Skocz do zawartości

Torba na bak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam torby na bak do jajka.Co polecacie???Chyba nie musze wspominac,ze musi byc kompromis miedzy jakoscia a cena :icon_biggrin:

 

Moze to:

 

 

 

http://www.louis.de/_10ea9ea93fdc9018efe6a...tnr_gr=10025338

 

 

A moze ta??

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=9...82+wys%C5%82any.

 

A moze metro?

http://www.allegro.pl/item97977744_magnety...k_11_22_l_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe sorry nie zauwazylem ostatniego linku... faktycznie to jest to samo tak jak napisalem wizualnie jest ok sa magnesy jest od spodu wylozone specjalnym materialem takim niby guma zebye sie nie slizgalo ale jak sie sprawuje to bede mogl napisac jak ja zabiore na pierwsza przejazdzke :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tych magnesów jest 7 jak pisałeś to może się będzie trzymać.

Poza tym jeździsz jajem a ono posiada owiewkę.

Ja posiadam podobną torbę f-my Metro i muszę powiedzieć ,że na moim golasie przy większej prędkości przesuwa się i boki ( z magnesami) podrywają się.

W pokazanym modelu ten feler może nie występować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

 

Ja używam czegoś takiego i bardzo sobie chwalę:

 

Moto Detail

 

W sumie tankbag nie jest mój tylko kumpla, ale pożyczył mi na dłużej bo sprawił sobie moto z plastikową atrapą zamiast zbiornika :buttrock:

Jak dla mnie sprawia wrażenie mocnego, solidnego i nieźle się prezentuje. Wysokość jest idealna na F3, jak z jajkiem to nie wiem.

Polecam w 100%, tylko, że cena też śliczna.

 

Do tego sprawiam sobie w tym sezonie taki zestaw:

 

Torby

 

Jeżeli będą jakości tankbaga to będę w 100% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Tydzień temu odebrałem zestaw taki o jakim pisze ABG (Moto Detail na tył) Torby sa bardzo dobrze odszyte, mają pożądne zamki i właściwie nie można się do niczego przyczepić. Mają wszelkie możliwe paski, podkładki, osłony by nie rysowały lakieru na zadubpku itp. Myslę, że jednak warto zainwestować dodatkowo w torby przeciwdeszczowe bo nie wiem jak się będą sprawować w deszczu. Dodatkowo, z doświadczenia kumpla który ma takie same ale bez wałka, warto nalepić jakąś folie na zadupek moto, bo obcierają i ścierają lakier.

 

PS cena za którą chcą w sklepie tutaj to kryminał.

Ja kupiłem w Luisie w Berlinie i kosztowało mnie to 200 zł (jest promocja bo to wyprzedają o kosztują 49,99 Euro) Tak więc szukajcie w sklepach inetrnetowych które ściągają towar z lusia. Wiem, że jest tak np w Gdańsku i chyba na forum były namiary

 

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo na stronce podanej przez rzoova jest ten sam tankbag co polecałem wcześniej:

 

Moto Detail

 

I jaka cena!!!!

W pyte murzyna, jak mogą być aż takie różnice??? :buttrock:

 

Za te pieniądze to się nawet nie zastanawiaj i bierz tą Moto Detail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą pierwszą, z Louisa i nie mam żadnych zastrzeżeń. Chyba najpojemniejsza z tych, które podałeś, możlwiośc dołączenia drugiego piętra, wykonana bez zarzutu, wytrzymała, a do tego tania :) Wymieniany wyżej MotoDetali oczywiście lepszy, ale i prawie dwukrotnie droższy. A do firmy Metro i innych tego typu wynalazków to jakoś nie mam zaufania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa 2 pietra zamocowane to nie utrudnia to jazdy???

 

No i to właśnie przydałoby się sprawdzić.

Maksymalna wysokość to taka, że na torbie, w swobodnym położeniu głowy, będziesz akurat opierał brodę.

Jeżeli będzie ciut wyżej, tak że będziesz musiał trochę zadzierać podbródek to już lipa bo odcinek szyjny kręgosłupa się zbuntuje.

 

Pamiętaj, że jak masz na głowie kask to szczęka jest niżej niż bez.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...