Skocz do zawartości

UWAGA NA EMERYTÓW


Motoradzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wypadkiem zostałem zaproszony w czwartek na przesłuchanie, mam nadzieje, że nie będzie dobrego i złego gliny ani żadnych tortur :icon_biggrin: Pokleiłem dzisiaj moto taśmą i trochę pośmigałem :P chociaż noga mnie napier.... ostro no i ten krwiaczek na udzie... :P Ćoż widzę, że po zimie nic nie jest w stanie mnie powstrzymać przed jazdą na moto nawet babcie z klanu Ojca Dyrektora :P Tylko słyszałem że Ojciec Dyrektor wtopił kasę na giełdzie więc odszkodowania chyba nie dostane :P

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że masz obdukcję lekarską ??????

A jak nie masz , to biegusiem , nie wstydż się pokazać siniaków na tyłku.Nie graj twardziela , tylko powiedz lekarzowi o wszystkich obrażeniach, w końcu to Twoje zdrowie.Swiadectwo obdukcji skseruj i daj kopię Policji , oryginał zostaw dla ubezpieczalni , albo odwrotnie ( nie pamiętam już )

Na przesłuchanie weż ze sobą ciuchy w których jechałeś .Zażądaj , aby zrobili oględziny i opisali dokładnie uszkodzenia .

No chyba , że lubisz wywalać kasę na nowe.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jeszcze powiedzieć że miałeś przy sobie Damę z Łasiczką, Słoneczniki van Gogha, wazę z dynastii ming i kilo kiełbasy ale niestety uległy całkowitemu zniszczeniu i chciałbyś odszkodowanie.

Bardzo śmieszne HAHAHA beka jak nic :icon_biggrin: Jesteś szefem :P

 

Dzięki za radę Sierżant nie wiedziałem o tej obdukcji ale zaraz to załatwie, ciuchy są Ok

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale weż je ze sobą- każde otarcie to Twoja ewidentna strata materialna - może dostaniesz parę stówek ??

Przelicz to na paliwko- ile śmigania z tego moze być!!!

Po przesłuchaniu melduj od razu co i jak.

Powodzenia i Pozdro !!!

 

 

OBDUKCJA LEKARSKA - badanie lekarskie mające na celu ustalenie obrażen ciała jakie odniosła osoba biorąca udział np, w wypadku drogowym. W poważniejszych sprawach Sąd powołuje biegłych lekarzy sądowych i oni wydają opinię. W tej sprawie wystarczy lekarz który ma prawo do wydawania takich zaświadczeń - Motoradzio !!! - zobacz w najbliższej ubezpieczalni na listę takich lekarzy - o ile się nie mylę to taki kwit kosztuje ok 15/20 zł. Bez tego nawet nie mysl o odszkodowaniu.

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji zapytam, co to jest ta obdukcja lekarska?

 

Stwierdzenie przez uprawnionego lekarza jakie sa obrazenia ciala.

 

EDIT: Widze, ze Stary Sierzant mnie wyprzedzil z odpowiedzia :icon_biggrin:

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dzieciaki to kolejny wróg motocyklistów, raz jechałem sobie przez miasto a tu w pewnym momencie wybiega dwójka dzieci, jedno przeleciało a drugie zauważyło mnie w ostatnim momencie, i wiecie co zrobiło?? wystawiło mi ręke i powiedziało STÓJ!!! dobrze że zdązyłem wyhamować. Normalnie dzieci to mają wyobraźnie fest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy takie wyskakujące babcie mają coś wspólnego z wybiegającymi kotami ????

:icon_biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że mają .

Koty są ich przewodnikami po świecie czarów,gdzie zza kazdego rogu czai się motocyklista który chce babcię przejechać !

 

PS.Zmień avatar , bo tu niektórzy userzy gliniarzy nie znoszą wręcz organicznie.

Mnie to na szczęscie całkowicie wisi i powiewa - chyba wiesz dlaczego , he he he .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy takie wyskakujące babcie mają coś wspólnego z wybiegającymi kotami ????

:banghead:

 

 

Więcej z kurami, też szamocą się w te i wewte rozważając dylemat, do przodu :crossy: do tyłu :P biegając po jezdni jak kura bez głowy.

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w przypadku jak biedna emerytka ma 400pln na miesiac i zadnego ubezpieczenia, kto zaplaci szkody w wys. powiedzmy 5tys?

rozloza babci na raty po 20pln?

Sierzant cos wspomnial o funduszu gwarancyjnym placi on za wszytkich czy tylko wybranych? jak to sie odbywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...