Skocz do zawartości

Sprzedam sportowego skutra 70cc o mocy ~27KM-Motorower


weamil99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może go wreszcie policja złapała i zrobiła testy na kieszonkowej hamowni?

 

Zorganizowali obławę: zablokowali wszystkie drogi dojazdowe a potem gonili go służbowymi odrzutowcami. Na szczęście udało się go zatrzymać zanim wykonał skok w nadprzestrzeń. Policjanci odstąpili jednak od wypisania mandatu po otrzymaniu łapówki w wysokości 30 mld funtów brytyjskich w diamentach.

Tak więc pewnie jeszcze o nim usłyszymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

eee... co Ty?

 

gdybyśmy tego nie zrobili pojawiłoby się ogłoszenie

sprzedam moped na pedały z silnikiem F-22 raptor

15000 Nm ciągu na 33 cim biegu, na pierwszym sto miliardow tysiecy. dodatkowe wyposazenie- katapulta, pilot do bramy, pampersy (uzywane już w przypadu niskich predkosci) i wycieraczki do gogli, kanister i tabletki mulsujące. zarejestrowany na hulajnoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania motorynke z silnikiem poloneza (gratis plecak firmy Adidos (Ruski) do którego wkłada się silnik ) o 0-100 1,7 sec V max 286 kmh .Klatka bezpieczeństwa. Chamulce tarczowe od CBR 600.Możliwość zamontowania podtlenku azotu wtedy wystarczy przy przyśpieszaniu lekko pomachać rękami i jest paralotnia .Licytujcie od 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja siedze i probuje wszystkie rzeczy pozgrywac bo zadna firma nieoferuje super zestawow 27KM

i tu jesteś w błędzie

to co oni zakładali do gpra było seryjnie produkowane przez jakąś firme

wprawdzie nie było 27 tylko coś koło 19 KM

Jak sam napisales widziales 50 ktora zapie**ala 160 . I se tak pomysl na zdrowy leb czy tamci kolesie niebyliby w stanie zrobic 200 na 70

byli by w stanie. Może nie oni ale producent tego zestawu na pewno.

Jest jeden szczegół. Gpr ma owiewki jak "prawdziwy" ścigacz a ten skuter nie ma owiewek (przynajmniej o takowych nie wspominałeś)

ostatnio na normalnej 50 pozadnie obciazonej z doadatkiem azotu(no niestety test byl w warsztacie) zrobilem 1360 km

1360 to i tak jest mało.

no niestety test byl w warsztacie

Można wiedzieć jak zrobiłeś 1360 km w warsztacie :?: :lol: :lol:

to musiała być fajna zabawa... :P

nie zakręciło ci sie nadmiernie w główce :?: :P :lol:

domyślam sie że do rury wydechowej był podłączony specjalny przewód wydalający spaliny poza warsztat :lol: :lol:

moze jak dostane troche za tego skutra kupie sobie kamerke i bedziesz mogl zobaczyc to na wlasne oczy).

co ci po kamerze jeżeli skutr (skutEr) już nie bedzie twój?? :lol: :lol: :lol:

 

Yago!!!

dokładnie' date=' otusz to!!!

rama, opony, hamulce, aerodynamika - to nie jest skuter (skutr) do prędkości powyżej 100!!

 

weamil nap.

runner 180 leci 200 po tuningu, zatem i on musi miec te wszystkie sprawy upozadkwowane wiec jednak jest to mozliwe i realne

powołujesz sie na runnera o pojemności 3x pojemność twojego!

To nie jest Runner 50 do którego włożyli silnik 180!!! Runnery były projektowane dla takiego silnika i dopiero potem włożono 50ccm!!!

 

moge poginac nawet i 130 na autostradzie wedlug przepisow

niezupełnie

bo twoje małe, słabe, motorowerowe hamulce nie spełniają przy tej prędkości norm.

 

Jak pytalem sie expertow od polini to napisali mi ze przy naprawde ostrej jezdzie taki zestawik potrafi wytrzymac 1200-1500 a przy normalnej to nawet i 3500 km

zgadza sie.

zestaw wytrzyma ale bez azotu.

 

ale ja sie tym niebawie ja siedze i probuje wszystkie rzeczy pozgrywac bo zadna firma nieoferuje super zestawow 27KM

a po jakimś czasie napisał:

talem sie expertow od polini to napisali mi ze przy naprawde ostrej jezdzie taki zestawik potrafi wytrzymac 1200-1500

i tu cie mam

no to w końcu był ten zestawik czy wszystko robiłeś sam :?:

może najwyższa już pora zdecydować się na jedną konkretną i niezmienną wersję :?:

 

Yago napisał:

te moce sa OK

ja też sie zgadzam że te moce są ok i taką też teorie głosiłem od początku.

te prędkości też są ok pod warunkiem że bedą jakieś skuteczne owiewki.

możliwość rozwinięcia takiej prędkości na skuterze 70 to jedno a bezpieczna jazda to drugie

możliwość taka oczywiście istnieje i nie bede przeczył

130 uszło by nawet bez specjalnych owiewek ale to 200 to już ich wymaga zdecydowanie

pan weamil napisał na którejś z wcześniejszych podstron że Xtema jeszcze nie zakładał i nie testował a wiec o tym jak wielki jest ten opór powietrza przekona sie dopiero w czasie testu.

 

 

 

I co weamil :?: :?:

dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania :?: :?:

zatkało cię chłopcze i tyle :!:

 

A CAŁKOWITYM PRZEGIĘCIEM BYŁO TO 1360 KM W WARSZTACIE :lol: :lol: :lol:

:!: :!: :!: :!: :!:

 

Jesli tu jeszcze zaglądasz to odpowiedz mi na pytania zadane przeze mnie w zacytowanym poście :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ku... czytałem to wszysko kupe czasu i stwierdziłem że takie brednia a może prawda... to jest jak z wiarą i też sobie przypominiałem jedną rzecz , wealim czy jak mu tam to jest poprostu Jezus na motorze 8) .A teraz poważnie mi też te filmy nie działają :( Prześlij mi je emailem bo jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym maluchem moze tak byc : mam na dysku zdjecia malucha z silnikiem 1,9 TDI :( ktory wciaga kilka fajnych fur. jak startuje to go podrywa :-) maluch istnieje, ma rejestracje wegierskie, wiec nie jest z polski :-) maluchy juz od dawna sa robione na torpedy - wrzucaja silniki 1,1 albo 900 i do przodu :-)

dla chetnych : zdjecia i filmiki tego malca moge znalezc : tylko sa w kiepskiej jakosci :-)

Polski nieformalny klub maluchow z przeszczepami itp : Fiat & Furious :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...