Skocz do zawartości

Problemy z sąsiadami.


Rekomendowane odpowiedzi

ale dzisiaj miałem dobry dzionek, chyba nawet ludzie przestaną się na mnie wkurzać. Otuż gdy "testowałem" nowy licznik minąłem się z siostrą zakonną na starym Peugocie na pedaly, gdy zawróciłem stała bidna na poboczu kręcąc pedałami bo sprzęcik zgasł. Zatrzymałem się spytałem co się stało (od razu zauważyłem zakręcony kranik), więc zacząłem "dłubać"i dyskretnie otworzyłem dopływ paliwka. Sprzęcik odpalił po 1 obrocie pedałami i gitara. Zaistniałą sytuację obserwowali ludzie wracający z kościoła coś mamrocząc pod nosem że jednak motocyklista jest pomocny. Na koniec siostra zrobiła swoje obrzędy na mnie i moim sprzęcie i pojechała. Ciekawe na jak długo to starczy..........

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa sytuacja. W taki sposób skutecznie możemy zdobywać zaufanie do miejscowych :crossy:

Ludzie mają nieskomlikowane nastawienie do motocyklistów- "Jeżdżą żeby nam robić na złość" i nie potrafią dostrzec tego,że uprawiamy ten a nie inny sport dlatego, że to nas najbardziej kręci. Jedni grają w pilkę nożną, inni jeżdżą na rowerach i jakoś mocherowym beretom to nie przeszkadza, choć i z tym bym się sprzeczał :) POZDRAWIAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad pani S. (pani S. to ta której przeszkadza głośny wydech mojego motocykla) kupił swojemu synowi mini crosika i młody teraz przejeżdza 50 razy dziennie pod oknem pani S. a z jego małego crosika wydobwywa się głośne bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz..........

... i się z tego bardzo cieszę! :)

Nie podobało jej się to, że ja dwa razy przejechałem, to teraz musi zaakceptować to, że codziennie młody będzie katował głośnym bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz........

Ma teraz pani S. za swoje!!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy kto lata na crossie spotkał sie z jakimis nieprzyjemnosciami ze strony innych ludzi. Taki nasz los, musimy sie z tym pogodzic ! U mnie na poczatku byly duze problemy jak kupiłem crossa, ludzie mieli pretensje ale zobaczyli ze i tak nie przestane jezdzic wiec i ucichły pretensje. Teraz jest w miare ok !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem ostatnio di siebie na pola i jak wjeżdżałem (przy ulicy wjazd) to jakaś babcia się pluła,że jak chcem sie zabić to nie koło jej chaty ,ale powiedziałem,że co ją to obchodzi i poszła sobie z krzywą miną.Myślała pewnie ,że się wystrasze,zgasze moto i nigdy więcej nie będę jeździł koło jej domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...