Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szacun Browar - to było, jak wiesz " k paddzierżeniu razgawora" :bigrazz: ale co się stało ???

 

 

To co się stało śni mi się po nocach :cool: hehe. Kurde kubsko kusi jak cholerka :clap: trzymajcie kciukasy żeby się udało pojechać !! Bardzo chciałbym znów zobaczyć wasze mordki :biggrin:

No i powspominać węgrasy oczywiście !! :icon_exclaim: :biggrin: :biggrin:

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mnie równiez już za Wami tęskno więc postaram sie wybrać zobaczyć to Lubsko... Tylko że wg mapy to gdzieś "za lasami, za górami, za rzekami... a w ogóle to nawet nie mam pojęcia jak się tam z Gdańska jedzie! przez Poznań? przez Gorzów? przez Berlin od dupy strony? Se chybaGPs-a walnę na drogę!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jedziemy w piatek ruszamy z grodziska ok 17

mam nadzieje ze bedzie fajnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Jak ja będę to musi być fajnie :wink:

 

Kto się z Wrocka wybiera?

Ja się z Wrocka wybieram i kilku moich znajomych, których przekimam z czwartku na piątek. Niektórych już poznaliście: Grishackh, Kinky, Matek, a oprócz tego nie znana mi bliżej liczba osób :cool:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał - masz jeszcze mnie :clap: Wiem, że masz dalej, ale co tam, damy radę.

Gerard, Staszek, ich plecaczki, Astarte, pewnie PGR ,może Browar, Grishack, Kinky, Matek, ja ... powtórka Budapesztu ? :wink: no to się będzie działo. Warto jechać :)

 

BRODA - jeśli dasz radę do dopisz do tematu datę, bo strasznie skromne to ogłoszenie dałeś :cool:

 

P.S. W linku - http://www.boxer-lubsko.com/zapmaj.html - podane są telefony kontaktowe. Uważacie, że należy zadzwonić do organizatorów, czy lecimy w ciemno ?

P.S. II Data podana w tym linku rozumiem jest aktualna ??? 19-21 maja

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin 19-21 maja

my z krasnalem jedziemy juz w piątek

a co do telefonów to dzwonic nie trzeba miejsca jest w cholere

trza zabrac ze soba namioty i śpiwory browar jest na miejscu ok 3 zeta (chyba) za 0,4

ale jak kupisz karnet to jest żarcie :wink: :) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketchupvfr czy Ty przypadkiem na Wolsztynie nie byłeś?? Bo widziałem podobną VFR na zlocie , jak byłes to daj adres mailowy . Ja raczej jade na 99% z kilkoma kumplami , kierunek ze wschowy na Głogów , dalej na Żary i do Lubska . Ktoś podobną trasą leci , i też raczej napewno w piątek , ale nie iwme o której możliwe , ze wyjade dopiero wieczorem .Pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketchupvfr czy Ty przypadkiem na Wolsztynie nie byłeś?? Bo widziałem podobną VFR na zlocie

 

nie mogłeś widzieć podobnej, bo taka jest tylko jedna :icon_twisted: hand made :rolleyes:

 

a na Wolsztynie byłem :)

 

 

na Lubsko jedziemy, ale jeszcze nie wiadomo o której

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...