Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...bo ja już niestety skończyłem sezon. Pod domem' date=' na zakręcie zahaczył mnie czerwony samochód i zwiał. Efekt- noga w gips na 6 tygodni. ...

P.S. Jak ktoś ma pożyczyć jakąś grubą książkę to chętnie skorzystam.[/quote']

 

Cholera, szkoda zdrowia. Takiego kierowcę należy ścigać i mu wyoślić co-nie-co. Jeśl wina jego i masz na drania namiar, to na pewno da się coś odzyskać.

 

Pozdrawiam,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze Wam jeszce wielu fajnych jazd przed zimą' date=' bo ja już niestety skończyłem sezon. Pod domem, na zakręcie zahaczył mnie czerwony samochód i zwiał. Efekt- noga w gips na 6 tygodni. Tak więc powoli szukam gdzie by tu wstawić sprzęta na zimę.[/quote']

Witam,

 

szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Mam nadzieję, że obędzie się bez komplikacji.

Mam także nadzieję, że sprawca się znajdzie i beknie za to odpowiednio !

Proponuje jednak nie urządzać żadnych samosądów, może mu lepiej regularnie przyjeżdżać pod dom motocyklami, albo wysyłać zdjęcia z wypadków - tak żeby zapamiętał.

U mnie w garażu może by się jeszcze Virażka zmieściła, ale trzeba by garaż wtedy lepiej zabezpieczyć, poza tym, to trochę daleko dla Ciebie, ale jakby co, to służę.

 

P.S. Jak ktoś ma pożyczyć jakąś grubą książkę to chętnie skorzystam.

Hmm. Z grubych książek to mam Biblię... Biblię C++ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już niestety skończyłem sezon. Pod domem' date=' na zakręcie zahaczył mnie czerwony samochód i zwiał. Efekt- noga w gips na 6 tygodni[/quote']

no ale masz jakis numer, marke, kolor, pierwsze litery i numery rejestracji? znajdziemy skur....la i mu skopiemy dupe!

wspolczuje z powodu nogi. :) i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

innych strat nie ma :?:

Mam nadzieję' date=' że dzisiejsza wycieczka się udało i obyło się bez "przygód"[/quote']

spoko,milo, przyjemnie i bez przygod - jezdzenia na wiadomoczym tez nie bylo :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pavka!!!! to ty imprezy jakies robisz!!! to kiedy mozna wpasc do ciebie ze specyfikami do dezynfekcji zewnetrzej i wewnetrznej ? :) szkoda ze nie masz namiarow na sukinsyna, bo jeszcze wypadek moglbym wybaczyc ale nie "kazdy wstawi tutaj to co mysli ze molgem miec na mysli*)" z miejsca wypadku.....

 

*) nie szukajcie w slowniku, tylko w jezyku potocznym.....

 

a co do wczorajszego smigania, to szkoda ze netu nie mialem - tym razem nawet bym nadazyl, a akurat wolne mialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Faceta już złapali (jeszcze wczoraj). Nie ma tylko świadków że to on prowadził, ale mam spokój z ubezpieczeniem przynajmniej. Jak policja go dorwała któtko po wypadku, to miał pół promila alkoholu we krwi.

Właśnie Siasia przyniosła mi kule, więc jestem choć troche mobilny. Jutro będe załatwiał z lekarzami, a potem siedze w domu, więc... imprezka będzie, inwalidzka :twisted: .

 

P.S. Dzięki wszystkim za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylko świadków że to on prowadził, ale mam spokój z ubezpieczeniem przynajmniej. Jak policja go dorwała któtko po wypadku, to miał pół promila alkoholu we krwi

jak to nie ma swiadkow? ja naliczylem tu z 10 ludzi :)

dobrze ze go dorwali - ale zapisz sobie jego namiary - wydobrzejesz, skrzyknie sie chlopakow (i czirliderki :)) i pojedziemy go odwiedzic. :lol:

kuruj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavka...a może chcesz poczytać wszystkie światy motocykli o '99roku? mam nawet troche wczesniejszych...zapoznasz sie opiniami o moto które może bu Cie interesowało.jakbyś miał ochote poczytać to sie odezwij na gg to Ci podrzuce bo często jestem w tamtych rejonach...ooooo....ale mam coś lepszego! Encyklopedia motocykli-538stron!nikomu niepożyczam...ale moge zrobić wyjątek :) i szybko do zdrowia wracaj! dałbyś jakiś na miar na gościa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod domem, na zakręcie zahaczył mnie czerwony samochód i zwiał. Efekt- noga w gips na 6 tygodni.

Wracaj szybko do zdrowia.Kurcze coś pechowa ta końcówka sezonu.Niestety księżek nie ma za dużo,ale filmików mam troche :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavka ty sie dowiedz, ew. daj znac co wiesz o kolesiu, gdzie i kidy prowadzil I CO PROWADZIL tzn. marka - kolor juz znamy, a sie okaze ze przynajmniej jak - moze jeszcze ktos przechodzil w okolicy!!!! jak koles mial 1,5 to mu sie nazbiera, i jak pavko nam opowie cos ie stalo, my SWIADKOWIE uzgodnimy jak wygladalo, to wystarczy...dojdzie ucieczka z miejsca zdazenia, i spowodowanie wypadku!!! chyba ze znasz litosc, to rzeczywiscie wystarczy podrzucic zdjecia, i sie przejechac parte razy + kartka, ze moglismy byc swiadkami....

niedosc ze lyknal, to jeszcze spier....

ja mam sporo motocykli i SM z zeszlego roku (powinny byc wszystkie z wyj. tych wakacjii)

 

pozdro i mam nadziejej ze to byl ten koles

(jak ktos pisal ze jest wstanie sprawdzic numery itd. to wystarcza niektore cyfry/litery i marka bryczki...)

 

chcesz jakies girki??filmy?? bierz gg i udezaj, zobacze co sie da zalatwic/co jest dostempne juz teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...