Skocz do zawartości

przygoda z fotoradarem


MłodyVFR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w niedziele sobie polatalem. moja narzeczona mieszka w tczewie, wiec mam 40km drogi krajowej zabawy z gdanska. w pierwsza strone przygoda - panowie z lizakiem. cos mi sie porabalo i zwolnilem do 90, zamiast 50 - to byl jeszcze zabudowany - taka przelotowa miescina wiec luzik - zero zagrozenia zycia. widze jak wyciaga suszare, jade lajcik swoje, a ten mi tam pokazauje ze mam zwolnic, ale mnie nie zatrzymuje. se mysle, co za kiep, najwyzej o 5km/h wiecej jade, wiec co on mi sie tu bulwersuje :icon_mrgreen: . pozniej sqmalem, jak nie moglem doczekac sie znaku konca miejscowosci :buttrock: dalej bez przygod. powrot byl ciekawszy, wieczorkiem, ciemno, cieplusio, wiec fajnie. lece sobie i jest taka miejscowosc milobadz z fotoradarem. w tamta strone byl nieczynny, no chyba, ze mial prog powyzej 50km/h nastawiony :flesje: przed miejscowoscia sznurek aut, ja na lewy i wyprzedzam. pozniej sa winkielki, wiec do 80 zwolnilem i nadal wyprzedzam. dojezdzam do pierwszego auta i.... blysk czerwony z przodu :buttrock: :flesje:

 

pytanie za 100pkt: kto dostanie fote? :flesje: :flesje: :flesje:

 

p.s. od dzis w ten sposob zaczne "wystawiac" mandaty dresom :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wiec fajnie. lece sobie i jest taka miejscowosc milobadz z fotoradarem. w tamta strone byl nieczynny, no chyba, ze mial prog powyzej 50km/h nastawiony :flesje: przed miejscowoscia sznurek aut, ja na lewy i wyprzedzam. pozniej sa winkielki, wiec do 80 zwolnilem i nadal wyprzedzam. dojezdzam do pierwszego auta i.... blysk czerwony z przodu :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

pytanie za 100pkt: kto dostanie fote? :buttrock: :buttrock: :flesje: ...

 

Ja miałem podobną przygodę w zeszły wtorek :flesje: Wyprzedzałem wieczorem kolumnę samochodów w terenie zabudowanym i nagle coś mi błysnęło. Kątem oka zdążyłem zauważyć, że na poboczu stał przenośny fotoradar i radiowóz :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet zrobia z tyłu to co nie można zciemniać że to nie my tylko jakiś koleś kolesia któremu pożyczyliśmy moto ?

 

No właśnie, mnie też to od zawsze interesowało. W przypadku katamaranów na zdjęciu musi być widoczna twarz kierowcy i oczywiście blachy. Jak nie widać kierowcy to fotke mogą sobie wyrzucić do kosza (chyba ) A jak jest w przypadku motorów ? Twarzy nie widać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mnie też to od zawsze interesowało. W przypadku katamaranów na zdjęciu musi być widoczna twarz kierowcy i oczywiście blachy. Jak nie widać kierowcy to fotke mogą sobie wyrzucić do kosza (chyba ) A jak jest w przypadku motorów ? Twarzy nie widać :biggrin:

 

Skad masz takie informacje? Jezeli nie widac twarzy kierujacego, to wlasciciel pojazdu ma obowiazek wskazac osobe ktora kierowala wtedy pojazdem. Bylo juz na ten temat duzo postow na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu mojego taty zrobiono fotke fotoradarem, nie było widac twarzy, ale musiał zapłacic - punkty karne poszły do jego teściowej, ktora ma prawko, ale nie jezdzi...

 

Nie wiem jak to zrobił :|

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...