Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :icon_evil: posiadaczy Hond.Od wczoraj stałem sie posiadaczem VTX-a i wypada przywitac się z posiadaczami tej marki moto.Więc witam sie i pozdrawiam do zobaczenia na traskach :D zlotach :( i nie tylko

 

No to gratuluje... kolega dokonal zakupu sprzeta, ktory mnie tez bardzo interesuje :wink:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :icon_mrgreen: posiadaczy Hond.Od wczoraj stałem sie posiadaczem VTX-a i wypada przywitac się z posiadaczami tej marki moto.Więc witam sie i pozdrawiam do zobaczenia na traskach :crossy: zlotach :D i nie tylko :lalag:

Witam!

Gratulacje zakupu VTXa od "inżyniera" z Włocławka :icon_mrgreen:

motorek piekny i zacny

ale dobrze też że Vulcan trafił w dobre ręce :) hehehe

no i że nie musisz już jeździć skuterkiem

To co pochwalisz sie nim na Shadowisku na przełomie czerwca i lipca???

 

 

Do Cielak: Gratulacje zakupu VT500 i także mam nadzieje że dozobaczenia na Shadowisku- wypijemy zdrówko ;) za tek pikne maszynki :)

No i powodzenia na egzaminie na moto- ale to to raczej formalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratulacje zakupu VTXa od "inżyniera" z Włocławka :D

motorek piekny i zacny

ale dobrze też że Vulcan trafił w dobre ręce :bigrazz: hehehe

no i że nie musisz już jeździć skuterkiem

To co pochwalisz sie nim na Shadowisku na przełomie czerwca i lipca???

Do Cielak: Gratulacje zakupu VT500 i także mam nadzieje że dozobaczenia na Shadowisku- wypijemy zdrówko :wink: za tek pikne maszynki :wink:

No i powodzenia na egzaminie na moto- ale to to raczej formalność

Jak udała sięimpreza w Wenecji?A moto takie sobie :clap: oczywiście żartuję na razie mam problemy z żona ale trzeba chyba czasu Po Vulcanie było kilka dni "cicho-sza" zobaczymy ile będzie po VTX pRZEZ PRZYPADEK DOWIEDZIAŁA SIĘ SUMY Oj zabolało :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza w Wenecji fajna!

co prawda jak patrzyłem na te maszyny to czułem się tam jakbym przyjechał jakims komarkiem ale co tam miło było chociaż popatrzeć i pomarzyć......może kiedyś :banghead: ..... trzeba wierzyć :biggrin:

 

a co do żony to spotkał ją podwójny szok- sprzedałeś pięknego Vulkana i kupiłeś jeszcze piękniejszego i droższego VTXa więc spokojnie musi się oswoić z tą myślą że masz kolejną młodszą kochankę :biggrin:

 

Pzdr.

 

a tak w ogóle to byś mógł wrzucić jakieś fotki moto cy cuś

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :icon_mrgreen: posiadaczy Hond.Od wczoraj stałem sie posiadaczem VTX-a i wypada przywitac się z posiadaczami tej marki moto.Więc witam sie i pozdrawiam do zobaczenia na traskach :banghead: zlotach :rolleyes: i nie tylko :flesje:

Gratuluje zakupu.Zakup jak przystało na EKG-wca. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!

POTRZEBUJE POMOCY POTRZEBUJE NAMIARY NA D O B R E I N I E D R O G I E KOMISY MOTOCYKLOWE GDZIE BYM MÓGŁ KUPIC NA RATY SWÓJ WYMA ZONY MOTOCYK HONDE SHADOW 700 W GÓRE!!!

JSLI KTOS ZNA ADRESY ALBO NAMIARY PROSZE O KONTAKT NA EMAILA

[email protected]

Z GÓRY DZIEKUJE!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

długo długo się wahałem szukając swojego pierwszego motocykla, jednak dzięki Wam właśnie wybrałem i zakupiłem VT 600'92. Początkowo szukałem Virago 535, ale przy moim wzroście (180cm) Shadowek okazał się zdecydowanie bardziej trafnym wyborem :)

 

PS. Jeżeli ma ktoś serwisówkę do mojego sprzęta to proszę o info, znalazłem tutaj na forum dwa linki jednak oba nie są już aktualne :icon_mrgreen:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Congratz! Witam w okręgu Shadowmanów, znam ludzi, którzy zmieniali na mocniejsze, ale znam też takich co jeżdżą latami i nie maja zamiaru dokonywać jakichkolwiek zmian. Ja ze swojego jestem jak narazie bardziej niż zadowolony, no ale już mi sie marzy coś większego :) Do zobaczenia na trasie :)

 

Ps: Swego czasu obiecałem Wam fotki mojej Shadowki, ale w miedzyczasie forum padło i nic z tego nie wyszło. Dzisiaj się zrekompensuję. Foty są dość stare, bo robione jeszcze w kwietniu, zaraz po zakupie, nowsze bedą jak ją pięknie ubiorę (ubranka lecą już z USA). Jakość taka sobie, bo robiona komórką.

 

http://www.bikepics.com/members/wloszku/99vlx600/

 

Miłego oglądania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Swego czasu obiecałem Wam fotki mojej Shadowki, ale w miedzyczasie forum padło i nic z tego nie wyszło. Dzisiaj się zrekompensuję. Foty są dość stare, bo robione jeszcze w kwietniu, zaraz po zakupie, nowsze bedą jak ją pięknie ubiorę (ubranka lecą już z USA). Jakość taka sobie, bo robiona komórką.

 

http://www.bikepics.com/members/wloszku/99vlx600/

 

Miłego oglądania!

 

A mogę zdjęcia do galerii na stronę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

długo długo się wahałem szukając swojego pierwszego motocykla, jednak dzięki Wam właśnie wybrałem i zakupiłem VT 600'92. Początkowo szukałem Virago 535, ale przy moim wzroście (180cm) Shadowek okazał się zdecydowanie bardziej trafnym wyborem :D

 

PS. Jeżeli ma ktoś serwisówkę do mojego sprzęta to proszę o info, znalazłem tutaj na forum dwa linki jednak oba nie są już aktualne :).

Pozdrawiam!

 

Gratuluje zakupu. Powiedz mi w jakiej dzielnicy smigasz to moze kiedys sie spikniemy i pozycze

Tobie moja serwisowke to sobie ja skserujesz.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...