Skocz do zawartości

Nauka jazdy Cross'em - Video


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga - jest taki film http://www.surf-wax.co.uk/acatalog/TRANSWO...LS%5fDVD%2ehtml ktory jest instruktarzem jazdy na cross'ie - wiem ze wiekszosc z nas chciala by go miec niestety nieda rady go na sieci znaleźć ani nawet kupić w Polsce. W z wiązku z tym wymyśliłem że można by zrobić ściepke i zakupić to DVD a potem ..... wiadomo o co chodzi i każdy bedzie happy. Kto jest chętny?

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki przyklejony temat jak Podstawy jazdy enduro i tam też jest mowa o jeździe cross więc nie wiem czy jest sens bawić się w takie coś?! A z reszta kto ci będzie oglądał fil jak może sobie pośmigać bo ładna pogadynka jest :banghead: !!! ODEMNIE :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest taki temat ale o jezdzie mozna sobie tylko poczytac a tu najlepsi zawodnicy pokazuja ci rozne tajniki profesionalnej jazdy na torze - hopki, zakrety itp. to tak jak bys sobie instruktora wzioł i to nie byle jakiego bo gwiazde KTM Red Bull Ryan Hughes. http://www.transworldmotocross.com/mx/slid..._701604,00.html

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem kilka (5) roznych filmow szkoleniowych i ten akurat jest raczej przecietny. Natomiast moge polecic dwa filmy jeden z Jeremy Mcgrath a drugi z Sefanem Evertsem, wszystko jest duzo bardziej szczegolowo i zrozumiale przedstawione i wytlumaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem kilka (5) roznych filmow szkoleniowych i ten akurat jest raczej przecietny. Natomiast moge polecic dwa filmy jeden z Jeremy Mcgrath a drugi z Sefanem Evertsem, wszystko jest duzo bardziej szczegolowo i zrozumiale przedstawione i wytlumaczone.

 

Qba - możesz mi takie filmiki nagrac na DVD-R ? i wysłać - oczywiście zapłace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MAM FILMIK ZE STEFANEM EVERTSEM ALE.....no własnie jest jak wiecie po włosku i troche lipa bo nie da sie go zrozumiec. Jeżeli ktos chce to za drobna oplata wysle do was ten film. Jezeli ktos ma napisy do tego filmu po angielsku np. albo po polsku to bardzo prosze o link do nich bede bardzo wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati_Bar

&

Mouse67

ja też bym prosił :biggrin: każda pomoc się przyda jak sie nie ma żadnego trenera :evil:

 

P.S. A może by takie coś na allegro albo p2p wystawić :smile: :buttrock: :buttrock: :biggrin:

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...