Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh ja już w domu :buttrock: kto sie wybiera w sobote do Szczawnicy?? Ja troche sie boje jechać na 2-gim motocyklu (czy tooooo dojedzie???????????) ale może sie uda eee tam musi sie udać, w końcu to nie daleko :mrgreen:

 

Pisać kto ze zjebów z Krakowa sie wybiera!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moja nie będzie znów zła bo ostatnio jakoś dziwnie było i wylądowałem sam na weselu u kump la

to ją weż ze sobą :mrgreen: -przecież masz juz uprawnienia.

 

Pisać kto ze zjebów z Krakowa sie wybiera!!

tak ja muwiliśmy w knajpie ja jade + plecaczek :mrgreen: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moja nie będzie znów zła bo ostatnio jakoś dziwnie było i wylądowałem sam na weselu u kump la

to ją weż ze sobą :mrgreen: -przecież masz juz uprawnienia.

 

Pisać kto ze zjebów z Krakowa sie wybiera!!

tak ja muwiliśmy w knajpie ja jade + plecaczek :mrgreen: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

a co Matek znam ten plecaczek???? :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka trasa?

 

Witam,co do traski to nie wiem,my wybieramy sie prawdopodobnie na zlocik do Szczawnicy(13-15.08)

Przekimać z soboty na niedziele i wracać.Napewno zwiedzimy kilka zabytków,parki krajobrazowe

(trzy korony)itd.Myśle że gdy pogoda dopiszę to będzie super wycieczka.Serdecznie Zapraszamy Chętnych :buttrock:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,co do traski to nie wiem,my wybieramy sie prawdopodobnie na zlocik do Szczawnicy(13-15.08)

Przekimać z soboty na niedziele i wracać.Napewno zwiedzimy kilka zabytków,parki krajobrazowe

(trzy korony)itd.Myśle że gdy pogoda dopiszę to będzie super wycieczka.Serdecznie Zapraszamy Chętnych :buttrock:  

Pozdrawiam

 

właściwie to może załatwimy to jednego dnia a w niedzielę pojedziemy gdzie indziej? :|

Matek, plecaczek się dzisiaj spóźnił na pociąg, mam nadzieję że jutro się uda i dotrze przed sobotą do Krakowa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?:  :?:  :?:  

no to może rano wycieczka (jeśli nie będzie lało :buttrock: )

a wieczorem Grill U Polo II ?

jakby do jutra się nie wypogodziło to jazdę można by przesunąć na  niedzielę

:?:  :?:  :?:

przydałoby się zdecydowac bo ja ma dostęp do neta do piatku włącznie a póżniej bieda/ aha do Polo to moge sie wybrać Matek mam nadzieje że ten plecaczek dojedzie.

pavkowa Matek się już nią zaopiekuje :lol: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...