Skocz do zawartości

VN 900


rafauM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to juz jestem zdecydowany na 90% na zakup nowego VN 900. Chciałbym jednak zanim wybule kasę, zrobić przynajmniej krótką jazdę testową.

W trójmieście takiej jazdy nie będzie, w Warszawie nie wiem bo nikt w salonach na maile nie odpowiada. Dokąd zatem na jazdę testową?

Chyba, że ktoś z was ma takiego vulcana to chętnie poczytam opinie na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zupełna świeżyzna, nie ma się co dziwić. Pomimo, że na południu Europy widziałem już GSR'y, MT-06, to o VN 900 chyba trudno /tam w ogóle coś mało chopp'ów jeździ :biggrin: /.

Jeżeli 900 jest lepsza od VN 800 - to ja w ciemno bym polecał :icon_mrgreen: ; chodziaż moment dużo większy, ale koników mniej :icon_mrgreen:

pzdr i koniecznie pisz co i jak - ciekawi mnie jak poradzą sobie dilerzy z Tobą - przecież musisz usiąść, zrobić rundę zanim wybulisz trochę kaski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdańsku mogę najwyżej sobie posiedzieć ale to dopiero w maju bo jeszcze nie mają motocykla.

Natomiast z Warszawy dostałem maila, że jest więcej chętnych niż motocykli i narazie nie ma szans na żadną jazdę próbną, może w przyszłości - może w przyszłości to kupię coś innego u konkurencji ale to ich chyba nie zmartwi.

Wszystko to odbieram tak: najlepiej jakbym brał w ciemno a jak coś się nie podoba to wypier... nikt oczywiście tak wprost nie powie :biggrin:

Posiedzieć to posiedziałem na VN 900 na targach w Berlinie i tyle mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dzisiaj z nudow wstapilem do salonu i usiadlem na VN900 i powiem ze bylem pod wrazeniem i zaczynam sie zastanawiac czy na pewno chce kupic w najblizszym czasie drag stara 1100.

VN naprawde bardzo mi sie podobal i nie bez znaczenia jest to ze nowy drag kosztuje 8200 a Vn 7400 euro.

Mam teraz nad czym myslec :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie VN 900 moge z czystym sumieniem polecic swietnie sie sprawuje w trasie i w warunkach miejskich (chlodzenie ciecza), jazda nim to czysta przyjemnosc a jaka wygoda:) Tez zastanawialem sie nad Dragiem a wlasciwie Vstarem z USA wygralo kawasaki wiec jeszcze raz polecam i do zobaczyska w trasie :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,Witam kolegę z Trójmiasta. Jestem ciekaw czy juz kupiłeś VN 900. Jestem szczęsliwym posiadaczem zaledwie od maja ale już zrobiłem nim 3000 km. Powiem Ci ,że jestem bardzo zadowolony z niego. Faktycznie są tacy co marudzą ,że jak 900 to mało koników ma.. Nawet jak go trochę ubrałem (szyba,gmole, sakwy i rolę) to w podróży nie odczuwałem braku mocy.Dla mnie jak na poczatek wystarcza a miałem bardzo długą przerwę .

Ja osobiście jechałem po niego do Skawiny pod Krakowem i też wcześniej nie jeździłem na nim. Jechałem tam z zamiarem kupienia go i wcale się nie rozczarowałem . Miał przejechane zaledwie 1500 km i wyglądał jak z fabryki. Chodzi jak zegarek !!!!!!!!!!!!

Będziesz zadowolony ,powodzenia .

p/s daj znać jak kupisz, nie widziałem ich dużo w Trojmiescie :wink:

Edytowane przez osman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć ,Witam kolegę z Trójmiasta. Jestem ciekaw czy juz kupiłeś VN 900. Jestem szczęsliwym posiadaczem zaledwie od maja ale już zrobiłem nim 3000 km. Powiem Ci ,że jestem bardzo zadowolony z niego. Faktycznie są tacy co marudzą ,że jak 900 to mało koników ma.. Nawet jak go trochę ubrałem (szyba,gmole, sakwy i rolę) to w podróży nie odczuwałem braku mocy.Dla mnie jak na poczatek wystarcza a miałem bardzo długą przerwę .

Ja osobiście jechałem po niego do Skawiny pod Krakowem i też wcześniej nie jeździłem na nim. Jechałem tam z zamiarem kupienia go i wcale się nie rozczarowałem . Miał przejechane zaledwie 1500 km i wyglądał jak z fabryki. Chodzi jak zegarek !!!!!!!!!!!!

Będziesz zadowolony ,powodzenia .

p/s daj znać jak kupisz, nie widziałem ich dużo w Trojmiescie :P

 

tez polecam ten motorek.jezdze juz na nim 2 latka i wszystko pieknie jest :biggrin:

pozdr :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

wczoraj byłem w LM Łódź i wybierałem moto.

 

Mam info od sprzedawcy że w dniach 26-27 września mają dni otwarte i będą mieli vn900 na jazdy.

 

Sam już się zdecydowałem i teraz tylko szukam najlespzej stacji gdzie kupić i potem serwisować takiego VN. Problem polega na tym, że z Lublina do Wawy i do Łodzi gdzie jest Kawasaki (okres gwarancji) jest troche km.

 

POozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

W zeszłym roku 2012 w sierpniu nabyłem V 900 zrobiłem nim do zimy 2000km jestem zadowolony ,zaznaczam miałem przerwę w jezdzie 35 lat .Wsześniej motory typu WSK.Nie ma poruwnania w jezdzie na V 900 trzeba myśleć moc ,przyśpieszenie ,podczas paru tygodni jazdy miałem 4 poslizgi na bok ,dobrze ma gmole to nie porysowałem go ,Motor rok prod.2010 salonowy kupiłem od pierwszego właściciela ,zadbany ,prawie nówka,kupiłem ze stanem licznika 16700km,serwisowany ,czekam tylko wiosny i LwG.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum .przyznam ten temat już wczoraj póściłem na forum Kawasaki nie mogę odnaleść go więc ponawiam.

1) jaki przełącznik będzie dobry i funkcjonalny do swiateł przeciw mgielnych limbachtów.

2)Podłączenie jest skomplikowane ,potrzebny fachowiec ,czy dam radę sam.

3) Dzięki za porady,pozdrawiam ,miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nic w temacie ,przyznam zwiedziłem juz parę sklepów serwisowych KAWASWAKI ,nie mają tego produktu ,dziwne ,jednak muszę kupić na AILEGRO.

Tak się składa tłumzczyłem (gostkom )w czym problem oni są tylko pracownikami tak tłumaczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik to musisz sam sobie znaleźć a co do podłączenia, jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o elektryce to poradzisz sobie. Najbezpieczniej wszelkie lampy podłączyć po zapłonie stosując przekaźnik. Jak już kupisz gadzety to Ci pomogę.

Gdybym się nie odzywał to napisz PW.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...