Skocz do zawartości

Rybnik, Rybnik i po Rybniku ;]


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_biggrin: nooo zbyhu szacun jak byk za palenie laczka :icon_mrgreen: pięknie bylo a guma sie jarała jakby miała z 10 lat :buttrock: dymu w cholere !!

 

Astarte to dawaj te fotki i filmiki od Zimera na FTPa !! musisz odkupić jakoś swoje grzechy z Rybnika !! :buttrock:

 

 

PoZdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Guma byla gdzies z konca lat dziewiecdziesiatych, wiec nie dziwota :buttrock:.

Astarte, zapodawaj foty!!

 

No i co zas sie z 4um dzieje :icon_biggrin:.

 

Aha, czytac:

http://republika.pl/zbyhu1/moto/rybnik4.htm

:icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha, pierwotnie rozszerzenie tego pliku to bylo .MOV. Ale ze zaden program mi nie chcial tego odpalic, to z glupia frant wpisalem rozszerzenie .avi i zaskoczylo :buttrock:

 

 

rozszezenie .mov jest od quick time'a taki popularny darmowy odtwarzacz polecam sciagnac go sobie (google.pl :buttrock: ) i zmienic rozszerzenie bo wtedy filmik jest z glosem :icon_biggrin:

 

no i czekam na WIECEJ ZDJEC :icon_mrgreen:

Edytowane przez Witas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistów

Chciałam podziękować za doborowe towarzystwo, świetną zabawę, a najbardziej za to, że mogłam uczestniczyć w Waszym rozpoczęciu sezonu i jak tylko będę mogła to na nastepny też się stawię ( jesli mój mąż mnie zabierze :icon_mrgreen: ) szerokiej szosy i nie oszczędzajcie opon :icon_biggrin:

pozdrawiam Stella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, Stella, witamy na 4um! Fajno, ze sie zarejestrowalas :icon_mrgreen:.

A jak bylas na zlocie i Ci sie podobalo, to juz wpadlas... To jest jak narkotyk :icon_biggrin:.

 

Co do filma - jak pisali przedmowcy. Dziala w Quick Time Alternativ (tak Twierdzi tez Astarte). Ja tam tego programu nie trawie wiec nie mam :buttrock:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco fisher. jak ja się zachowywałem, jak wróciłem do domku, bo nic nie pamiętam. grzeczny byłem, czy popylina jakaś?

 

bartic, pało jedna, powinienem był Ci jaja urwać i powiesić przy wejściu do domku :icon_mrgreen: Ponad półtora godziny szukaliśmy Ciebie po całej Kotwicy :icon_biggrin: Masz szczęście, że jak wyłamałem ten nieszczęsny zamek, to poszedłem uciaprane łapy umyć. W międzyczasie doczłapałeś się do domku i jak wróciłem, to leżałeś zimny na łóżku. A leżącego się nie kopie :buttrock:

Ogólnie to grzeczny byłeś, tylko wytłumacz mi, po co żeś ten grzejnik pod drzwiami postawił – chciałeś zagrzać zimne powietrze, które przez drzwi wlatywało... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistów

Chciałam podziękować za doborowe towarzystwo, świetną zabawę, a najbardziej za to, że mogłam uczestniczyć w Waszym rozpoczęciu sezonu i jak tylko będę mogła to na nastepny też się stawię ( jesli mój mąż mnie zabierze :icon_mrgreen: ) szerokiej szosy i nie oszczędzajcie opon :icon_biggrin:

pozdrawiam Stella

Witamy w tym przekletym i przeoranym moralnie gronie :buttrock: Hehe syndrom Rybola - mnie tak samo po edycji jesiennej tu przywiało :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: no nie gadaj! przecież ja oddawałem wam kluczik.... tak pamiętam, może źle pamiętam? :icon_biggrin:

ale grzejnika to ja nie przynosiłem!! chyba że i tego nie pamiętam :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock:

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: no nie gadaj! przecież ja oddawałem wam kluczik.... tak pamiętam, może źle pamiętam? :icon_mrgreen:

ale grzejnika to ja nie przynosiłem!! chyba że i tego nie pamiętam :buttrock: :flesje: :flesje:

pozdrawiam!!!

 

Za pierwszym razem kluczyk oddałeś, za drugim juz nie chciałeś :icon_biggrin:

A grzejnik przestawiałeś jak po dość długiej drzemce wyszedłeś chyba po śpiwór do swojej Virażki - pamiętasz? :buttrock: . Było coś koło 3-ciej nad ranem, a ja ledwo usnąłem :flesje:

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na kompie sporo fotek (moje fotki i od Junakowca) do tego kilka filmikow. Zapodałem to na yousendit, ale ze tam mozna tylko 10 razy pobrac to proponuje zeby szanowna Astarte possała na swoj komp i udostepniła do possania na swoim ftpie. Jak bedzie sie stawiac to zróbcie z nia co nalezy :flesje: Linki doń poszły.

Zdjęcia już na ftp-ie niecierpliwcy :icon_biggrin:

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/20060422Rybnik/Zimer.zip

 

Filmy przesłane przez Zimera mają rozszerzenie *.avi ale nie mają dźwięku, nie wiem czemu, więc na ftp-a ich jeszcze nie wrzucałam. Zimer u ciebie mają decybele jakieś :buttrock: ?

 

Jak ktoś nie ma ftp-a to wyślijcie jak Zimer na yousendit i na PW dajcie mi linka do ściągnięcia. Jak tego dokonam to dam na serwer kolegi i będzie można ściągać do woli.

ale grzejnika to ja nie przynosiłem!! chyba że i tego nie pamiętam

A myślałam, że bartic to taki porządny chłopak :buttrock: :icon_mrgreen:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy przesłane przez Zimera mają rozszerzenie *.avi ale nie mają dźwięku, nie wiem czemu, więc na ftp-a ich jeszcze nie wrzucałam. Zimer u ciebie mają decybele jakieś :buttrock: ?

No niestety nie ma, gamonie z tajwanu nie dodały mikrofona do cyfraka :icon_biggrin:

Mam jakies odgłosy nagrana na komorce (jedna reka kreciłem filma a druga nagrywałem na dyktafon w komie :buttrock: ), ale nie wiem co do czego ma byc. Napewno jest twoje oranie lasu, ale wybacz... :flesje: nie wiem ktore to. A sa tez spiewy Mishela, ale ogolnei jakos biedna :icon_mrgreen:

 

pozdro, Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...