Skocz do zawartości

CZ 125 CROSS u mnie w garazu;D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

W srode przyszla do mnie z drugiego konca polski w paczce w czesciach CZ 125 CROSS typ 516. No i zlozylem i sie przejechalem, tak lajtowo, na niskich obrotach ma cholernie malo mocy, no ale po rownej drodze do wystarczy do pyrkowania sobie, natomiast jak odkrecilem manetke to zaczela sie zbierac, wyszsze obroty, wyzsze i wyzsze i .... zlapala :flesje: W tym momencie poszla jak glupia do przodu unoszac przednie kolo, wrzucalem kolejne biegi to przyspieszala porzadnie, a predkosc w blyskawicznym tempie wzrastala ;) Nie wiedzialem ze ona taka mocna jest :eek: No a tak ogolnie to nie mam do niej kopki, szukam caly czas i nie moge nigdzie dostac :icon_razz: no ale pali bez problemu, tylko pchne dwa metry i pali :flesje: Dzis nie jezdzilem poniewaz nie mialem czasu a w cz wczoraj zerwalem lancuch i mam z nim problem :banghead: A tak ogolnie to ladnie chodzi, jestem zadowolony. Szczegolnie jej moca, bo naprawde ladnie sie zbiera szczegolnie po przesiadce z simsona :flesje: i ten piekny dzwiek.... Zawieszenie jest OK, silnik po wymianie tloka, wiec sezon spokojnie na niej przelatam :flesje: No i to by bylo na tyle.

 

Fotki :

 

http://www.bikepics.com/members/rzemyk90/90125cross/

 

I chcialem jeszcze podziekowac koledze z forum : Micławowi, on mi praktycznie zalatwil tani transport bo gdyby nie on to bym teraz nie mial czesi. :flesje:

Edytowane przez rzemyk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No;/ lipa. Teraz jescze gorzej wyglada:D A boczki ma od KX, ale po malowaniu zdjejme je, zeby czesie doprowadzic w miare mozliwosci do 100% orginalu;) No a sam motor kosztowal 1250 zl rocznik 1990. Tylko trasport lipa bo mialo byc niecale 100 zl a wyszlo 200;/ i nie chcialem moto odsylac. No moze nie jest to okazja, ale mysle ze drogo za nia nie zaplacilem, biorac pod uwage ze ma przednia opone w 90 % tylnia w 60%, po wymianie tloka, korby, lozysk, i ladnie, bez problemu pali, Jezdzila na castrolu R2 co mi jeszcze wlasciciel dorzucil. No a tak to mysle ze nie za tanio i nie za drogo, tylko z tym trasportem lipa wyszla, bo okolo 1000 km w dwie strony, ale to i tak tanio jak za 200 zl za transport.

Edytowane przez rzemyk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziękować :) Ten CZ stał 10 km odemnie a ja się o nim dowiedziałem od rzemyka :smile: :D A teraz szukam dla sebie CZ 125,miałem kupować rx 80 ale wszyscy odradzają i mówią że to zabawka.Mam 3000 zł i mam ochote kupić ładną CZ :P oczywiscie nie za całą kase ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje :D . Znam troche szymka, od którego kupiłes tą CZ, o ile wiem miclaw też miał na nią oko :P . Widziałem, że juz jestes na www.czforum.dvd.pl :smile: . Kataj na CZ i dbaj o nią, a napewno dostarczy ci niezłych wrażeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede o nia dbac. Teraz bede ja malowal tylko nie wiem w jakim kolorze takie orginalne cz wychodzily.Hm... Bo chce ja doprowadzic do 100% orginalnosci. Mam jeszcze problem z lancuchem: Wczoraj jezdzilem , wjechalem w pole, pierwszy bieg, manetka odkrecona, i mielila mielila i kieta sie urwala. Mam teraz problem, bo jedno ogniwko jest tak zniszczone ze nie da sie zalozyc, a bez tego jednego ogniwka lancuch jest za krotki. Kupilem spinke, ale ona jest szersza od tego lancucha co nie pasuje do prowadnicy, bo sie nie miesci, a przeciez tak jezdzic nie bede. Czy ktos wie od czego moglbym takie ogniwko zdobyc lub jakas inna porada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...