Skocz do zawartości

Numery na motocyklu!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chodzi mi o numery startowe tak to sie chyba nazywa.

Czy można sobie wybrać dowolny numer?

Czy na zawodach też daja numery?

I co się stanie jeżeli masz taki sam numer jak inny zawodnik?

Dzieki zgóry za odp.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery sa przydzielane na początku sezonu. W jednej klasie nie mzoesz miec takiech samych numerów ale w innych tak. Rozorużniasz je po kolorze tła i cyfry - każda klasa ma swoje. Wyżej jest przyklejony temat z przpisami PZM i tam znajdziesz dokładny opis i regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ci chodziło o zawodowy motocross to tak jak Strzałek powiedział natomiast jeśli chodzi o zawody typu cross-country dla amatorów to numery przydzielane są podczas zapisów przed zawodami , czasami istnieje możliwość zarezerwowania sobie numeru o ile organizator jest tak uprzejmy. Ostatnie zawody w Kryspinowie na których miałem startować też były dość przyjazne zawodnikom , zarezerwowałem sobie nr. 12 gdyż taki mam naklejony na mojej maszynie i organizator mi trzymał ten numer do ostatniej chwili aż w końcu sam z nim wystartował :buttrock: no cóż kto by przewidział że dzień wczesniej można sobie zrobic niezłe kuku i nie wystartować :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarezerwowałem sobie nr. 12 gdyż taki mam naklejony na mojej maszynie

 

http://img154.imageshack.us/img154/6489/p10802297nl.jpg

Ja też :buttrock: Ale moja fura ostatnie zawody to widziała pewnie 15 lat temu. Żółte tło - klasa 500 :crossy:

Edytowane przez Wojteque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstarczy użyć trochę inwencji twórczej!!

Tła są do kupienia na przykład w Olku ostatnio widziałem. Są firmy robiące naklejki. Nawet w sklepach plastycznych są do kupienia arkusze kolorowych dosyć grubych folii samoprzylepnych. Możliwości jest dużo. Same numery też napewno da się gdzieś kupić.

Ja tego nie robiłem bo nie umiem jeździć mój motor jest wiecznie w naprawie i nie startuję w zawodach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można zakupic jakieś numer,albo poszczególne cyfry ??

 

Ja swoja YZ sam sobie okleilem razem z numerami folią którą kupilem w art. biurowych za ok30zl. Numery sobie wydrukowałem na kartce A4 (same kontury) nastepnie wyciołem i wyrysowałem na folii - a potem wyciołem - okleine też z niebieskiej i białej foli - mysle ze to jest opcja dla tych którym szkoda 250zl na orginalne okleiny. Wzorowałem swoją okleine na modelu miniaturowym który kupiłem zanim jeszcze mnie był stać na YZ :buttrock: FOTKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...