Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli będzie ładna pogoda to prawdopodobnie pojadę, ale tylko na jeden dzień (niedziela).

 

Tutaj są informacje na temat wystawy i rajdu pojazdów zabytkowych, która jest dzisiaj i jutro (rajd) w Rzeszowie.

Edytowane przez wadir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia z zeszłorocznej imprezy wyglądają interesująco więc oby tylko pogoda dopisała (nie musi być 36 stopni- wystarczy 26 :icon_rolleyes: )

wiesz, ja bym nawet wolał te 26 stopni bo moje moto niedomaga w temperaturach w okolicy 35 st ;)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie kto do Radawy albo Zagorza jakim weteranem ? z okolic jasla/krosna/rzeszowa ?

 

 

Bodmanie ... wybierasz sie na ktorys z tych zlotow ?

 

nastepny miesiac zapowiada sie interesujaco pod kontem zlotow i imprez :notworthy: wybiera sie ktos na Bieszczadzkie Anioly ?! szukam kompanii do podrozy :biggrin: wskazany weteran zebym wiele niezpowalnial przejazdu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grasser > najbliżej to MOTO BIKE FESTIVAL do Dołżycy k.Cisnej 3-5 sierpnia chcialbym pojechać więc i Ciebie zapraszam bo zawsze raźniej :flesje: wypić.

Następnie mam w kalendarzu zapisany Zagórz 10-12 sierpnia więc jakbyś był chętny to pewnie też bym mógł obskoczyć :icon_rolleyes:

Bieszczadzkie Anioły miałem w planie już od dawna, ale niestety w tym samym czasie wyskoczyła Sirava (17-19 sierpnia) i pewnie tam polece!

 

A Radawa kiedy? i co tam ma być?

 

Pozdrawiam i lece teraz śmigać - kierunek zachód :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/XVII-ZLOT-MO...YCH-t77600.html

tu o radawie :icon_rolleyes:

 

ok to ja robie weryfikacje planow na pierwsze 2 tygodnie sierpnia i dam znac dokladniej :flesje: tylko przygotoj sie na przelotowa 60-70 bo niewiem czy uralca poskladam do tej pory :crossy:

 

sa jeszcze jacys chetni ?im nas wiecej tym weselej :]

 

Sirava ? :> szczegoly jakies podaj

Edytowane przez grasser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/XVII-ZLOT-MO...YCH-t77600.html

tu o radawie :bigrazz:

 

ok to ja robie weryfikacje planow na pierwsze 2 tygodnie sierpnia i dam znac dokladniej :crossy: tylko przygotoj sie na przelotowa 60-70 bo niewiem czy uralca poskladam do tej pory :P

 

sa jeszcze jacys chetni ?im nas wiecej tym weselej :]

 

Sirava ? :> szczegoly jakies podaj

Radawa odpada - my lecimy z Krzychem2000 na Sirave (jak mnie coś nie zje), szczegółów nie znam, ale ma być super ponoć!

Dostosuje się do 60-70km/h jak mnie co nie zdenerwuje wcześniej to moge tyle grzać :)

 

Pozdro. Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Żarnowa dotarłem w południe. Podczas parady przegrzał mi się motocykl (awaria wentylatora, wyciekł płyn chłodzący)- chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować motocykliście na niebieskim crossie, który podzielił się ze mną swoim nowym płynem :banghead: Jeśli to czytasz to jeszcze raz serdecznie dziękuję :banghead: Był to mój pierwszy wyjazd na imprezę motocyklową- szkoda, że z nieprzyjemną niespodzianką, ale ogólnie jestem zadowolony-doświadczyłem osobiście solidarności motocyklistów, o której wcześniej dużo słyszałem no i szczęśliwie udało mi się dotrzeć do domu (jak zobaczyłem, że coś wysieka z mojego moto to się średnio poczułem :banghead: ). Ma ktoś może jakieś zdjęcia :icon_eek:

Edytowane przez wadir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że sie podobało ;) W tym roku pokazało się o wiele więcej maszyn niż w poprzednim (reklama robi swoje). Jeżeli myślę o tym samym niebieskim crossie (długie włosy kierowca lub Bartek? obydwóch znam - sąsiedzi :D ). Myślę że niektórzy jeszcze dobrze do domu nie wrócili więc na zdjęcia trzeba będzie poczekać :D

 

Ps. A może Ci pomógł: http://www.bikepics.com/members/bohen/89xt600/ :>

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gr4nd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...