Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Shadow łączcie się!


caninus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam SZANOWNE GRONO!!!

Powróciłem do domu o 23. Dupsko to myślałem że mi odpadnie, na nogach zakwasy po Ojcowskim. Zrobiłem ogólnie 1380km tylko wczoraj 680km. Ale kochani niczego nie żałuje było naprawde wspaniale a ci co nie byli niech żałują. Wspaniałe towarzystwo, poprzez co zaje..ta atmosferka, no i jak dla mnie chłopca z nad morza fantastyczne krajobrazy.Pozdrawiam Was wszyskich ( Janek żonie też przekaż bo ona chyba na forum nie pisze :icon_mrgreen: )Z niecierpliwością czekam na następne zgrupowanie kadry.

 

Właśnie się zastanawiałem czy to Wy jechaliście (2 Waldki) czy nie Wy, a byłem jakoś tak słabo kojarzący bo w ojcowskim to miałem prawie stan przedzawałowy jak się wspiełem do Jaskini Ciemnej ( różnica poziomów 70m). Oczywiście w Częstochowie się zamotałem ze zjazdem z autostrady, troche czasu traciłem na prace z mapą chyba dlatego pójde za radą Janka i kupie tego GPSa. Bedzie jak znalazł jak następne spotkanie Shadok w Bieszczadach wymyśli :wink: :icon_biggrin: Zgodnie z umową szukamy jakiegoś zlotu i dajemy cyne. A jeszcze jedno, poprzysyłajcie mi na priva skrzynki prześle Wam pare zdjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że zawiedli inni shadowcy a szczególnie kolega z Zawiercia bo miał do nas najbliżej i czekaliśmy na niego do końca.Pomysł kolejnego spotkania gdzieś koło Poznania jest bardzo ciekawy i jestem za.Pozdrawiam

Wielkie PRZEPRASZAM

Wiem ze tlumacza sie tylko WINNI

Na prawde nie mogle bo wszystko mi sie pokrecilo w domu Na prawde ciezka sprawa rodzinna.

Na przeprosniny powiem tylko tyle ze nastepnym razem ja stawiam kolejke. Mam nadzieje ze szybko to sie stanie

Jeszcze raz PRZEPRASZAM ze nie dojechalem ale to nie sprawa kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to był jakiś paproch bo jak nie to nowa pompa w Boldorze: 750PLN, bez gwarancji i nie pasuje;)

Zabrale sie za robote ze znajomym, ktory ma wieksze pojecie odemnie i po rozkreceniu pompki okazalo sie ze membranka wyskoczyla. Po wetknieciu na miejsce maszyna smiga jak nowa. Az sie przelecialem po miescie bo teraz sie zbiera jak marzenie, lepiej niz przed awaria:)))

 

Bartek, Waldek jakbyscie mogli wrzucic fotki na jakis serwer albo przeslac na mail'a bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo teraz sie zbiera jak marzenie, lepiej niz przed awaria:)))

A może to zasługa właśnie owego "dopalonego" paliwa? :wink:

 

Marsik: tak przypuszczaliśmy, że coś ważnego stnęło ci na przeszkodzie. Liczymy na następny raz oczywiście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, Waldek jakbyscie mogli wrzucic fotki na jakis serwer albo przeslac na mail'a bylbym wdzieczny.

 

No pisałem dawać maile na priva.

 

P.S

Dalej podtrzymuje teze , że ten ból głowy to przez twoj motocykl :lalag: :wink:

 

Dzieki za wyrozumialosc. Poprawie sie :crossy:

 

Tylko, że niestety po pierwsze kolejka browara cie czeka, a po drugie na peewno nie bedziesz miał 15km na shadowisko :wink: :icon_biggrin: Poza tym ja tak się chciałem poświęcić a ty.............. ah jak mogłeś to zrobić. :icon_mrgreen: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu forum okazało sie że wszyscy do garażu pwrócili szczesliwie ,chyba minister oświaty (G)czuwał nad nami a i "marsikowi " odpuszczam "siła wyższa" trzymam go za słowo.Myśle moi mili że faktycznie musimy jakąś gratyfikację przydzielić Bartkowi za te 1300 km (nie wspomnę o jego przgotowaniu do spotkania(kuchenka,węgiel ,rozpałka ,namiot , itd. a fasolce którą chciał wszystkich częstować nie wspomnę)

Wyllydon cięszę się że nie musisz kupować nowej pompy bo "zety" w Szwecji będą ci potrzebne.Jak zaplanujemy kolejne spotakanie to może ktoś weżmie plecaczka w spodnicy to mój będzie miał z kim pgadać jak my będziemy po 5 browarze.Nie chciałbym być upierdliwy ale namawiam pozostałych kolegów do spotkania -shadok i inni shadowcy jak myslicie (okolice 15.08)to chyba będzie dobry termin a może jakiś inny zlotowy? .Mam też ciekawe fotki a szczególnie te gdzie jesteśmy wszyscy razem mogę je przesłać.Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do miłego.

 

sorry zapomiałem, co do zdjątek mój kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta tutaj..? Na motocyklu..?

Baby do garów!

Najlepiej do dwóch, ułożonych w kształt litery V... :icon_razz:

 

To ja zgłaszam swoją kandydaturę na skarbnika tego klubu. Przegonimy debili z sejmu.

No niestety... My mamy chyba ustawowy zapis o wykluczaniu się członkostwa u nas i w sejmie... :icon_razz:

 

Pozdrawiam i do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiu,fiu nawet kobitke bedziemy mieli w klubie, to mi się podoba. :icon_exclaim:

 

Co do spotkania patrzałem na kalendarz zlotów i nic raczej nie ma w okolicach centrali, chyba przyjdzie nam na własną ręke coś wykombinować. Był ktoś może w tamtych okolicach, jakieś miłe wspomnienia dotyczące ośrodków oczywiście........chyba,że ktoś chce o czym innym napisać.... :banghead: :D

 

Janek żadnej gratifikacji poprostu za trzecim razem zrobicie to samo czyli przyjedziecie nad morze :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani w Jabłonowie pomorskim 12 sierpnia się zaczyna zlot, co prawda nie mają za dużych tradycji ( dopiero drugi) ale można by było się wybrać, a po zlocie gdzieś polecieć na nad jeziorko których w okolicach nie brakuje- okolice brodnicy. Shadok miał nawet jakąś mete ale można by było znaleśc jeszcze jakieś inne pole nad jeziorkiem. Można rzucić w zlotach temat- Czy ktoś już był w tym Jabłonowie. Na tej stronce jest tak krótko opisane co tam bedzie, jest jeden kometarz http://www.swiatmotocykli.info/ tak w połowie strony jest opis. Co Wy na to? Janek bedzie miał najdalej koło 360km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "długi sierpniowy weekend" familia planuje wypad nad morze, gdzie i ja będę musiał dołączyć. Ale z Otwocka nad morze można jechać kilkoma drogami, więc na pewno mógłbym wpaść na trochę.

 

Postawiłem, jak to się mówi, mały serwerek ftp na nasze potrzeby (zdjęcie itepe), podeślę wam na PW dane jak się do niego dostać, postaram się tam też powgrywać jakąś przydatną wiedzę. No i wgram zdjęcia od Bartka, jeśli jeszcze ktoś nie ściągał.

 

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie shadow riderzy

 

powoli dobiega końca czas mojego jeżdżenia na virago. rozglądam się za czymś, na czym mógłbym pojeździć w sezonie przyszłym, ale co nadaje się do przeróbek.

mam do was dwa pytania:

-w jakim zakresie można bawić się w przerabianie shadowek

-czy we wrocławiu znalazłby się ktoś miły, kto pozwoliłby podotykać, usiąść na swojej shadowce? nie chcę kupować czegoś w ciemno

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie shadow riderzy

 

powoli dobiega końca czas mojego jeżdżenia na virago. rozglądam się za czymś, na czym mógłbym pojeździć w sezonie przyszłym, ale co nadaje się do przeróbek.

mam do was dwa pytania:

-w jakim zakresie można bawić się w przerabianie shadowek

-czy we wrocławiu znalazłby się ktoś miły, kto pozwoliłby podotykać, usiąść na swojej shadowce? nie chcę kupować czegoś w ciemno

 

pozdrawiam

Witam cię kolego, tak się składa że mieszkamy w jednym mieście i jestem gotów ci pomóc .Tym bardziej że ja również jeżdziłem na virago 535 i mam o tej maszynie bardzo dobre zdanie .Cp prawda jutro tj. w niedzielę jadę na 2 tygodnie nad morze ale po powrocie odezwę się do ciebie.Chętnie pomogę i doradzę młodszemu pędziwiatrowi.Jężdże na hondzie shadow 1100 wersja amerykańska .Jeśli chcesz przerobić shadówkę to ja przerabiam swoją cały czas i jeszcze mam kilka pomysłów ale każda nowość kosztuje i przerabianie w moim przypadku rozkładam w czasie.Pozdrawiam

 

Kochani w Jabłonowie pomorskim 12 sierpnia się zaczyna zlot, co prawda nie mają za dużych tradycji ( dopiero drugi) ale można by było się wybrać, a po zlocie gdzieś polecieć na nad jeziorko których w okolicach nie brakuje- okolice brodnicy. Shadok miał nawet jakąś mete ale można by było znaleśc jeszcze jakieś inne pole nad jeziorkiem. Można rzucić w zlotach temat- Czy ktoś już był w tym Jabłonowie. Na tej stronce jest tak krótko opisane co tam bedzie, jest jeden kometarz http://www.swiatmotocykli.info/ tak w połowie strony jest opis. Co Wy na to? Janek bedzie miał najdalej koło 360km.

Bartek masz bardzo ciekawy pomysł,gdybym zdecydował się na wyjazd do Jabłonowa czy ktoś dołączy do mnie.A może kolega z Zawiercia .Jakie zdanie na ten temat mają inni shadowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...