Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dziś taka pogoda, że nawet do szkoły się nie wybrałem :>

 

Dziś zbierzemy się nie W osadzie ale KOŁO osady i gdzieś niedaleko pojedziemy (podział na 2 grupy wskazany )

 

Mam nadzieje że mój wynalazek nie odmówi posłuszeństwa bo coraz głośniej domaga się snu zimowego :/

 

Co myślicie o tym - http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=32456846 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to my też się zjawimy o 18 w osadzie' date=' może się zbierze kilka wolniejszych moto i podzielimy się na dwie grupy? żeby się nie ślimaczyć za Wami...[/quote']

no juz bez wydziwiania-pycenie bylo wczoraj, dzis mozna spokojnie pojechac grupa. Zbyhoo kiedys polecal bardzo dobre gofry w Olkuszu, chyba nawet jeszcze pamietam ktory to byl sklep. btw mozna by sie spotkac? Zbyhoo zyjesz?

ja bede z plecaczkiem wiec z pycenia nici. po za tym wczoraj na autobanie jechalem kulturalne 100km/h razem z Okropem. :)

jakos testy predkosci mnie nie bawia - jeszcze mi silnik wyskoczy z ramy i bedzie zonk :)

Dziś zbierzemy się nie W osadzie ale KOŁO osady

To moze jednak lepiej pod Rotunda? jest gdzie stanac i latwiejszy dojazd. o 18:00 (+/-10min dla Ruffa :D)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz mam 2 silnik jako dawce czesci , przez zime bede robil z 2-óch jeden

nie mam czasu teraz sie w to bawic , wiec moto rozkrecam i koncze sezon jako kierowca

moze ktos mnie wezmie jako pasazera , nie wierce sie i nieduzo waze 65 kg :)

 

dzis w Ostadzie mnie nie bedzie - wygralem bilety do kina i idziemy z Zona......

a w najblizszy weekend zaczynam kolejny rok studiów , wiec moze za 2 tyg ktos mnie wezmie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu musze siedziec w pracy i robić jakiś badziewia, a inni sobie mogą polatać...

zmień prace-ja już w domciu :)

 

To gdzie w koncu pod rotunda czy pod osadą o tej 18.00 ???

ja oczywiście też sie stawie,tylko gdzie?Myśle że Rotunda(to jest tam gdzie Żaczek)

p.s oglądałem tą CBR 900 w Ryderze-spoko cena ok.14500

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede z plecaczkiem wiec z pycenia nici

 

A to niby dlaczego :?: Wszystko się da :)

 

Ja też przyjadę, oczywiście jako plecaczek :) Tak, że poczekajcie jakby nie było Zygzaka punktualnie. Prawdopodobnie ze szkoły w Myślenicach się zmyję 17.45, ale powinniśmy zdążyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja ogolna: DZIS O 18:00 POD ROTUNDA!

 

Tak, że poczekajcie jakby nie było Zygzaka punktualnie. Prawdopodobnie ze szkoły w Myślenicach zmyję się o 17.45, ale powinniśmy zdążyć

Właśnie poczekajcie tak ok 10min,czyli do 18.10.Ugadałem się z Pawłem i Śasią jak z Zakopca będą wracać to się do nich przyłącze o 17.35 w Myślenicach.Posataram się zmusić Virago do 120km/h :mrgreen: -napewno przyjedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...