Skocz do zawartości

jaki motor po simsonie ??


simonster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

marklos16 napisał

A ile bedziesz za niego chciał dostac? i kiedy bedziesz go sprzedawał? w wakacje? masz papiery na motorower??

 

Tzn ja możliwe, ze na wakcje będę chciał sprzedać, wszystko sprawne, białe blachy na motorower cena 3500 do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po romecie śmigałem na cz cross 125 (27kucy) a zaraz potem na etz 251. Jeżeli nie masz jeszcze prawka i ciągnie cie błotko to jest masa opcji. Do najtańszych należą: DT 50/80 MTX 50/80 suzuki TS 50(najlepiej chłodzona cieczą)/po tuningu na 70cc (chyba najlepszy wybór w tej cenie)

 

Do trochę droższych to Apka Rx 50/80 Rieju 50 jakieś tam Derbiaki Senda itd.

 

A do najdroższych (prawdopodobnie najlepszych) HM 50/80, Honda CRE 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, coś jak honda rebel, ma byc 50tka, nie chinol to moze Aprilia Classic, albo Red Rose?? :crossy: Bardzo duzy motorower i wyglądem przebija wszystkie motorowery :cool: :icon_mrgreen: :flesje: Części duzo i tanio, bo to minarelii, zwykłych jak i tuningowych. I nie maja te silniki jakis wad typu pękające korbowody itp. :wink: Takze dość szybko zapina (Vmax 95-100 w serii). A Suzuki RG 80 tez fajny motorek, dośc sprawdzony i tanszy w zakupie od Classika :smile: .

 

 

 

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego że to włoch, elektryka jest słabiutka, szczerze? wydumka, kupa gówna w ładnym plastykowym opakowaniu.. silnik pracuje na wysokich obrotach rzędu 7do11-12tys na niższych to poprostu nie jedzie, i nie jest łatwa w prowadzeniu plastiki nie spełniają żadnej funkcji oprócz ładnego wyglądu do tego są słabej jakości i łatwo pękają, dość sporo waży około 120-130kg, zawieszenie wybiera każdą małą dziurke po przejechaniu 200km z Torunia do Gdańska, kręgosłup wysiada, niewygodna pozycja mam tylko 173cm wzrostu i jest niewygodna części są drogie jest kilku importerów w kraju tych części którzy narzucają cene, do tego wcale nie łatwo znaleźć części, jak już masz części to nie każdy chce się podjąć naprawy aprili.. cud miód i orzechy puki się nie zacznie sypać... Suzuki rg 80 większe wygodniejsze i troche inna charakterystyka silnika gdybym miał teraz wybierać to suze rg, Simonster, kup jakiegoś chopperka 125ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego że to włoch, elektryka jest słabiutka, szczerze? wydumka, kupa gówna w ładnym plastykowym opakowaniu.. silnik pracuje na wysokich obrotach rzędu 7do11-12tys na niższych to poprostu nie jedzie, i nie jest łatwa w prowadzeniu plastiki nie spełniają żadnej funkcji oprócz ładnego wyglądu do tego są słabej jakości i łatwo pękają, dość sporo waży około 120-130kg, zawieszenie wybiera każdą małą dziurke po przejechaniu 200km z Torunia do Gdańska, kręgosłup wysiada, niewygodna pozycja mam tylko 173cm wzrostu i jest niewygodna części są drogie jest kilku importerów w kraju tych części którzy narzucają cene, do tego wcale nie łatwo znaleźć części, jak już masz części to nie każdy chce się podjąć naprawy aprili.. cud miód i orzechy puki się nie zacznie sypać... Suzuki rg 80 większe wygodniejsze i troche inna charakterystyka silnika gdybym miał teraz wybierać to suze rg, Simonster, kup jakiegoś chopperka 125ccm

 

Nio to naprawde ta apka coś nie udana. :/ i jeszcze na dodatek jaka cena. :/ masakra. :/

 

Tzn ja możliwe, ze na wakcje będę chciał sprzedać, wszystko sprawne, białe blachy na motorower cena 3500 do negocjacji.

 

Ja bym chciał kupić takie moto po wakacjach, w wakacje dorobic u starszego do kieszonkowego i kupić coś takiego.... i 3000 spokojnie mógłbym pewnie po wakacjach dac za takie moto, szczególnie, że cholernie mi sie zaczał podobac. :icon_mrgreen: masz jakaś dobrą stronke z opisem tego sprzęta, wiesz dane techniczne itd. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Classiku sie siedzi bardzo wygodnie(jak to na chopperze :smile: ) Zresztą najwygodniej ze wszystkich motorowerów chyba, silnik sie jakos nadmiernie nie sypie, duża, ładnie wygląda itp. :flesje: No chyba ze chcesz sie gnieść na scigu :wink: Części są tanie w porównianiu do RG, NS1 i innych w sumie "wynalazków" ponieważ są to silniki japońskie i nie jest do nich tak duzo wszystkiego jak do popularnego minarelli :crossy: . 500zł kosztuje cylinder z tłokiem oryginalny. To chyba nie jest tak wiele, poza tym przy remoncie nie trzeba przewaznie kupowac nowego garnka, tylko przeszlfiować stary :smile: . Co do RSki to jest to bardzo mały sprzęcior przy moim wzroście(185cm :cool: ) to się wygląda jak na psie :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po Simsonie przesaiadlem sie n DT80 niestety niezle wtopilem bo motorek nadawal sie do remontu (remont ciagnie sie bez konca...)

Co do RG.... podoba mi sie z checia bym sie przesiadl na takie cos tylko ta owiewka mi do gustu nie przypadla!

Aprillia RS....podoba mi sie strasznie ale sa dwa powody przez ktore jej nie kupie: 1. Cena 2. Opinie włascicieli o awaryjnosci silnika!

Knight.... ladne to moze jest ale balbym sie kupowac (nie bede objasnial dlaczego)

Classic\Red Rose....cos pieknego ale niestety nie dla mnie, poprostu niestac mnie

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knight.... ladne to moze jest ale balbym sie kupowac (nie bede objasnial dlaczego)

Niewiem skąd macie takie ifno :banghead: Kumpel ma knighta 4-biegowego, kupił nówke w salonie za klika tys. Przejechał nią już sporo tysięcy kilometrów, podczas któych niemiał najmniejszej awarii. Tylko złamana klamka bo na parkingu ktoś sprzet samochodem potrącił i sie maszyna przewróciła :evil: Tak poza tym to sprzęt ok, silnik hondy dax, sporo części tuningowych i w ogóle. Ale osobiście bym niekupił bo to nie w moim guście :P

 

 

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem skąd macie takie ifno :banghead: Kumpel ma knighta 4-biegowego, kupił nówke w salonie za klika tys. Przejechał nią już sporo tysięcy kilometrów, podczas któych niemiał najmniejszej awarii. Tylko złamana klamka bo na parkingu ktoś sprzet samochodem potrącił i sie maszyna przewróciła :evil: Tak poza tym to sprzęt ok, silnik hondy dax, sporo części tuningowych i w ogóle. Ale osobiście bym niekupił bo to nie w moim guście :P

Pozdrawiam :evil:

 

Zalezy tez jak trafisz bo mozna kupic taki egzemplaz ze bedziesz wiecej dlubal niz smigal a nie o to tutaj przeciez chodzi!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy tez jak trafisz bo mozna kupic taki egzemplaz ze bedziesz wiecej dlubal niz smigal a nie o to tutaj przeciez chodzi!

 

Wiesz. niektórzy lubią grzebać przy moto, jak np. ja. ;) ale tylko motory moge naprawiać i chetnie nawet kumplą pomagam, a naprawy samochódów.... blllleeeeeeeee....... nienawidze! HEHe pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...