Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

pomysł jest przedni :)

 

uważam , że warto sie tym zająć natomiast najlepszym pomysłem byłoby stworzenie jakiegoś duuzego logo na plecy :) bo do hells angels nas nie przyjmą :)

pozdrawiam

 

Może i dobrze... Ostatnio przestaje to być modne. Cóż... Ewolucja. Odkrywamy nową dziedzinę życia motocyklowego. Były FR, RG, FG, MC teraz jeszcze będą ZK... :icon_eek:

 

A poza tym w HA nie mamy szans. Oni obligatoryjnie jeżdżą na HD.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanow VT :)) Chcialem tak zapytac czy dobrze wybralem VT500c wersja z okragla lampa ?? i tak krotko opisac ten motocykl na PW co jest jego atutem ile spala i wasze zdanie ;)) na pw z gory Dziekuje Wesloych Swiat dla Shadowcow raczej ja sie po swietach dolacze jak bede mial VT ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy VTeków :)

Przyłączam się duchowo, choć jestem posiadaczem Virówki :)

Kolega posiada VT600 z 1998 roku :)

 

Moje pytanie do Was dotyczy serwisówki do tego motorku... on szukał jej trochę, ale mu nie poszło... brakło narzędzi. Ja pytam Was jako źródła... skoro macie te motorki, to możecie tez mieć informacje. Bardzo ważne jednak jest dla nas jeszcze to, żeby to bylo w języku polskim... słownictwo dotyczące mechaniki niestety nie jest nasza najsilniejszą stroną :) Jeżeli mozęcie jakoś pomóc, to bedę wdzieczny. Mam juz serwisówkę po angielsku, ale mozę uda się Wam gdzieś znaleźć coś po polsku :) Pozdrawiam Pa

 

Mozecie pisać na maila [email protected]

albo na GG 5511053

albo w temacie, chociaż nie chciałbym zasmiecać... wiem, ze już to zrobiłem, chcoiaż moze moje połaczenie duchowe z wami nie jest takie totalnie offtopicowe :) Przepraszam i proszę o wybaczenie

 

Pozdrawiam lewą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie fotki mojej shadowki zrobionej juz na cacy:) jedynie czekam na oslony do wydechu :) resjetracja i jedziemy:)

http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00318np5.jpg

 

http://img109.imageshack.us/my.php?image=dsc00320xa0.jpg

 

http://img172.imageshack.us/my.php?image=dsc00322ip6.jpg

 

co o tym myslicie?

 

Pozdrawiam a w dodaku zycze zdrowych wesolych swiat oraz za#$%^&* sylwestra i niech wszystko bedzie lepiej w przyszlym roku niz obecnym.

A maszyny aby jezdzily bez problemow oraz tyle samo wyjazdow co powrotow.

 

Niech moc bedzie z wami wszystkimi

 

 

no ladne cacko :clap: i znowu przez ciebie zaczalem myslec o przemalowaniu "niebieskiej ksiezniczki" :eek:

 

 

A pozatym Wesolych Swiat dla Wszystkich Hondziarzy :icon_biggrin: do zobaczeni na trasie :buttrock: niedlugo, bo w tym sezonie zimy napewno nie bedzie (przeciez to moj pierwszy sezon i muszem jezdzic :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy i dosiadaczy Shadowek.

Składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia szampańskiego Sylwestra i jak najmniej uciążliwego Syndromu Dnia Poprzedniego w Nowy Rok.

Mam nadzieję, że zobaczymy się na Shadowisku - bo ja osobiście jestem nim zainteresowany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz serwisówkę po angielsku, ale mozę uda się Wam gdzieś znaleźć coś po polsku

Witaj

Obawiam się, że w naszym jazyku nie pałuczisz. Taki rynek...

Bo rozumiem, że chodzi ci o instrukcję serwisową, coś jak Clymer czy Hayness?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladne cacko :) i znowu przez ciebie zaczalem myslec o przemalowaniu "niebieskiej ksiezniczki" :evil:

 

 

A pozatym Wesolych Swiat dla Wszystkich Hondziarzy :D do zobaczeni na trasie :) niedlugo, bo w tym sezonie zimy napewno nie bedzie (przeciez to moj pierwszy sezon i muszem jezdzic :evil: )

Dzieki za pozytywna opinie:) motocykl ma dosc dlugo historie moze kiedys bede mial czas na jej opisanie...

Myslalem nad kolorem mechanicznej pomaranczy ale czern jednak musiala byc...

Pozdrawiam i zdrowie za was na sylwestrze pije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Obawiam się, że w naszym jazyku nie pałuczisz. Taki rynek...

Bo rozumiem, że chodzi ci o instrukcję serwisową, coś jak Clymer czy Hayness?

 

Pozdrawiam

 

Hej

Najprawdopodobniej chodzi mi o taką instrukcję. Dopiero wczoraj dowiedziałem się, że serwisówką to coś innego niż instrukcja. Osobiście posiadam Virażkę no i mam do niej serwisówkę (po angielsku oczywiście) ale dorwałem tez instrukcję obsługi (po polsku). Dają ją w salonach do motorku chyba :icon_mrgreen:

Z tego wynika, że nie szukam serwisówki po polsku, a instrukcję obsługi do VT600 z '98

 

Z góry wielkie dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panów.

... pozdrawiam w NOWYM ROKU wszystkich szczęśliwych posiadaczy Hondy Shadow

w szczególności ACE 1100 :banghead: takiej jak moja :buttrock:

... narazie wersja standardowa, ale juz na ten sezon będzie przerobiona :banghead:

zmieniam pare rzeczy w moim "cieniu" (mam nadzieje ze czas mi na to pozwoli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panów.

... pozdrawiam w NOWYM ROKU wszystkich szczęśliwych posiadaczy Hondy Shadow

w szczególności ACE 1100 :D takiej jak moja :)

... narazie wersja standardowa, ale juz na ten sezon będzie przerobiona :)

zmieniam pare rzeczy w moim "cieniu" (mam nadzieje ze czas mi na to pozwoli)

 

 

 

Witam nastepna Pania w gronie sympatykow Shadow!!!!! :clap: I Wszystkiego NAJ... w Nowym Roku dla wszystkich !!! Rusty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panów.

... pozdrawiam w NOWYM ROKU wszystkich szczęśliwych posiadaczy Hondy Shadow

w szczególności ACE 1100 :D takiej jak moja :)

... narazie wersja standardowa, ale juz na ten sezon będzie przerobiona :)

zmieniam pare rzeczy w moim "cieniu" (mam nadzieje ze czas mi na to pozwoli)

 

Witaj! Super, że kobiety nie ulegają obiegowym stereotypom, że są dla nich za duże motocykle.

Tak trzymać. Baby do garów! Najlepiej jak gary są dwa i w układzie V oczywiście :icon_mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...