Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo naprawde fajnie a co do grilla to rozio nie ma kolejnej akcji ze pojedziesz w stanie wskazujacym do domu Starsza mi teraz glowe suszy ze cie puscilem jak cos piles ale ty "nic" nie piles :banghead: ale coz . Ja teraz pokombinuje zrobic jakas mala stronke coby zdj wrzucac na nia a nie kombinowac z republika Jak zrobie -mam nadzieje ze dzis sie wyrobie tzn jak bedzie mi sie chcialo - to napisze jeszcze co i jak tak zeby ogol wiedzial ale mozecie sprawdzac bo konto istnieje a adres to http://aries.one.pl/~motoforum mysle ze przerzucenie wszystkich zdj z ostatnich wypadow nie bedzie wiekszych problemow tak zeby to bylo wszystko w jednym miejscu A osoby ktore beda zdj robic i je znam dostana haslo i login do konta tak zeby usprawnic cala procedure

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłem do kraka. Dzisiaj byłem w międzybrodziu po raz drugi, ale niestety nikogo z "grupy niedzielnej" nie spotkałem.

Zdjęcia z sobotnich wojaży są tutaj:

http://republika.pl/musician/

 

 

W niedzielę (tj. 18.07) planowany jest wyjazd do Zakopanego.

W planie m.in odwiedzenie dzieciaków na kolonii w Małym Cichym.

Wycieczka na Gęsią Szyję (do przedyskutowania)

i co tam jeszcze chcecie :banghead:

Miejsce spotkania: Stacja BP na Zakopiance vis a vis Carefour'a

Godzina spotkania: 9.00 (RANO !!!) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byliśmy w liczbie 4 osób słurzylismy jako grupa ścigająco tropiąca :banghead: co dojechalismy do grupki to oni nam odjerzdzali ale nie powiem maszyn bylo sporo (kolo 18 ) wypad nawet udany tylko jakby ten deszcz na koncu nas nie złapał to by było zarąbiście czeba zalozyć jakąś stronke co by można było filmiki na serwer wrzucic musze pomysleć nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypad nawet udany tylko jakby ten deszcz na koncu nas nie złapał to by było zarąbiście

hej

my bilismy na slowacji (Beszenowa). W sobote super pogoda, trasa krajobrazowa przez Sucha Beskidzka i Krowiarki, kolo Babiej Gory, a w niedziele rano super slonce, a wieczorem przyslo i kurde wracalismy 4.5godz w deszczu i to porzadnym.Myslalem ze mnie szlag trafi. na zakopiance oczywiscie korek od Skomielnej Bialej do Myslenic (ale bokiem dalo rade). A na 2 pasmowce jak wyprzedzaly mnie ciezarowki (jechalismy wolno, bo nic nie widzialem i mokro) to mnie szlag trafial. :banghead:

Mam dosc na razie deszczu. Nie wsiadam na moto w tym tyg, jesli bedzie choc 1 chmurka na niebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dosc na razie deszczu. Nie wsiadam na moto w tym tyg, jesli bedzie choc 1 chmurka na niebie

 

Też tak sobie myślałem gdy jechałem rok temu na Słowację. Dorwało mnie oberwanie chmury i byłem tak mokry że się ze mnie lało jak stanąłem. Tragedia, w tym roku pogoda nas nie rozpieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na słowacje dobry plan musze sie zastanowic ale możes sie skusze tylko mam nadzieje ze nie bendzie to taka zabawa jak ostatnio ( w poszukiwanie :-) ) a co do grila to niewim ale chyba nie bende robił tłoku bo widze ze sporo sie wybiera osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...