Skocz do zawartości

PODKARPACIE


RAFAL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Mi ta biesiada tak srednio sie podobała, jednak najgorsza była parada, na 1 biegu i na półsprzęgle - zero organizacji no i ten dystans - zaledwie kilka km. XT wyzionął ducha i razem z innymi biesiadnikami musieliśmy zrobic sobie przymusowy postój. Po praradzie po małej przekąsce wielu znajomych rozjechało się do domów (chyba też im sie nie podobało). Ogólnie to nie narzekam ale mogło się coś wiecej dziać.

 

pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co do parady to się zgadzam, ale była przez organizatorów ustalona inna trasa ale niestety chyba sie przeraził ilości motocykli ktoś i nie puścili tamtędy. Sam troszke jestem rozczarowany ale no cóż. A co do szybkosci może i mogła by byc większa ale to jest parada i jechały różne motocykle, ścigacze, choppery ale i skutery. Mam nadzieje ze i tak sie wam podobało chodź z tego względu że było to pierwszy raz, nie był to sam zlot i było dużo atrakcji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zlotu w zagorzu ... wyglada na to ze jade ... niestety fuma zostaje bo ural sie stawia i za nic niechce pozwolic sie poskladac:P na zagorz moze jeszcze znajomy sie wybierze na TSce to juz by nas 3 bylo :) tyle ze ja w jasle bede dopiero w piatek wieczorem wiec wyjazd w sobote ... przynajmniej jesli chodzi o mnie ...

Bodmanie: jak ci nielezy czekac do soboty z wyjazdem jedz wczesniej na mnie niepatrz ... daj jakis namiar to sie na zlotowisku gdzies spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój (i towarzyszy) nudno jak smok. Ile można łazić po placu... I ludzie jakieś takie zamulone, mimo że moto pod d****.

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...