Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto nie jedzie, bo ma gości, pracę lub studia, niech się pocieszy, że ja mam remont w domu. Wszędzie syf, kurz i powciskane w każdy kąt graty, wytrącone ze swojego spokojnego bytu, wołające o postawienie ich we właściwym miejscu... Nie cierpię remontów! W dodatku z wszelakich jazd nici bo będę pomagał tacie w pracach. Jadącym życzę szczęśliwej drogi bez przeszkód - w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a my wrocilismy z bielska skompanmie w promieniach zachodzacego slonca leciutkiej mgielce i nieco wiekszej od poprzednich - ilosci desdzczu :) ale fajnie bylo - generalnie w zwiazku z tym wypadem - jutro sie nie wybiore bo obawiazki czekaja - mam nadzieje ze pogoda dopisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nieco wiekszej od poprzednich - ilosci desdzczu :) ale fajnie bylo -

taaa .... lalo cala droge , ale fajnie :) , przynajmniej jakies nowe doswiadczenia

np. Trzeba inne buty kupic bo w tych ktore mam przywiozlem po 2 litry wody

( ale super uczucie przy kazej zmanie biegu ! chlup ! )

 

Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy dotarli zaraz po północy, tzn:

Peters, nizin i ja z żoną.

 

Powiem Wam, że OP1 sprawdza się jako zabezpieczenie przeciwdeszczowe. :mrgreen:

 

W załączniku dodałem zdjęcie bardzo ładnej MZ TS (bardzo ładnej gdzieś do 22.00).

Pomyśleć, że włascicielowi wystarzyło kilka piwek żeby zacząć niszczyć (katować) to dzieło :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jutro wybieramy sie w trase z kumplami na 2 sprzety, trase jeszcze ustalamy ale mysle ze tak do 100-200km od kraka, jak ktos chetny to niech pisze najlepiej na gg:1129219

 

czesc Lukczas

widze ze sie zapisales :flesje:

wycieczka sie udala? bo moja calkiem :flesje:

wlasnie wrocilem z Nowego Sacza skompany lekkim (i nie lekkim deszczem) ,ale od Brzeska juz nie padalo :)

motor musze umyc :)

 

ogolnie przekroczylem graince slowacka na dowod (stary), pelna kultura, i musze powiedziec ze za Mniszkiem nad Popradem, w kierunku na Stara Lubownie jest zajefajna droga - szeroka, z poboczem, no i kreta ze hej :) z plecaczkiem przy predkosciach 0,8-1,2 bylo naprawde super. Polecam!!!

 

Mam nadzieje, ze niedlugo uda nam sie gdzies poleciec.

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...