Skocz do zawartości

Astarte i jej nowe dwukołowe cudo


Astarte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Profil już zaktualizowany :bigrazz:

 

Śmiga się wprost miodnie, to odejście jest niewyobrażalne, odkręcam manetkę i już mnie nie ma... w porównaniu do Gs-a - zresztą w ogóle nie ma porównania :crossy:

 

Tylko na tym diable nie da się wolno jeździć, jak jadę koło 80 km/h to odczuwam nieprzyjemne drgania na kierownicy i niestety muszę przyśpieszyć :icon_razz: (trudno co zrobić :cool: ). Inaczej zabiera się nią zakręty niż gs-em, ale po woli przyzwyczajam się :wink: Na autostradzie sprawdzę ile jedzie, narazie 160 km/h nie przekroczyłam (bałam się :wink: ). W ogóle chyba za małe obroty mu trzymam, bo podobno jazda zaczyna się koło 11 tys. (tak mówił poprzedni właściciel), ale dojrzewam do tego :cool: Jak na razie nie mam żadnych zastrzeżen, zobaczymy tylko ile mój nowy potworek paliwa zżera :crossy: (pewnie więcej niż gs :wink: ) - ale coś za coś...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy tylko ile mój nowy potworek paliwa zżera (pewnie więcej niż gs ) - ale coś za coś...

 

Eeee coś Ty :icon_razz: jak jezdziłaś do 160 km/h to pewnie cos koło 4.5, no chyba że ciągle na 3jce jechałaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ dziewczyno to ja cie chyba widzialem w sobote przy MotoBoxie w Bielsku tak kolo 14.00.Bylem tam z kumplem samochodem Tą cebre F4 ogladac a ty chyba tam stałas ze znajomymi. Kurna sprzatneli nam Ta cebre sprzed nosa.Uchachana bylas tm motorkiem ze hoho z tego co widzialem.pozdro

 

no i gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ dziewczyno to ja cie chyba widzialem w sobote przy MotoBoxie w Bielsku tak kolo 14.00.Bylem tam z kumplem samochodem Tą cebre F4 ogladac a ty chyba tam stałas ze znajomymi. Kurna sprzatneli nam Ta cebre sprzed nosa.Uchachana bylas tm motorkiem ze hoho z tego co widzialem.pozdro

 

no i gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Tak to ja byłam :wink: Śmigałam w pięknej motocyklowej :crossy: kurtce z futerkiem :bigrazz:

Dopiero potem do domu po ciuchy skoczyłam :wink:

 

I właśnie poprzedni właściciel F2-ki sprzątnął wam F4 :crossy: sprzed nosa... jutro jedzie po nią :cool: Tylko kombinuje jak bez przyczepki zajechać nią do Krakowa :icon_razz: (niezarejestrowana jest).

 

ps. a dzisiaj Hondzia zrobiła mi psikusa i spaliła bezpiecznik... i jestem w trakcie poszukiwania serwisówki - gdzie w ogóle ona ma bezpieczniki :wink: (bo te koło kierwonicy są ok)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. a dzisiaj Hondzia zrobiła mi psikusa i spaliła bezpiecznik... i jestem w trakcie poszukiwania serwisówki - gdzie w ogóle ona ma bezpieczniki :wink: (bo te koło kierwonicy są ok)

 

pzdr @starte

Prawdopodobnie z prawej strony, siedząc na moto, w okolicach akumulatora :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj Hondzia zrobiła mi psikusa i spaliła bezpiecznik... i jestem w trakcie poszukiwania serwisówki - gdzie w ogóle ona ma bezpieczniki (bo te koło kierwonicy są ok)

 

To są jeszcze jakieś inne niż te koło kierownicy??? :icon_razz:

 

Kurcze, tyle razy swoją z owiewek rozbierałem i zaglądałem wszędzie, a nic nie widziałem.

Napisz jak coś znajdziesz.

 

Swoją drogą to nieładnie ze strony Chóndzi, że psikusa zrobiła. Coś czuję, że buziaka w śrubkę od obrotów na dobranoc nie dostała :wink:

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie z prawej strony, siedząc na moto, w okolicach akumulatora :wink:

Tego się domyśliłam :wink: bo w Gs-ie kiedyś mi się też bezpiecznik przepalił i tam właśnie go zmieniałam, tu też jest jakaś skrzynka koło akumulatora, ale jak ja otworzyć to nie wiem... serwisówka się kończy ściągać to poczytam co i jak. Tylko jest dziwnie, bo kontrolki się świecą, a rozrusznik nie kręci, ale to pewnie dlatego że to ten bezpiecznik od rozrusznika poszedł się paść :bigrazz:

 

Swoją drogą to nieładnie ze strony Chóndzi, że psikusa zrobiła. Coś czuję, że buziaka w śrubkę od obrotów na dobranoc nie dostała

Teraz to już będę ją całowała codziennie :icon_razz: i nie tylko w śrubkę :crossy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...