Skocz do zawartości

Dylemat :(


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie. Mam poważny dylemat. Powiem krótko: 4000 zł + 1500-1800 zł za Simsona S51 = ok 5500zł i kupić jakieś enduro z homologacja w kraju, full odpada, bo mam wrednych sasiadów, starych UBekow, ktorzy bez wahania zadzwonia...

Albo 4000zł + 3000 zł za obecnego fiacika CC + jeszcze z 2 wypłaty i Golf III 1.9 diesel

lub 3 opcja, ale mnie pewna: 4000zł + w/w 1500zł i szukać jakiegoś GS`a 500 z 94-96 rok.

 

Co myślicie, podpowiedzcie mi, bo waham sie juz dlugo, a sezon juz sie rozpoczal, moto zawsze z bólem można sprzedac i zmienic na smochod,

Moto mialoby mi sluzyc do dojazdow do pracy (raczej cos z husqvarny, bo ktm zbyt drogi - ano i jeszcze w jakich pojemnosciach, pewnie 2T bo 4 T zbyt drogi,rocznik najlepiej po 95r. )

 

Pozdrowienia z Borów Tucholskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze dla cienie będzie 4T!

Husqa TE 250, Yamaha WR 250 F ale to dość żadkie motorki ale moze jak byś trafil na coś starszego z tego to bylo by ...

chyba wiesz ile te sprzety kosztuja,a MotoCross wyraznie napisal ile kasy bedzie mial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chybaś kwas na głowe upadł :icon_mrgreen: , za przeproszeniem, ten motor nie ma sie znudzic po tygodniu, dojazdy do pracy - roznie to w Lasach bywa - ale zeby mial hoc trohe wiecej mocy

 

Cos mi sie zdaje, ze to tylko w Erze takie kaprysy :wink:

 

Moze i DT, ale ... nie to juz wolalbym GS`a

Pozdr

 

Akurat znalazlem - no chyba, ze byloby to takie DT nawet fajne i to przednie zawieszenie.... :flesje:

Do rekreacyjnej lecz szybkiej jazdy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest lc 4 620cm3 podoba mi sie nawet :icon_mrgreen: ładne oponki

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M185956

 

a jesli mialbym wybrac miedzy DT 125, a DR 125 co polecacie?

np Dr:

http://www.autokk.tuchola.pl/index.php?opt...mid=26&catid=23

lub 650:

http://www.autokk.tuchola.pl/index.php?opt...mid=26&catid=10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa, ja już sam nie wiem ... ale z tym przednim zawieszeniem w DT 125 to jest tak że albo :

- to jest naprawde tapczan

-albo w mojej było utwardzone (chyba tak było , jesli tak to POLECAM :icon_mrgreen: )

- albo to jakis mit który tworza przede wszystkim osoby które na oczy nie widziały dt 125 albo jezdziły tylko 80-ką

 

 

nie mówie, że pracuje jak w wyczynie ale aż tak dużej tragedii nie ma :crossy: juz kilka osób sie zdziwiło, że ich ktoś na dt125 objechał :smile:

 

to samo tyczy sie mocy - ale jak ktos nie potrafi rozróżnic jak jezdzi sprzet mający 27 koni a jak 12 (wersja zblokowana) to może lepiej niech zamilczy :flesje:

 

jesli skumałem to masz fciata cc i jeszcze 4 tys i jeszcze 2 wypłaty => to fiatem jezdzij do pracy a za reszte moto :wink: lukaj moze za jakims 4T 250-350

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał suzuki DR 650. Jeździłem tym troche po torze i owszem słabo sie do tego nadaje ale w zakrętach idzie bardzo stabilnie i masy nie czuć. Na ulice podobno mocy jest od cholery, a do śmigania w terenie się nadaje oczywiście poza jakimś hardcorem. Sam teraz rozważam kupno takiego sprzęta ale jeszcze nie jestem zdecydowany. Za 5500zł powinno się coś znaleźć.

 

Coś znalazłem:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=96644633

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=99360988

Edytowane przez adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kilka osób sie zdziwiło, że ich ktoś na dt125 objechał :crossy:

 

to samo tyczy sie mocy - ale jak ktos nie potrafi rozróżnic jak jezdzi sprzet mający 27 koni a jak 12 (wersja zblokowana) to może lepiej niech zamilczy :cool:

 

 

zgadzam sie, widzialem ostatnio u mnie na torze jak koles latal DT 125(odchudzona- bez swiatel i innych zbednych pierdolek i napewno odblokowana).Normalnie trzymal sie za EXC-e .Takze da sie ,da sie :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dobrze zrozumiales, tylko mialby byc to motorek w wieku > 95r. a co ja znajde o takiej pojemnosci 4T ? i jeszcze 250-350 , moze jakies dr 350, ale ih nie ma zbyt wiele.

Pozdr.

 

Jesli chodzi o dr to masz racje nie ma ich duzo w polsce natomiast w niemczech jest ich od cholery :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...