Skocz do zawartości

Dorabianie bagarznika do skutera


Rekomendowane odpowiedzi

szukam osob w poblizu Poznania ktore moga zrobic na zamowienie taki bagarznik jak maja skuter do rozworzenia pizzy lub jedzenia

 

jesli ktos na forum sie tym zajmuje to pytanie ile to moze kosztowac :)

 

z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a!ntek to osoba nieomylna która dopatrzyła sie literówki w słowie bagarznik (powinno być bagażnik)

Tutaj masz stronkę która sam dostałem na forum. http://www.motostel.duh.pl/kontakt.html Mozę nie z poznania ale oni robią rożne tego typu rzeczy. (sam będę musiał kupić gmole). pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bledow ortograficznych to musicie sie przezwyczic, dysortografia mnie nie minela :) dlatego jestem na uczleni technicznej a nie na politechnice :bigrazz:

 

mati1411

wysłałem im e-maila i jakos wyskoczylo ze zly aders e-mailowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bledow ortograficznych to musicie sie przezwyczic

Co musimy? Jeśli chodzi Ci o 'przyzwyczaić' to muszę Cię uświadomić, że jesteś w wielkim błędzie. Z całym szacunkiem, ale nie mogę godzić się na Twoją ułomność. Nie po to siedziałem przez 12 lat na lekcjach Języka Polskiego w ciężkim bólu. Obecnie od patrzenia na twórczość takich jak Ty coraz częściej mam dylematy nad pisownią i muszę chodzić do mojej siostry polonistki i pytać się o 'maksymalnie totalne' pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego jestem na uczleni technicznej a nie na politechnice :)

 

Zawsze mi sie wydawalo, ze uczelnia techniczna to politechnika, moze chodzilo Ci o uniwersytet.

 

od patrzenia na twórczość takich jak Ty coraz częściej mam dylematy nad pisownią

 

Dokladnie, mam tak samo i tez mnie denerwuje ta wszedobylska dysortografia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to gleboko czy Ci sie to podoba czy nie :icon_razz: nie moja wina ze ktos zmuszla cie do siedzenia na J. polskim, trzeba bylo sie zrewac i isc gdzies na miasto :banghead:

jesli to sie Tobie nie podoba to nie czytaj moich postów :flesje:

jak musisz biegac do siostry po opinie to chyba za dobrze nie uwazales na lekcjach, albo nie byles orłem :flesje:

 

 

P.S a!ntek od kiedy my ma Ty jestesmy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S a!ntek od kiedy my ma Ty jestesmy ??

O kufra. To ja w takim razie zaczne się teraz zwracać do ludzi na forum per Pan. Bardzo przepraszam Panie cytryna ( bandit 400 ).

 

Zluzuj poślady Panie cytryna ( bandit 400 ) i uruchom Worda, bo akurat Pan Antek ma tu 100% racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz zawrcac sie do mnie na Pan :icon_razz:

 

wk... mnie juz to ze kazdy przyczepia sie do tego iz robie bledy, czy to jest jakis straszny czyn porownywalny z zabiciem czlowieka ?? nikt nie ma prpblemu z odczytaniem wytazu ktory pisanego przez ó lub u :banghead: a kazdy robi z tego wilki problem :/ sa ludzie ktorzy nie potrafia rozwiazac calki i sa ludzie ktorzy nie zauwazaja tego ze w napisanym przez nich wyrazie jest blad, nie zebym nie znal zasad pisowni, bo te kaorat sa mi znane, jesli ktos mial kiedys robione badania na dysortografie wie ze na samym poczatku wypytuja ze wszystkich zasad pisowni

kazdy robi z tego wielki problem :/

 

Zawsze mi sie wydawalo, ze uczelnia techniczna to politechnika, moze chodzilo Ci o uniwersytet.

Dokladnie, mam tak samo i tez mnie denerwuje ta wszedobylska dysortografia.

 

chodzilo o uniwersytet, ale przez przypadek napisalem politechnika :flesje: moj bład :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wk... mnie juz to ze kazdy przyczepia sie do tego iz robie bledy

 

Jesli cie to wk..., to moze zacznij wklejac te posty do Worda. Jesli nie masz Worda, to w Outlook Express'ie tez jes jakis prosty modul sprawdzania pisowni

Edytowane przez Miklas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Obecnie od patrzenia na twórczość takich jak Ty [...]

 

jesli chodzi o to co napisalem: od kiedy jestesmy na Ty, jest to aluzja do tego zdania :icon_razz:

nie mialem na mysli tego ze kazdy ma zwracac sie do mnie per Pan, wiec wielkie sory dla tych ktorzy nie zrozumieli :banghead:

Edytowane przez cytryna ( bandit 400 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Cytryna powiem szczerze, ciężko się Ciebie czyta na forum. Czytając twoje wypowiedzi i innych polonistów, sam się zastanawiam na pisownią niektórych wyrazów. Obliczać całki nie każdy musi umieć, a pisać w cywilizowanym kraju tak, szczególnie że nie masz już 14 lat. W przyszłości będziesz musiał złożyć podanie o pracę i powiedz pani od rekrutacji że masz dyslekcje, Paniusia wysmieje Cie bo nie będzie ją to obchodziło...

 

 

ps. szkoda że nie napisałeś - Bagasznik. Więc z dobrej woli radzę Ci , zastanów się, bo to nie są pojedyńcze literówki, tylko totalne olewnie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...