Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no juz wrzucam fotke na avatar ze zlotu

ja cie kojarze. zagadalem dwa razy ale tylko w sprawach organizacyjnych - nie wiedzialem ze przyjechales shadow'ka.

a oto moja fotka:)

http://www.jablonowo.scholaris.pl/pages/fo...11/IM001079.JPG

chyba musze popracowac nad moim wizerunkiem na motocyklu:)

Pozdrawiam i czekamy na twój powrót.

dzieki. bede zagladal na nasz shadow'kowy topic co by byc na biezaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz cie kojarze, nie musisz nad niczym pracowac jest super , zlocik tez ok ale mialem mala wpadke w drodze powrotnej heh ale nie ma o czym gadac jest git i motor tez caly :) a co do zlotu w Krotoszynie mam problem bo na 60% nie pojade , telefon na prv dostalem ale mam maly problem z pracodawcą heh i nie wiem czy nie bede juz w pracy , ale dam jeszcze znac bo jest nadzieja ;) :biggrin: nie wiesz pierwoszow jaki tam jest plan tego zlociku ? kiedy dokladnie sie zaczyna i o której i jaka organizacja ? moze jakis link podasz

Edytowane przez Mr MaGiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]http://www.oldtimers.civ.pl/zlot.html.

 

 

Przesyłam adres na którym masz wszystkie informacje odnośnie zlotu w Krotoszynie.

 

]http://www.oldtimers.civ.pl/zlot.html.

 

 

 

przesyłam jeszcze raz

 

http://www.oldtimers.civ.pl/zlot.html

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuje też że nie mogłem być, ale prognozy się potwierdziły co z tego że sobota w miare ładna jak mieliśmy tam być do wtorku, a do mnie we wtorek to bym chyba nie dojechał tak dawało. Do Krotoszyna nie polece bo już mam zaklepany zlot "lokalny" 60 km ode mnie , na kolejny weekend 25-27 też.Mam głód - przeszło dwa tygodnie bez motocykla jeszcze troche to odwykne. Może coś pokombinujem z wrześniem co? Można by było się rozejrzeć za jakimś zlotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na bank wybieram się do Krotoszyna.25-29 lecę do Nowego Sącza na weselicho.Na początku września zaplanowałem zlot w Świdnicy.Shadok z Szatrim jak widzicie Krotoszyn.Panowie sezon się powoli się kończy. :icon_exclaim:

 

Szatri właśnie się pakuje na wschód i południe, a ja z połówką jutro lecimy na wschód-północny-wschód. Tak że Krotoszyn odpadł niestety...

 

Sezon to w tym roku będzie do świąt, zobaczycie... :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zadowolony, to był w sumie zlot pojazdów militarnych, ale full motocykli też się zjechało, koncercik perfectu był nawet, tylko powrót miałem h...jowy. Rano siąpiło myślałem że przejdzie ale później niebo zaciągneło chmurami i coraz lepiej no i przyszło wracać w deszczu. Spodni skórzanych nie miałem bo jak jechałem to grzało no i sobie jeszcze braincapa zamiast pełnego kasu założyłem. Oj dostałem w dupe :icon_razz: :icon_eek: Ale było fajowo, tylko co najlepsze, tak już wcześniej troche mnie ten pomysł męczył, ale teraz jeszcze jak popatrzałem jak chłopaki na enduraczach dają ognia to mnie trafiło i KUPUJE ENDURO!!! :biggrin: :icon_idea: Nie wiem jeszcze jakie bo nie moge się za bardzo zdecydować czy coś lżejszego czy raczej ciężki żeby można było gdzieś dalej z bagażami i plecakiem polecieć np. na shadowisko :wink: :bigrazz: tylko nie wiem czy na takim motocyklu bedziecie mnie chcieli widzieć. :biggrin: Ale to chyba już na przyszły sezon chyba że teraz coś tańszego sobie sprawie i będe miał dwa w garażu , pierwszy o jedynie słusznej lini czysty i lśniący a drugi brudas. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zadowolony, to był w sumie zlot pojazdów militarnych, ale full motocykli też się zjechało, koncercik perfectu był nawet, tylko powrót miałem h...jowy. Rano siąpiło myślałem że przejdzie ale później niebo zaciągneło chmurami i coraz lepiej no i przyszło wracać w deszczu. Spodni skórzanych nie miałem bo jak jechałem to grzało no i sobie jeszcze braincapa zamiast pełnego kasu założyłem. Oj dostałem w dupe :icon_razz: :icon_eek: Ale było fajowo, tylko co najlepsze, tak już wcześniej troche mnie ten pomysł męczył, ale teraz jeszcze jak popatrzałem jak chłopaki na enduraczach dają ognia to mnie trafiło i KUPUJE ENDURO!!! :biggrin: :icon_idea: Nie wiem jeszcze jakie bo nie moge się za bardzo zdecydować czy coś lżejszego czy raczej ciężki żeby można było gdzieś dalej z bagażami i plecakiem polecieć np. na shadowisko :wink: :bigrazz: tylko nie wiem czy na takim motocyklu bedziecie mnie chcieli widzieć. :biggrin: Ale to chyba już na przyszły sezon chyba że teraz coś tańszego sobie sprawie i będe miał dwa w garażu , pierwszy o jedynie słusznej lini czysty i lśniący a drugi brudas. :clap:

Mi też enduro się podoba.Mógłbym pojeżdzić tochę po dziurach a potem szlałfikem go pociągnąc.A tu trzeba trochę popucować.Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jakaś taka... Psowa powiedziałbym... Macie jakieś ploteczki nt. pogody jesiennej?

Z ploteczek - w mojej okolicy pojawiła się atrakcyjna honda shadow 600 :biggrin:

Klubowiczów przybywa... Przyszły (pewnie już) rok nieźle się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...