Skocz do zawartości

Kawasaki KLX 650


OKi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Szukam informacji na temat Kawasaki KLX 650.

Jak się tym jeździ, jakie są zalety a jakie wady jakie najczęstrze usterki, na co zwrucić uwagę. A może ma ktos na sprzedaż taką maszyne? W grę wchodzi narazie zamiana bo mam juz moto ale chce zmienieć.

Pozdrawiam OKi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Ale o jakiego KLX- sa chodzi? O R-ke czy zwyklego?Jak nie zapomne to w srode , opisze Ci z testu greckiego czasopisma. Z tego co pamietam to: KLX 650 zwykly ma 157 kg zatankowany, ok. 40KM z tylnego kola, no i pali duzo wachy(nie pamietam ile). Wersja R- 125 kg, spod kola 46-50KM, wogole jak przyjrzec sie silnikom to widac ze to inne konstrukcje , inne odlewy np.R-palenie tylko zkopa, gladz pokryta "cholerstwem", gaznik "ostry", obrecze bardzo lekkie, zbiornik chyba aluminiowy, aha R- ma chyba korbowod tytanowy. Pozdrawiam i cierpliwosci.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Sorki ze dopiero teraz pisze, ale mialem problem z klawiatura w kompie.KLX 650 R rozni sie od zwyklej tym ze amorki ma ze stopow a nie stalowe, ma plastikowy mniejszy zbiornik, regulowane amorki przod+tyl, cylinder pokryty powloka trudnoscieralna, odpalanie z kopniaka+unoszony zawor wydechowy, moc jest wieksza, krotszy rozstaw osi, nie ma kierunkow, itp,itd, Masa sucha wersji R- 127 kg,Aha Tylne kolo ma 18 , a nie 17 cali,wys. siedzenia 950mm, inny wydech, podnozki, zebatki, .Teraz zwykla KLX650 Masa sucha 153 kg (164-zatankowany), Moc spod kola:35,7 KM, V max:151Km/h , Spalanie od 6 do7,7 l/100km. Plusy : moment napedowy, hamulce,amorki, miejsce kierowcy, wyposazenie,rama. Minusy: wysokosc siedzenia(885 mm) ciezar, mala V max(faktyczna), podswietlenie wskaznikow. To tyle Pozdrawiam.Janek.P.S. Jak ktos ma taki a chce luzy zaworowe, to mam dane regulacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam. Przegladajac aukcje internetowe znalazlem fajnego klx http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M325405 niby wszystko cacy, ze po remoncie i wogole... ale intryguje mnie dlaczego po tylko 14ooo km zostal juz wymieniony tlok?? Te moto tak szybko sie zuzywa czy poprostu moglbyc on zatarty?? Inne single 600 niby lataja po 60 tys km na jednym tloku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim klxie wymienialem tlok po 25 tys km licznikowo, nie wiem ile on juz latal na takim ale zapewne te 5 tys km. Poprostu pojawily sie ryski na cylindrze od piasku ktory zaciagniety byl przez filtr i wciagal olej, swoja droga to i tak juz tlok byl poza dopuszczalnymi limitami. Dodam ze oryginalny tlok jest odlewany a aftermarket Wossnera kuty.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordzinalne tloki w kawie nie sa najlepszej jakosci, warto kupic moto kktore jest troszke zajechane i sobie wyszykowac. Kiedys w komisie siedzialem na KLX ale nie wiem czy R czy C , ale byla tak wysoka ze mimo 180 cm wzrostu nie siegalem nogami do ziemi.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny , cena tez nie wysoka warto ogladnac z bliska

tyle to ja wiem ze ladnie wyglada ale wyglad to nie wszystko mam okolo 300 kilosow w jedna strone wiec ne chce mi sie tak bez potrzeby jechac wiec jak ktos to moto zna to prosze cos napisac :biggrin: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...