Skocz do zawartości

Kogo byłaby wina?


poonani
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nauka przezycia jednośladem na drodze :/

 

przedmówcy mieli rację: na 99,9% orzeczona byłaby twoja wina. jedyna szansa to kłotnia przed sądem, że wykonał gwałtowne hamowanie bez powodu (jest na to paragraf o zagrożeniu w ruchu). ale prawie nie do udowodnienia - nawet świadka nie masz

 

a nauka dlatego, że teraz już wiesz, że nie jeździ się środkiem pasa. szybszym sprzętem - bliżej środka jezdni, do wyprzedzania; słabszym - bliżej krawężnika, żeby umożliwić innym jazdę z normalną prędkością

 

swoją drogą poza 2oo, które są dla mnie na wycieczki i nie na codzień, sporo jeżdżę 4łapym, i to głównie po mieście. i powiem wam, że do szału mnie doprowadzają pierdopędy jadące środkiem pasa: nieraz trafi się za takim kilkanaście blaszanek z autobusem na czele, bo wyprzedzić nie ma jak - jeśli się taki "road king" nie odsunie...

 

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

swoją drogą poza 2oo, które są dla mnie na wycieczki i nie na codzień, sporo jeżdżę 4łapym, i to głównie po mieście. i powiem wam, że do szału mnie doprowadzają pierdopędy jadące środkiem pasa: nieraz trafi się za takim kilkanaście blaszanek z autobusem na czele, bo wyprzedzić nie ma jak - jeśli się taki "road king" nie odsunie...

 

jsz

 

nie ogólnie też na skuterze mykam na razie bo prawka nie mam (jedyna barykada przed zmianą sprzęta) i staram sie zjeżdżać puszkarzom, na ogół jestem dla nich miły a że jeżdże powoli to jak chcą wyprzedzać to zjeżdzam jak tylko sie da, no ale ten ostatni troche zmienił moją opinie na temat puszkarzy... ale trzeba zyć dalej i uważać na takich idiotów. Tak jak w każdej społeczności są normalni i idioci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles zdecydowanie zachowal sie po chamsku, ale moze rzeczywiscie siedziales mu za bardzo na zderzaku?? Wina tak czy inaczej bylaby Twoja. Jak ktos napisal wczesniej, mogl powiedziec, ze wydawalo mu sie, ze kot, ktory szedl poboczem mial zamiar wyskoczyc na jezdnie.

 

Ja mam lepszy i bezpieczniejszy sposob na gosci, ktorzy siedza mi na zderzaku. Spryskiwacze mam tak wyregulowane, ze delikatnie daja strumien nad dachem :D

 

P.S. Czasem taki kretyn siadzie na zderzaku, mimo, ze nie ma jak mu ustapic, bo droga ma jeden pas. Nie pisze o Tobie tylko tak ogolnie

 

nienawidzę buraków ze źle wyregulowanymi spryskiwaczami. :D :icon_exclaim: tego się nie da usunąc z szyby kasku w sensownym czasie!!!! zatłuc to mało... i wcale nie trzeba jechać na tyłku- wodę niesie wiatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina kierowcy samochodu tylko ze praktycznie nie da sie tego udowodnic nawet ze swiadkami. gdyby najpierw cie wyprzedzil i gwaltownie zahamowal to juz prosciej

 

 

a to dlaczemu by było łatwiej ?? oświeć mnie

 

Pozdro

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to dlaczemu by było łatwiej ?? oświeć mnie

 

Pozdro

Przem

 

bo w tym pierwszym przypadku dosc latwo wskazac wine takze po stronie kierujacego skuterem (nie zachowal bezpiecznej odleglosci), a w tym drugim wina lezy ewidentnie po stronie tego co hamowal. moj znajomy zrobil kiedys taki numer :icon_biggrin: wkurzyl go jeden wleczacy sie lewym pasem koles więc wyprzedzil go a nastepnie bardzo mocno przyhamowal. facet w niego nie wjechal ale uciekal na pobocze i konkretnie rozwalil fure na slupie. swiadkowie przedstawili cala sytuacje policji i moj znajomy mial bardzo duze problemy gdyz wszystko wskazywalo na to ze działał umyslnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nienawidzę buraków ze źle wyregulowanymi spryskiwaczami. :buttrock: :crossy: tego się nie da usunąc z szyby kasku w sensownym czasie!!!! zatłuc to mało... i wcale nie trzeba jechać na tyłku- wodę niesie wiatr.

 

 

 

Hmmm, troche nie w pelni napisalem z tym patentem. Nigdy nie zastosowalem go na motocykliscie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...