Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na razie, to wiem ze nic nie wiem.

Witam,ja również nie czaje gdzie jutro uderzamy?

Ale myśle że tak jak Okropnus napisał jutro o 11.00 w KFC(droga na olkusz),tylko nie wiadomo co z pogodą :D

p.s bądźmy dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Barciach i mam negatywną opinię - raczej nie mam ochoty tam jechać' date=' chyba ze dla towarzystwa.

Peters chyba też ma negatywne zdnanie.[/quote']

 

MONA NAPISAL

 

To moze nasze forumowe grono znajdzie sobie jakas inna, przytulna knajpke w ktorej bedzie mozna sie od czasu do czasu spotkac?

Jako niemiejscowy, nie mam pomyslu gdzie :D

A czas - jakis dzien po 19 : )

 

Pozdr

Monka

 

 

 

Co do milej Knajpki to proponowal bym mile miejsce na [glow=indigo:ab97db7282]KAZIMIERZU[/glow:ab97db7282]

 

Zycze milego ogladania Turnieju Rycerskiego i przyjemnej jazdy bez deszcz. jutro nie dam rady, ale w niedziel z dzika chacia gdzies pojade.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nikt nic nie wie - to ja/ktokolwiek ze mna pojedie - wybieram/my sie na turniej rycerski czarnego rycerza do Bedzina, tak jak pisalem pokazy walk i strojow rycerskich itd.

 

a z wyjazdem skoro z pogoda nie wiadomo do konca-mysle ze trzeba byc twardym-o ile nie bedzie padalo (zachmurzenie moze byc) to o 11 pod KFC-kolo BP na radzie kraka-jak pisalem wczesniej - oby dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze robi sie tu moj pamietnik :D bylismy i wrocilismy, odwiedzilismy zbyszka,

widzielismy jak rycerze sie okladaja, tylko jak wracalismy to za olkuszem nas zlapala ulewa

i troche nam dolalo

zycze jutro udanego wypadu - tylko nie jezdzice na slowacje, bo na to tez sie chce zalapac :)

pocdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyk wycofał się z propozycji wyjazdu do Oświęcimia, zostawimy sobie to zatem na inną okazję. Ja proponuję, korzystając z ogłoszonych przez Pawloo Dni Dziedzictwa Kulturowego Małopolski, zwiedzić jakies obiekty na terenie Krakowa i okolic. W zasadzie nawet bez motocykla można byłoby się obejść (a łaaaa!!!! nie bijcieeee!!!) Chciałbym wejść na Wieżę Mariacką, zwiedzić Muzeum Inżynierii Miejskiej (może będzie otwarte i za free :D ) i może jeszcze gdzieś. Na końcu lody w jakimś fajnym miejscu, w ramach odpoczynku tyłka od siodełka motocyklowego... Co Wy na to??

 

 

 

 

na pewno już nie będziecie ze mna gadać :-P

 

P.S. Bazylikę Mniejszą w Olkuszu możecie odwiedzić w każdej niemal chwili, przy okazji pokażę Wam kilka ciekawych miejsc w Srebrnym Grodzie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,ja niestety nie wiem czy wpadne do krakowa,ale jak będzie ładna pogoda ?:)

tylko jak wracalismy to za olkuszem nas zlapala ulewa

i troche nam dolalo

Ulewa-lało jak cholera :twisted: jak przyjechałem do domu to mi skarpety w butach pływały :mrgreen: ale spoko pierwsza jazda w takim deszczu-muszę brzyznać że nie było przyjemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulewa-lało jak cholera :twisted: jak przyjechałem do domu to mi skarpety w butach pływały :mrgreen:

Nas dobili na Kobierzynskiej, 1km od domu. Zrobila sie taka wielka kałuża z 2 stron jezdni, ze tylko przez srodek mozna bylo w miare normalnie przejechac. I woda jakas taka zolta, od piachu pewnie.

No i ja z jednej strony - wolniutko,a z naprzeciwka jakis katamaran tak z 50km/h - no i mielismy zloty deszcz :mrgreen:

Kasia powiedziala tylko - "wiecej kałuż nie musisz omijać" :lol:

A z butow tez wylewalem wode :D

Ale ogolnie wycieczka byla ql, szkoda tylko ze jak chmury ida z zachodu, to zawsze na Krakowie sie zatrzymaja, i ni cholery dalej.

Czy jutro gdzies, to zobaczymy jak nam wyschna ciuchy.

 

Pzdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja Zbyhoo-a wyjazdu dzis do Muzeum Inzynierji Miejskiej to wydaje sie byc dobra pomysl na dzisiejszy dzien - znow deszczowe chmury. Muj znajomy wystawia tam Fiata 125 z 1968 r-chetnie bym Fiacika zobaczyl.

 

Nad propozycja wyjazdu do Olkusz też warto sie zastanowic. Skoro Bazylike mozna ogladnac zawsze to moze 10.06 bys my pojechali - na pewno bedzie mnie tyrystow.

 

ZWIADZALEM WCZORAJ WODOCIAGI NA BIELANACH - Wiem teraz co plynie u mnie w kranie 8O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Barciach i mam negatywną opinię - raczej nie mam ochoty tam jechać, chyba ze dla towarzystwa.

Peters chyba też ma negatywne zdnanie.

 

szesc

a ja wprostprzeciwpoloznie :)......wrazenia pozytywne....tymczasem borem lasem

 

pozdry

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm!

 

Serdecznie wszystkich zapraszam na grila z soboty na niedziele(12-13VI),do Libertowa-wylot z Krakowa w strone Zakopanego.Gwarantuje wszystkim bezpieczne miejsce na motocykl który będzie zamknięty na terenie prywatnym.bedzie Gril ognisko i mam nadzieje dobra zabawa :) !trzeba zabrać namiocik i karimatke-gdyby padało to impreza zostaje przeniesiona do domu(chaupa wiejska z 31 roku).Także jakby co to miejsce pod dachem jest.Dla części damskiej informuje:jak to w wiejskich starych chałupach....niema toalety...tylko jest orginalny wiejski wychodek :)

 

Bardzo prosze o potwierdzanie przyjazdu na GG:6101215,0508180929,a jak nie to piszcie do Muzyka-i to znim sie kontaktujcie celem dojechania na miejsce.

 

Muzyk-mam nadzieje że sie nieobrazisz za zwalenie na Ciebie obowiąsku przyprowadzenia wszystkich na miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o grill'u z soboty na niedzielę w Libertowie

Bu :)

Nas nie bedzie caly dlugi weekend, wiec nie zalapiemy sie na ognisko:(

Moze nastepnym razem.

 

A wracajac do tematu forumowej knajpki, to nie ma zadnych propozycji? a moze ten Mlyn w ktorym bylismy po DD?

 

Pzdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...