Skocz do zawartości

Szukam kompanów- Kraków


Gość Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo... Taka duża dziewczynka a się nie domyśliła :P  

Szansę na zabranie Cię na przejażdżkę na tylnym siedzeniu motocykla of korz.  :mrgreen:  :buttrock:

 

Czy duża - nie wiem, ale dziewczynka napewno :mrgreen: A co do posiadania posażera, to chyba nie wiesz, że to wcale nie jest takie całkiem i do końca rewelacyjne. Zdziwiłbyś się, jak moto negatywnie reaguje na dodatkowy ciężar. Jedna maszyna mniej, inna więcej, ale zawsze :P

Nic to jednak - kiedyś i tak będę miała swój sprzęt, a wtedy już nie będę musiała Was męczyć :lol: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się, jak moto negatywnie reaguje na dodatkowy ciężar.

 

Eeeee tam negatywnie odrazu...

Mój GS całkiem całkiem reaguje...

Lepiej sie trzyma w zakrętach...

A jazda z tak wyszkolonymi plecaczkami jak Ty czy Siasia to czysta przyjemność :buttrock:

Z Toba przytarłem pierwszy raz w życiu buta w zakręcie, a z Siasią wykonaliśmy skok (nieplanowany wprawdzie) przez przejazd kolejowy :P

Tak więc nie przesadzałbym z tą uciążliwością :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nikt nie miał czasu polatać, to pojeździłem sam :P

Wprawdzie dużo nie nakręciłem, kulnąłem się na Żar i po okolicach. Było całkiem przyjemnie, nie wiało za bardzo, słonko czasem się przebijało... ogólnie wrażenia pozytywne :buttrock:

Na koniec odstawiłem moto do serwisu do Olka, na regulację zaworów i inne prace przeglądowo-naprawcze.

I tak w przyszłym tygodniu będzie padał deszcz ze śniegiem :evil:

 

A co do posiadania posażera, to chyba nie wiesz, że to wcale nie jest takie całkiem i do końca rewelacyjne. Zdziwiłbyś się, jak moto negatywnie reaguje na dodatkowy ciężar. Jedna maszyna mniej, inna więcej, ale zawsze :evil:

E tam. Mi się bardzo dobrze z plecaczkami jeździ, szczególnie z TAKIMI plecaczkami :P

Tył XJ-ty jest wtedy lepiej dociążony i w winkle się bardzo dobrze kładzie. Ja myślę, że maszyny sportowo-turystyczne są przewidziane do takiej jazdy. Może ZygZak trochę inaczej reaguje (szczególnie z uwalonym amorkiem, hihi), ale chyba twój osobisty driver nie narzeka :evil:

 

Nic to jednak - kiedyś i tak będę miała swój sprzęt, a wtedy już nie będę musiała Was męczyć :lol:  :P

No, to wtedy będziesz nas wozić jak moto będzie w serwisie :P

 

BTW: Na ten rajd to ja się wybieram (katamaranem), a później do jakiejś knajpki. Może uda się spotkać. Pomyślcie coś.

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie pominąłbym ten fakt ze te plecaczki to płec odmienna

 

Plecaczek - z natury rzeczy to dziewczyna !!

Facet z tyłu to jest poprostu usługa transportowa, którą wykonuje się z grzeczności, ale przyjemności to ona niesprawia :buttrock: i wtedy to możebyc najwyżej Plecor, albo wór kartofli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no chłopaki, piątkowy wieczór a nie ma żadnego plana?

niestety sezonki dobiegł ku końcowi :cry: no chyba że się jeszcze trafi ładna pogoda weekendowa-w co wątpie.Powolutku w zimowe wieczorki pasuje planować dalsze wypady w roku 2005.(terminki,rejony)oczywiście pisze tu o wyprawach np.hiszpania,chorwacja,wegry,anglia itd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do posiadania posażera, to chyba nie wiesz, że to wcale nie jest takie całkiem i do końca rewelacyjne. Zdziwiłbyś się, jak moto negatywnie reaguje na dodatkowy ciężar. Jedna maszyna mniej, inna więcej, ale zawsze :buttrock:
E tam. Mi się bardzo dobrze z plecaczkami jeździ, szczególnie z TAKIMI plecaczkami :P

Tył XJ-ty jest wtedy lepiej dociążony i w winkle się bardzo dobrze kładzie. Ja myślę, że maszyny sportowo-turystyczne są przewidziane do takiej jazdy. Może ZygZak trochę inaczej reaguje (szczególnie z uwalonym amorkiem, hihi), ale chyba twój osobisty driver nie narzeka :P

 

Hi spadek mocy rekonpesuje towazystwo osoby z która można powygłopiac (dla zaawansowanych kierpowców i plecaczków:) ) sie i jazda na moto jest w ten sposób jeszcze bardziej ciekawa jak plecaczek potrafi świetnie wyczuć intencje kierowcy to wcale nie jest tak źle ja nie narzekam dobrze wyszkoliłem swój Plecaczek i jestem zadowolony :P i też życze wam takich plecaczków :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi spadek mocy rekonpesuje towazystwo osoby z która można  powygłopiac (dla zaawansowanych kierpowców i plecaczków:)  ) sie i jazda na moto jest w ten sposób jeszcze bardziej ciekawa  jak plecaczek potrafi świetnie wyczuć intencje kierowcy to wcale nie jest tak źle ja nie narzekam dobrze wyszkoliłem swój Plecaczek i jestem zadowolony  :P i też życze wam takich plecaczków  :buttrock:

 

No widzisz ! Mówiłem, że nie narzeka !! :P

 

PS. Uaktualniłem trochę moją stronkę, wrzuciłem fotki do Galerii, w pełnej rozdzielczości są na FTPie.

Jutro postaram się wrzucić na FTPa film od Pawloo (ten z Mnikowa).

 

Zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...