Skocz do zawartości

Problemy z sąsiadami.


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem was zapytać czy macie jakieś problemy z okoliczną ludnością w związku z tym że jeździcie na enduro? Moim sąsiadom nie podoba się to że mój motocykl bardzo głośno chodzi. Już pierwszego dnia jazy po zimie miałem niemiły incydent z jednym ciulem, który to za pomocą łopaty chciał mnie strącić z motocykla. Wczoraj gdy wyjechałem do lasu jakaś anonimowa kobieta zadzwoniła do domu i poinformowała, że jakieś dzieci chciałem przejechać i w ogóle że jeżdzę jak poje****.

Jeśli macie jakieś ciekawe motywy z sąsiadami to piszcie! :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co mój moto nie chodzi jeszcze,jeszcze!!głośno :P Także nie powinnło być żadnych problemów.Ale..no właśnie to ale :crossy: a co to kogo obchodzi że często i dużo jeżdże :crossy: Przecież jazda 50-60km/h to nie jest szybko :) Jest u nas jedna taka rodzina co sie wpiepsza każdemu :cool: Kumpel malczanem ścinał zakręt(nie szybko bo jakieś 60km/h[podobno :icon_razz: ])to dzwoniła do niego do domu i do wszystkich którzy jechali w samochodzie :P Ja też dostałem zrypke bo żekomo:"ścigałem sie z samochodem" :( Normalnie to jest zmora!Brak słów!Jak by ta doroga była ich!Ale jak jeżdże przy/po lesie to sie ludziska nie żucają bo najbliższe domu od lasu są jakieś 200-250m.

 

P.S.Babcia też się wpienia jak jej chociaz troszeczkę zerwę trawkę :banghead: Ale to już pikuś :icon_razz:

 

...:::pozdro fanom Enduro:::...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja moge powiedzieć że mam jak w raju :( . Jeździć moge sobie ile tylko chce i nawet jakbym miał przelotówke to by sąsiedzi się nie rzucali :banghead:. Na dodatek u nas są tylko prywatne lasy więc i problem leśniczych odpada :) . Nic tylko cysterne bęzyny mieć w garażu :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też bywają problemy, w zeszłym roku jakiś ciul przyjechał do mnie że żekomo chciałem dzieci rozjechać (na ulicy dzieci bez opieki?? rzuciłem odpowiedzią i się skończyło). Najgorsze jednak są stalowe linki w lesie i druty kolczaste. nie wiem komu to przeszkadza że się jeździ, zawsze kręcę się tam gdzie jest conajmniej 1km do najlbiższej chałupy

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sąsiadka drze mordę że jej kurze pranie jak przejade za szybko i juz z 3 razy na policje dzwoniła, ale spoko bo oni sa w miare po naszej stronie :biggrin:.

 

Wczoraj po odpaleniu KDX'a jechałem sobie lajtowo po ulicy piaszczystej patrze a tu jakis kuta* grabiami wymahuje. Coś tam do niego krzyknalem pomahalem mu rowniez z tym ze srodkowym palcem a tu grabie na mnie lecą :| . Już nie mam siły do tych ludzi. Jeszcze na początku sie powstrzymywałem i ich olewałem, ale ile można... Przejezdzam przy ludziach po cichu, jak idzie ktos z wozkiem to wogole staram sie moto zgasic i sie przetoczyc jak mam odpowiednia predkosc, a te chamy nadal 0 szacunku

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymaj sie. powiedz ze masz prawko i jestes w 100% legalny i ze dzwonisz na policje zeby zgłosic próbe zabujstwa lub napd z niebezpiecznym narzedziem w reku. Wyjmujesz komóre i udaesz ze dzwonisz. Bardzo czesto ludzie przy tym wymiekaja i daja spokuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do leśniczych... jak sie jezdzi na moto w lesie to wielkie halo, ale jak lesniczy jezdzi terenowka to jest ok, a pozatym gdyby malolat lesniczego mial enduro to nie byloby juz nic zlego gdyby jezdzil w lesie. to jest normalnie chore. co do ludzi to podobnie, z tym ze tu gdzie mieszkam mam sasiadow w du... i tak nic nie gadaja, ale za to mam dzialke nad jeziorem, w kolo lasy, itd, no i tam sie niby burza, ale mam ogolnie ludzi daleko w tyle, niech sobie gadaja, niech sobie kupia moto i niech jezdza w kolko jak komus zazdroszcza moto, bo to jest nienormalne!! pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu mój sasiad to policjant który jest spoko (jak jego syn kupił jawke to potrafił 2 godiny jeździć w kółko pod moimi oknami ) a reszta też spoko jak palimy gume albo jeździmy na kole zawsze popatrzą uśmiechną sie i jeszcze nigdy nie miałem problemów z tego powodu :biggrin::):buttrock::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduromaster-przeczytaj wątek o jednym z zawodnikow klubu crossowego z mojego miasta.

http://www.sport.zgora.pl/forum/viewtopic....6eafc0096a04f33

Nitro-od kiedy dresy zadają sie z zulami? :biggrin:

i jak potoczyły sprawy ??? :buttrock:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...