Skocz do zawartości

XJ 600 50KM i 61KM


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wersje 50 konną i zastanawiam sie nad odblokowaniem. Prawdopodobnie mam zablokowana na króćcach ssących wiec koszt odblokowania nie jest zbyd duzy. Nie miałem okazji jeździć wersja otwarta dlatego mam pytanie do tych co dosiadali wersje 50 i 60 koni.

 

Czy odczuwalny jest wzrost mocy?? Teoretycznie 11 koni wiecej w motocyklu to nie tak mało.

Czy tylko odczuje to po zwiekszeniu sie predkości maksymalnej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza kruccami dolotowymi, napewno jeszcze inne dysze w gazniku, byla o tym mowa. I wydaje mi sie ze chyba jeszcze inne wydechy, "bardziej przelotowe".

 

Mam wersję 50KM i tłumiki dokładnie takie same jak wersja otwarta. Z tego co mi się udało doczytać na tłumikach były dławione wersje 34KM. Natomiast krućce i dysze jak najbardziej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok z tego co wyczytalem to wersja otwarta 71kM (inne zrodla podaja 73KM) nie byla oferowana w europie. Tu tylko do 61KM. Ja mam 51kM ale z tlumikami BSM i wydaje mi sie ze chyba mam wersje pelna, tzn ze albo te same tlumiki tyle daja, albo juz w niemczech ktos zrobil full open. Niemnmiej same tlumiki rycza suuuper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie!!!

 

Napisałem do Yamahy i mój silnik na prawdopodobnie mniejsze króćce ssące koszt tych otwartych to ok 200zł. Ale moga też byc inne dysze gaźnikowe koszt ok 600zł. Napisali mi jeszcze że nie wiadomo jakie sa korpusy gaźnikowe bo w niemczech fabryka i przepisy pozwalały niemcom na nieseryjne przeróbki. Z tym moze byc problem.

 

pozostaje sie osobiście wybrac do yamahy

 

pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisales do przedstawiciela na polske??? Tez wysle zeby sie dowiedziec czy i jak mam zdlawiona.

Co do dysz to zamienniki sa znacznie tansze niz 400zl

 

 

Pisałem do przedstawiciela na polske email to: [email protected]

 

Podałem model rocznik i nr. silnika, napisałem też skad motocykl pochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...