Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolgiem Shadowkowcy

Roboty mnostwo ale wczoraj sie rozchorowalem wiec leze w wyrku i mam czas zajrzec na forum.

Szwedki calkiem ten tego i z jedna zdazylem juz zawrzec blizsza znajomosc;)

ale towarzystwo wybitnie miedzynarodowe wiec i inne kultury i obyczaje mozna poznac (przekroj przez cala europe i azje, troche afryki i ameryki poludniowej)

W weekend bylem w norwegii (niestety samochodme, ale za to na slubie pary katolikow: norwega i wenezualkie z polskimi korzeniami, w kosciele protestanckim udzielanym przez ksiedza-kobiete:)

motocykle wjezdzaja na autostrady za darmo. Ale jakie to autostrady?!?! ograniczenie do 100km/h a przez 40% dlugosci, nawet jak nie ma robot drogowych 70km/h - NA AUTOSTRADZIE za ktora samochodem placisz ok 10zl za 40km!!!! mandat za przekroczenie o 10km/h 1500zl:))) w norwegi sobie nie pochulasz.

Motocykli w Goteborgu ciagla sporo i chyba policja nie gania za glosne wydechy bo czasem jacys endurowcy czy chopperki daja ostro po garach. glownie turystyki i chopperki sie widzi (widzialem jedna shadowke ujezdzana przez amazonke) za to nie widzialem jeszcze ani jednego sporta!!!

ale tu nawet quad'ami jezdza normalnie po ulicach miasta.

 

shadok -> maszyne oddalem do znajomego, znajmego http://www.bigtom.pl/.

pozdrawiem

Willydon

Wracaj do zdrowia i baw się dobrze.Pozdr. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SHADOK już wam zazdroszczę.BO i pogoda wam się szykuje.Jak będziesz miał problem z lampą to daj znać .We wrocku 24.09 jest giełda.

Witam kolego .Widzę że powoli nas przybywa. :D

 

Czasem przybywa, czasem ubywa. Jak w życiu. Pozwólcie, że się pożegnam. Przerzuciłem sie na coś bardziej zwinnego. Choc mało brakowało bym znowu władował się w choppera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem przybywa, czasem ubywa. Jak w życiu. Pozwólcie, że się pożegnam. Przerzuciłem sie na coś bardziej zwinnego. Choc mało brakowało bym znowu władował się w choppera...

POWODZENIA-ale tam gdzieś w głębi ducha jesteś znami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWODZENIA-ale tam gdzieś w głębi ducha jesteś znami :buttrock:

 

Pewnie, ze tak. VT600 to był mój pierwszy moto po blisko dwudziestoletniej przerwie. Nauczył mnie jeździć od nowa. Na starośc pewnie wróce do pozycji siedząca-leżacej, lecz póki co pora zaszaleć na czymś innym. Drogi u mnie dziurawe a kręgosłup tylko jeden zatem supermoto jest w sam raz. Poza tym ten singiel to rewela. Miałem dylemat między sportsterem 1200 z 2002 roku i nowym XTX. I nadal nie wiem jakim cudem 660 może być bardziej dynamiczny niż 1200, ale tak jest. Prowadzenie tez jest lepsze, lecz to pewnie kwestia masy własnej.

Poza tym nie chce juz chromowanego plastiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pragnie się przywitać z wyżeraczami :biggrin:

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy Shadow 1100 , 2000 r.

Mieszkam w Rumi niedaleko Trójmiasta.

Czy posiadacze tego motorka spotykają się gdzieś w okolicy ?

 

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pragnie się przywitać z wyżeraczami :buttrock:

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Hondy Shadow 1100 , 2000 r.

Mieszkam w Rumi niedaleko Trójmiasta.

Czy posiadacze tego motorka spotykają się gdzieś w okolicy ?

 

Kamil

Cześć kolego Bartek w miarę blisko ciebie mieszka.pozdr.Oczywiście witamy ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam!

 

Wracam do sprawy "Shadowiska 2007".

Nie jest kwestią CZY, troche kwestia GDZIE, najważniejsza kwestia - KIEDY?

 

Pozdrawiam

Cześć shadok.Shadowisko 2007-a jak tam twoja propozycja z Otwockiem związana.

BARTEK co z tobą -daj głos :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwock nadal uważam za dobre miejsce. Tyle, że żeby zacząć coś organizować, trzebaby wiedzieć KIEDY, no i ILE Shadowów dojedzie, oraz jak miałaby wyglądać impreza...

Pozdrawiam

SHADOK jak byś mógł to opisz to miejsce ,a może jakaś stronka by każdy sobie zajrzał i mógł podjąć jakś decyzję.

A jak tam zaglądniesz do Borek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...