Skocz do zawartości

gazu dodaje sie w niewłaściwą stronę


kmc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ponieważ my baby jesteśmy złośliwe,to powinna zacząć bardzo chętnie pobierać nauki,żeby udowodnić Ci w jakim ogromnym byłeś błędzie :P

 

Aśka, ale on nigdzie nie napisał, że żona chce się uczyć... Wprost przeciwnie. Czy naprawdę każdy/każda musi coś udowadniać nawet jak nie ma do tego przekonania? Pytanie po co... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro dała sie namówic na pierwszą lekcję to chyba jednak troszkę musiała chcieć...chyba,że została łańcuchami przykuta do motocykla i za karę jakby nie chciała sie uczyć, miała nie dostac kolacji. wtedy to faktycznie należałoby zostawić ją w spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam, po kiego grzyba w ogóle zachęcać żonę / dziewczynę do nauki jazdy na motocyklu...? Żeby w końcu sama kupiła moto i wszędzie się wlokła za wami jak psi ogon...? I żeby nie mieć nawet na motocyklu chwili spokoju?

 

Bo w przeciwieństwie do jazdy samochodem, nawet pijanego z imienin ciioci nie może przywieźć...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro dała sie namówic na pierwszą lekcję to chyba jednak troszkę musiała chcieć...chyba,że została łańcuchami przykuta do motocykla i za karę jakby nie chciała sie uczyć, miała nie dostac kolacji. wtedy to faktycznie należałoby zostawić ją w spokoju

 

Oto co zostało napisane przez autora wątku. Jaka u nich jest sytuacja, czy się zakuwają łancuszkami to nie wnikam, ale różnie bywa :P dlatego kwestię tego,że pierwsza "lekcja" się odbyła pozostawię bez komentarza :banghead:

 

Otóż postanowilismy nauczyc jezdzic nasza malzonki (ciekawe kto nas nauczy)

 

[....cut......]

 

BTW prosze o kilka cennych porad jak zaczac taka nauke a przy okazji zachecic malzonke do takiej nauki, bo moja jakos twierdzi, ze lepiej sie czuje w roli plecaka i uczyc sie nie chce :evil:

 

 

moje 3 podstawowe wnioski z tego posta:

 

1. małżonkowie stwierdzili, że żony będą się uczyć jezdzic, pod ich okiem!!!

2. na domiar złego oni sami nie sa pewni swoich umiejętności !! :evil:

3. zona autora, jak kms przyznaje, zachwycona pomysłem nie jest

 

:evil:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kobiety,ktore nie za bardzo beda sie czuly w tej dziedzinie motoryzacji,ale jednosczesnie jest sporo facetow,ktorzy nie maja i pewnie nigdy nie beda mieli pojecia,gdzie jest wspomniany hamulec...Tak samo jak z autami...moherowych babc jest tyle samo co slepych dziadkow z wedeczka wystajaca z okna... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW prosze o kilka cennych porad jak zaczac taka nauke a przy okazji zachecic malzonke do takiej nauki, bo moja jakos twierdzi, ze lepiej sie czuje w roli plecaka i uczyc sie nie chce

 

Masz chłopie farta. Moja żona się uparła że zrobi prawko i też będzie jeździć na moto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chłopie farta. Moja żona się uparła że zrobi prawko i też będzie jeździć na moto :P

a czemu Ci to przeszkadza? Ty się jej pytałes o zgodę na prawko i moto ?

jak chce to niech jeździ - każdy ma prawo wyboru swoich hobby itd

 

z moich obserwacji wynika jedno - faceci sami nie wiedzą czego chcą..

ci których żony, dziewczyny itd nie trawią moto - narzekają,

ci z plecaczkami - narzekają - bo lepiej jeździć samemu,

ci których żony/dziewczyny same jeźdżą też narzekają , bo się snuje za mną ( w gwoli scisłości g... prawda - ja nie lubię jeździć z moim facetem - wole zdecydowanie wypady z koleżankami albo w neutralnym gronie )

 

stuknijcie się w łeb. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...