Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

A co byście powiedzieli na "Tour de TATRY"?

 

Wyglądało by to tak: Spotykamy się w Rabce (godz. do ustalenia) lecimy przez Chabówkę na Czarny Dunajec i przejście graniczne Chochołów. Następnie: Trestena, Podbiel, Zuberec, Liptovsky Mikulas, Podbanske, Zdiar, przjście przez Łysą Polanę dalej można na Zakopane lub Bukowine Tatrzańską. Będzie to jakieś 250 km, równe drogi, niewielki ruch i ładne widoki.

 

:?: :?: :?:

 

Ja na SV 650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz w domku , wycieczka byla 2-osobowa pojechalismy Ja i Rozio

trasa : KRK - Skawaina - Sułkowice - Sucha Beskidzka - Jordanów - Skomielna Biala -

- Mszana Dolna - Kasinka Wlk - Dobczyce - Krk ( około 150 km)

 

plecamy bar w Joradnowie przy wyciagu narciarskim , milo , czysto , szybko i tanio

i duuuzo , za ogromna porcje schabowego z frytami i surówkami + barszczyk z uszkami + woda mineralna zaplacilem 14 zl , no miodzio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista pogoda, bardzo fajno się jeździło ;) ten bar w Jordanowie również i ja polecam, nawet bardzo ;)

 

Są jakieś inne (oprócz "Tour de TATRY" ) pomysły na jutro :?: , no i czy znowu macie zamiar pałować, jeśli nie to bym się równierz gdzieś wybrał z Wami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siasia - wracaj szybko do zdrowia!! Najlepsza pogoda Ci przejdze koło nosa. ;)

 

Jak ktoś nie ma się gdzie przejechać w ten piękny dzionek, który zacznie się za kilka godzin, to zapraszam do Katowic na imprezę motocyklową, organizowaną chyba głównie przez Szpilę. Z głównych atrakcji mogę wymienić możliwość jazdy próbnej na Harleyu - Davidsonie ;) , skuterach, ale tylko dla mających prawko. Dla tych, którzy nie mają, jest możliwość sprawdzenia toru egzaminacyjnego (kat. A oczywiście). 8)

 

Poza tym możliwośc zakupu na miejscu odzieży, kasków i innych gadżetów motocyklowych w cenach promocyjnych. Rzeczywiście, sprawdziłam - mają 25 % zniżki!!

 

Jak ktoś ma ochotę, to polecam. Ja siedzę w Rybniku, ale może uda mi się zaglądnąć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma się gdzie przejechać w ten piękny dzionek, który zacznie się za kilka godzin, to zapraszam do Katowic na imprezę motocyklową, organizowaną chyba głównie przez Szpilę. Z głównych atrakcji mogę wymienić możliwość jazdy próbnej na Harleyu - Davidsonie  , skuterach, ale tylko dla mających prawko. Dla tych, którzy nie mają, jest możliwość sprawdzenia toru egzaminacyjnego (kat. A oczywiście).  

 

Poza tym możliwośc zakupu na miejscu odzieży, kasków i innych gadżetów motocyklowych w cenach promocyjnych. Rzeczywiście, sprawdziłam - mają 25 % zniżki!!

 

Gdzie dokładnie to jest ?? ( Katowice to jednak spore miasto )

Jako że od pewnego czasu chce kupić ubranie (na razie kurtke) ma moto więc bym sie przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że od pewnego czasu chce kupić ubranie (na razie kurtke) ma moto więc bym sie przejechał.

 

Jak chcesz kurtkę, to larsson ma jakś promocję, byłem tam w czwartek, ale to nie mój styl. Kurtki po około 700-900 pln spadły nawet do około 400-500.

 

pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by we wtorek do Zalipia? (nudzi mi się  )

 

Jeśli wierzyć prognozom onetu to od wtorku pogoda ma być niespecjalna :/

Jeszcze jedynie w poniedziałek ma być ładnie więc może jutro gdzieś wyskoczymy ;)

Wiem że w tygodniu cywilizowani ludzie pracują ale ja nie ;)

No a we wtorek - Barcie

 

PS: m16 - przewodnika to raczej z Ciebie nie będzie ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochote jutro pojeździć spokojnym tempem to zapraszam, jeszcze znamy celu podrózy ale coś się wymyśli :mrgreen:

Jutro 10:45 na BP koło makro. Całość wycieczki zamknie się w max. 250km. ;)

A we wtorek po południu (koło 19) pasuje wpaść na barcie, niekoniecznie motocyklem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim!!!

Jestem back-on-line :buttrock:

 

W Bieszczadach to ja byłem tym kolega, któryt opuścił drogę :buttrock:))

Trochę spanikowałem na winklu ;)

Ale anie mnie anie sprzętowi nic sie nie stało. Nawet siniaka nie mam. Głupi to ma szczęście... ;)

 

Ja również jestem za Osadą

 

Czyli Osada we wtorek ??

O 19:00 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...