Skocz do zawartości

POMÓZCIE WYBRAC MOTOCYKL!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, narazie chce sie tylko nakierowac na jakiegos konkretngo sprzeta co nei oznacza ze zdania juz w ogóle nie zmienie. maxymalna kwota do jakiej chciałbym sie zmiescic to 4tys, mam nadzieje ze uda mi sie nagromadzic tyle złota. Pierwszym mojim typem była HONDA CB 400/450, mówie motorek fajny w okolicach 3000 da sie kupic, ale słyszałem ze sa awaryjne:/ potem mocno nakreciłem sie na YAMAHE XJ 600, motocykl podobno nie do zajechania (100tys dla silnika nie robi wrazenia) koników juz troche posiada, co prawda troche bodzie mnie ta przednia owiewka, ale widziałem juz XJ bez owiewki i bardzo mi sie to podobało, jestem wielbicielem NAKEDA;) widziałem juz okazje nawet na XJ 900 cos koło 4300, takze kto wie... . no i kolejnemy typem jest GPZ 600, badz inny gpz, sa młodsze od XJ, z tym ze to juz rasowy plastik, według mnie troche bezduszny mi sie wydaje, pisze o nim bo znajomy mi go zasugerował. POradzcie cos, co myslicie o tych sprzetach które wymineiłem do ceny jaka podałem, jakie sa ich zalety, wady, jak wyglada sprawa z awaryjnoscia, prosze tez o jakies inne sugestjie na temat innych besti. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem z gpz i xj bym się nie wysilał przy takiej kwocie. kupić nie sztuka, gorzej trafić taki co będzie z nim wszystko ok.

do tego dolicz koszty rejestracji, ubezpieczenia, ubranie, zmiana oleju i paru piedół których się nie uniknie (obu tylko pierdół).

wiadomo, że jeśli będziesz kupował tanie egzeplerze to będą dobite najczęściej.

 

zastanów się nad gs500,cb500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gs 500 nie bierzesz pod uwagę?

:banghead: :banghead: :banghead:

może chłodzone powietrzem są gorsze za 4 tys zł... :P

 

a tak powaznie za tą cene to raczej sprzęty z chłodnicą będa w gorszym stanie niz ''powietrzne''. ale to moje zdanie, moze trafisz na jakis dobry egzemplarz- czego Ci życze :crossy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi pieniedzmi nie szukaj dalej jak GS 500, chyba ze jestes zapalonym mechanikiem.

Tak czy siak kazda japonia za takie sianko bedzie juz mocno podmeczona. Kupienie wiekowego moto to najmniejszy problem. Schody zaczna sie potem.

Edytowane przez BU?KA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

 

Z takimi pieniedzmi nie szukaj dalej jak GS 500, chyba ze jestes zapalonym mechanikiem.

Tak czy siak kazda japonia za takie sianko bedzie juz mocno podmeczona. Kupienie wiekowego moto to najmniejszy problem. Schody zaczna sie potem.

 

Kolega trafił w sedno. Nawet GS500 za 4000zł będzie raczej zmęczonym motocyklem. Wbrew pozorom znaleźć jakikolwiek motocykl o pojemności pow. 400 w miarę dobrym stanie będzie ciężko. 99% sprzętów za te pieniądze to mniej lub bardziej zakatowane padaki.

 

--> Jaki: Ciuchy i kask już masz ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dokładnie.

Kolega miał do wyrzucenia 3500zł i kupił CB400N w extra stanie. Śmiga po Warszawce aż miło i morda mu się śmieje.

Drugi miał do wydania 4000zł i kupił CBR F1 z pierwszych lat produkcji w stanie....hmmm....średnim. No i siedzi w garażu zamiast jeździć. Zgadnij czy morda mu się śmieje :crossy:

 

Proponuję w takim razie słabszy model ale w dobrym stanie niż zajeżdżony ale za to mocniejszy.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze poszukasz to może znajdziesz 500 albo 600 w stanie "do jazdy" założmy, tylko pamiętaj o ciuchach!!!

 

Pomysl też 250takch, chociaż przez wiekszość uważane za psudo-motocykl, to też sie fajnie na nich smiga i sa tańsze!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi pieniedzmi nie szukaj dalej jak GS 500, chyba ze jestes zapalonym mechanikiem.

Tak czy siak kazda japonia za takie sianko bedzie juz mocno podmeczona. Kupienie wiekowego moto to najmniejszy problem. Schody zaczna sie potem.

Oj,tak. Za te kasę będzie ciężko kupić sprzęt w pożądnym stanie.Dobrze oblukaj przed zakupem. Myslę, że za te kase to gs 500 to najlepsza opcja.Albo jakaś 400, ale w pełni sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie:

Dysponując taką kwotą wiele nie zdziałasz. Przykre ale prawdziwe.

Żeby oszczędzic sobie kłopotów z wyeksploatowanymi staruszkami szukaj motocykla jak najbardziej typowego (XJ /GS /GPZ ) i jak najmłodszego do którego masz łatwo dostepne części nowe, uzywane i zamienniki.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać motocykla świeżo sprowadzonego zza zachodniej granicy.

Albo sam tam pojedź, jeżeli masz taką możliwość i masz z kim. Ale to dodatkowy koszt.

 

A sprzęty z tamtąd często (ale nie zawsze) są w lepszym stanie niż "krajowe" ze względu na jakość serwisu oraz niezaniedbywanie go co ma często miejsce u nas ze względów finansowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...