Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak Wy, ale zostalam wyrozniona przez mattira, ktory mi doniosl :icon_razz: ze moze nas czytac, ale nie moze pisac.... do konca roku...

 

wychodzi na to, ze jego nieobecnosc nie jest wynikiem strachu przed Niezniszczalnymi... :buttrock: tylko to sila wyzsza :buttrock:

 

Nie tylko Ciebie ten zaszczyt spotkal :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko odnosnie domu dziecka w niedziele. Doczytalem ze w sobote jest oddawanie krwi. Niestety jestem na delegacji i wroce dopiero w sobote wieczorem. Po ostatniej wizycie w domu dziecka powiedzialem sobie ze przy nastepnej okazji tez sie wybiore (moze sie uciesza :icon_mrgreen:).

Dajcie znac co i jak, czym jedziecie i o ktorej. Moto mam niestety wyrejestrowane (albo jeszcze niezarejestrowane w Polsce, jak kto woli). Pewnie da rade puszka.

Sorry za pytanko ale niemam czasu wyszukac tych informacji w postach (parszywy hotel bez neta) dotego watek strasznie sie rozciagnal nie zawsze wnoszac cos nowego :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko odnosnie domu dziecka w niedziele. Doczytalem ze w sobote jest oddawanie krwi. Niestety jestem na delegacji i wroce dopiero w sobote wieczorem. Po ostatniej wizycie w domu dziecka powiedzialem sobie ze przy nastepnej okazji tez sie wybiore (moze sie uciesza :bigrazz:).

Dajcie znac co i jak, czym jedziecie i o ktorej. Moto mam niestety wyrejestrowane (albo jeszcze niezarejestrowane w Polsce, jak kto woli). Pewnie da rade puszka.

Sorry za pytanko ale niemam czasu wyszukac tych informacji w postach (parszywy hotel bez neta) dotego watek strasznie sie rozciagnal nie zawsze wnoszac cos nowego :buttrock:

 

W tym temacie sie wszystkiego dowiesz

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62048&hl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja prawdopodobnie wpadne jutro pod zamek :icon_evil: bez motocykla, bo on odpoczywa 150 km od Poznania, ale chociaz cos do puszki wrzuce i palenie laczka zobacze :]

Mati chyba nie wymieknie :bigrazz:

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witajcie:)

zima tu nikt nie zaglada czy co?? ze tak pusto:)

mam pytanie: czy nie ma ktos z was moze numeru do takiego dziadka na dolinie co spawa aluminium???

ponoc robi to niezle a ja nie wiem jak tam nawet dojechac:/ a musze pospawac rame na sezon bo zaczela napekac:/:/:/

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...