Skocz do zawartości

stożki, a silnik...


Demon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krucce ssace sa pomiedzy gaznikiem a kolektorem ssacym.

Zaloz zwykly filtr powietrza. Po co chcesz udziwniac. Powtarzam jeszcze raz - filtr to nie artefakt ktory daje +5 mocy +3 momentu etc. Zmienia sie opor zasysanego powietrza. Oryginalne czesci sa tak zaprojektowane zeby wspolgraly ze soba na standardowych ustawieniach. (mowie teraz o gazniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krucce ssace sa pomiedzy gaznikiem a kolektorem ssacym.

Zaloz zwykly filtr powietrza. Po co chcesz udziwniac. Powtarzam jeszcze raz - filtr to nie artefakt ktory daje +5 mocy +3 momentu etc. Zmienia sie opor zasysanego powietrza. Oryginalne czesci sa tak zaprojektowane zeby wspolgraly ze soba na standardowych ustawieniach. (mowie teraz o gazniku)

 

no rzeczywiscie, cos mi sie poj*bało

masz racje, lepiej dac sobie z tym spokoj :banghead:

 

ale zawsze +20 dla lansu bedzie jak zaloze stożki :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosując stozki w gaźnikach podciśnieniowych, membrana podciśnieniowa nie ma za bardzo siły sie podnieść wiec przez to dostajemy dziurę w obrotach. Jedynie stosując wkładki K&N a kształt oryginalnego filtra ma to sens. Pozostaje wtedy Air Box w którym wytwarza sie podcisnienie i przepustnice maja siłe sie podnosić prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj b6 dawny byl na stozkach pusty wydech

zeby latal na tym dysze 135 przez serwis byly wstawione ( serwis z dupy jak sie pozniej okazalo ) spalanie 10 po godzinnej regulacji kumpla 9 potem wku**wiony spalaniem zmienilem na 122 i 125 jakos tak regulowalem z 5 razy i efekt 7,5 okolo wkrecal sie na gorze duzo lepiej dzwiek super ( troche glosny byl ) ja nim pod gorke 225 lecialem a waze 105 i maly nie jestem terazniejszy wlasciciel mowi ze 240 lecial

 

tyle z mojego doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko w przypadku XJ 600 na stożkach to będzie dramat. Do tego stopnia że nie wiem czy uda się gaźniki ustawić tak by motocykl chodził płynnie.

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...