Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem!czekaj, czekaj, tylko zejde do garażu, poskładam silnik(zrobie szlif cylindrai wału, złoże sprzęgło założe simeringi i reszte bajerów , wyrególuje całość) wrzuce go do moto.pojade na przegląd, ubezpiecznie zapłace i już możemy gdzieś pośmigać :crossy: nie no....to taki żarcik był....wcale go niezrobie....ale TYLKO dlatego że na obiadek naleśniki z truskwakami i śmietanką......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm' date=' taka pogoda, że można by coś pośmigać :crossy:

Jest ktoś chętny?[/quote']

Ja (+plecaczek) bym sie pisal na krotka przejazdzke ..:crossy:

Gdzie i o ktorej? I dokad polecimy?

Może byśmy pojechali na gofry do Olkusza - podobno są dobre.

Miejsce spotkania standardowo może Elea (chociaż, może inna propozycja), wstępnie może godzina 17.30 (muszę zrobić z tym j*b***m gaźnikiem, bo jak narazie w sposób magiczny osiągam 60km/h i nic ponad to).

 

 

PS. Maciach o co Ci chodziło? bo nie zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak napisałem....bo mnie szlak trafia....taka pogoda a ja niemam czy jeżdzić...a do tego czekam na ten durny telefon od szefa kiedy wreszcie wyjazd. i tym samym ja jak i moja 3 kolegów jest lekko poddenerwowana.niewiem czemu ale czuje że jak sobie kupie MZ p przyjeździe...to wszytsko ze mnie spłynie....ale to chyba niegupa terapeutyczna...tylko motocyklowa więc sie niepowinienem na takie teamty tu wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce spotkania standardowo może Elea (chociaż' date=' może inna propozycja), wstępnie może godzina 17.30 (muszę zrobić z tym j*b***m gaźnikiem, bo jak narazie w sposób magiczny osiągam 60km/h i nic ponad to). [/quote']

Niestety, najwczesniej wyrobie sie na 18:30,bo z roboty wyjde dopiero o 17tej.

Gofry mi pasuja. Predkosc przelotowa 60km/h tez :mrgreen:

A co do miejsca spotkania to zaleznie czy jedziemy 4ka czy przez Zielonki?? Bo ta Elea to gdzie? Tam gdzie spotkanie przed DD bylo?

Czy ktos jeszcze sie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

chetnie i ja bym sie z wami bryknal :crossy:..tylko dzisiaj cos chyba nie dam rady.... BTW a gdziez to jest owa Elea ???

umowilismy sie z Muzykiem o 18:30 na stacji benzynowej na wyjezdzie z Krakowa na Olkusz za makro, na drodze krajowej nr 4.

Zapraszamy!

jakby co to 602457120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

dzieki za fajna wycieczke - bylo super. Fajne tereny sa w rejonie Olkusza.

Sorry, ze pojechalismy wczesniej, ale Kasie bardzo juz bolala glowa i chciala szybko do domu.

Muzyk - zdjecia odbiore nastepnym razem - tylko nie zapomnij zabrac :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Góra (dziś w liczbie mnogiej) do Mahometa przybyła. Śmiem jednak zauważyć, że to nie ta "gofrarnia" 8) zatem raz jeszcze będziecie proszeni o przybycie i skosztowanie tych właściwych. Poza tym ruiny X-wiecznego Kościółka Św. Jana ... To trzeba obejrzeć! Może Pawloo będzie bardziej zabytkami zainteresowany ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowilismy sie z Muzykiem o 18:30 na stacji benzynowej na wyjezdzie z Krakowa na Olkusz za makro' date=' na drodze krajowej nr 4.

Zapraszamy![/quote']

 

witam

niestety nie dalem rady :clap:...wiec koniec koncow pojechalem na parcie :crossy:...ale mam nadzieje, iz nastepnym razem wreszcie sie uda spotkac :crossy:))....

 

pozdr.

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...