Skocz do zawartości

ALPINESTARS


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Włsanie mam zamiar sobie kupić jakąś nową kurtawke i Alpinestars mi sie marzy.Wracajac dzis do domu zaglądnąłem do znajomego sklepu i spotałem tam super cudo ale niestety za 1830 zł (sama kurtka skóra) , az mnie cofneło.No ale chłopaki mi mają zrobić upust na jakieś 1600 i dorzucą pas nerkowy.Niby fajnie ale dać 1600 za kurtafke to troche duzo - dla mnie.Wychodząć ze sklepu zobaczyłem jeszcze jedną kurteczke tylko juz materiałową za 850 zł , nie putałem juz o upiust, no ale mysle ze za jakieś 700-750 bym ją wydarł.

 

O co mi chodzi???

No własnie wieć, szukałem coś tanszego i znalazłem ta aukcje i dokładnei ta sama kurteczka , ten sam model koszztuje 590 zł.

Czy toś juz robił interesy z tym sprzedającym?

Czy ktoś moze z was ma lepsze ceny na alpinestars??

 

A oto link

 

http://www.allegro.pl/item94892989_alpines...duzy_wybor.html

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

podobną wzorem kurtkę (ze skóry) przymierzałem będąc na bmt w berlinie, kosztowała 250eur.

 

jesli produkt na aukcji jest oryginalny, ma fabryczne solidne ochraniacze,to byćmoże warto :P

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Udaj się do najbliższego InterMotors, obczaj nowe modele tekstylne (są zajebiste) i potarguj się z ceną - można się targować :P Będziesz zadowolony mając świeży model w szafie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udaj się do najbliższego InterMotors, obczaj nowe modele tekstylne (są zajebiste) i potarguj się z ceną - można się targować :P Będziesz zadowolony mając świeży model w szafie.

pzdr

 

No własnie te ceny to z InterMotors z Rzeszowa.Tak jak pisze z tej skorzanej identycznej z 1830 sposcili na 1600 i pas nerkowy gratis, a ta tekstylan to byla za 850 ale nie pytałem o upust, no ale mysle ze kolo 700-750.

Chłopaki z InterMotors są OK nom ale jak mam dać 700 to wole 600 za to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest tez gosc z Kozów pod Bielskiem ,który chandluje Alpiną. Allegrowicz 100% uczciwy i gwarantuje za niego bo sam tam kupuje a ceny duzo nizsze niz w intermotors przykladowo cena rekawic GP-plus a intermotors ponad 600zl u niego 440 lub Buty Alpina SMX-plus lub SMX-RACING w Intermotors 1100 a u niego nawet za 800 wyrwiesz a w zimie bylo jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro jest tez gosc z Kozów pod Bielskiem ,który chandluje Alpiną. Allegrowicz 100% uczciwy i gwarantuje za niego bo sam tam kupuje a ceny duzo nizsze niz w intermotors przykladowo cena rekawic GP-plus a intermotors ponad 600zl u niego 440 lub Buty Alpina SMX-plus lub SMX-RACING w Intermotors 1100 a u niego nawet za 800 wyrwiesz a w zimie bylo jeszcze taniej.

 

 

U niego właśnie kupiłem alpinestars t-dyno. Kurteczka naprawde spoko. Gość solidny i godny polecenia mozna sie z nim dogadac. Adres jego strony: www.4bikes.pl. Ostatnio tam zagladałem i ma nowa oferte kurtek alpiny niektóre naprawde zajebiste.

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam kurtke Dainese Kirishima i spodnie Delta... Goraco polecam, moim zdaniem duzo lepsze od Alpiny...

Mam fotke na bikepicsie jak ktos chce zobaczyc jak to wyglada...

http://www.bikepics.com/pictures/553903/

Edytowane przez legut7

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :W , ale to sa tekstylne a ja szukam skóry. ;-)) Narazie tak sie rozglądam no bo trzeba sie wbić w coś nowego na nowy sezon.Satra kurtawka juz przytyrana troche.

Dainese tez mi sie marzy ale jego nie mierzyłem a w alpinestars to miodzio.Kiepsko tylko jest z rękawami bo mam złodziejskie ręce a chudy jestam jak patyk noi rekawki za krótkie ;-(

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...