Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze nic na siłę :icon_twisted: ja mam blisko i rozumiem ze ktos kto ma daleko nie jedzie :buttrock: zwlaszcza jak pada , ja poprostu dojade i jak bedzie zle w kazdej chwili moge wracac a jak ktos ma ponad 300 km to rozumiem ze nie bardzo :biggrin: ale nie ma co krakac tylko trzeba wierzyc ze bedzie sloneczko :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odpalilem maszyne. zrobilem rundke po okolicy. zdazylo na mnie niezle lunac ale mialem juz blisko na parking. wszystko ok. olej zakupilem. na dzis moge powiedziec ze w jablonowie bede w sobote. chyba ze prognozy beda tragiczne

 

 

nie chce cie martwić, ale na razie one takie są ,miejmy nadzieje że na razie, zobacz na onecie brodnice w sobote i niedziele ulewy. U mnie dzisaj w ciągu dnia siąpiło później ulewa, przestało i znowu zaczyna. Ja już z półtora tygodnia na motocyklu nie siedziałem :icon_twisted: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis odpalilem maszyne. zrobilem rundke po okolicy. zdazylo na mnie niezle lunac ale mialem juz blisko na parking. wszystko ok. olej zakupilem. na dzis moge powiedziec ze w jablonowie bede w sobote. chyba ze prognozy beda tragiczne

 

A o której planujesz wyjazd w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie POMPA rano padało, przestało i teraz znowu czarno i daje ognia. Rano decyzji ja nie moge podjąć bo musze się spakować bo wyjeżdzałbym od razu po robocie. Prognozy tragiczne na każdym portalu i w telewizji, sobota troche mniej ulewna ale niedziela i poniedziałek ulewy i co bedziemy siedzieć w namiotach, moim zdaniem nie ma sensu. Żeby to były przelotne deszcze, ale jak mnie taka burza dopadnie jak teraz za oknem to dziękuje. Bardzo się napaliłem na ten wyjazd ale wizja siedzenia w namiocie i jazdy w strugach deszczu mnie przeraża, ja chyba na 70% odpadam gdyby było bliżej to by się człowiek spakował wyczekał momentu i pojechał do domu ale 260km to nie tak szybko. Plecak też mi marudzi. Ide jeszcze do roboty, piszcie co o tym wszystki sądzicie, przeglądajcie prognozy, wieczorem przy komputerach SĄD OSTATECZNY. Ja będe przy kompie około 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tak czy inaczej jade :clap: wieczorkiem sad ;) a jeszcze mam male pytanko , wiem ze to nie ten dzial i temat ale panowie czym czyscicie swoje motorki :flesje: nie moge swojej maszyny doczyscic :/ zwlaszcza chromowanych elementow :/

Edytowane przez Mr MaGiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło słońce i ciepło się zrobiło.Gdyby tak się utrzymało jest dobrze.Bartek jak się spakujesz a nie pojedziesz to nic się nie stanie(ja mam o 100km.więcej).W więc obserwujemy pogodę,może zmieni się na tyle że będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło słońce i ciepło się zrobiło.Gdyby tak się utrzymało jest dobrze.Bartek jak się spakujesz a nie pojedziesz to nic się nie stanie(ja mam o 100km.więcej).W więc obserwujemy pogodę,może zmieni się na tyle że będzie ok.

ja namowilem jeszcze znajomka, ktory wezmie kumpla (obaj na yamahah, ale o jedynej wlasciwej linii) decyzje podejmiemy o 10:30 jutro rano. ale i tak dzis wieczorem sie sapakuje.

http://meteo.icm.edu.pl/ tutaj prognoza calkiem optymistyczna.

shadok jesli jestes chetny to wyruszam ok 10:30 z grenadierow/ostrobramska i bedziemy ok 11:00 w lomiankach. ale przelotowa przypuszczam ze moze buc jeszcze mniejsz bo znajomu ledwo wyleczyl reke po wypadku i oponuje za tempem spacerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...