Skocz do zawartości

lubsko


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do zobaczenia wszystkim którzy się wybierają :icon_rolleyes: Już za dwie godzinki wyjazd, potem tylko rozbić namiot i :bigrazz: przy ognisku i grilowanej kiełbasce.

 

 

Na stronie Boxera jest info że w sobotę będzie "Szklana pogoda" :biggrin:

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesety - znowu nie jest mi i innym dane...

 

Mam nadzieję, że z a tydzień wybieracie się na Boraka na Czechy to sie spotkamy

 

No to se kurka polatałem ... :icon_rolleyes: ... tak mi się do Lubska chciało ... szlag by trafił ...

Może chociaż Borak ? .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac jak sie impreza udala ?

Nikt wraz z namiotem nie szybowal ? :crossy:

 

Tak wiec bylo to tak W piatek bardziej zmoklem przy rozkladaniu namiociku :crossy: aniezeli w drodze na zlot (do przejechania mielismy ok 120km) W sobote po paradzie i kilku konkursach spalona gume sprzed sceny na terenie zlotu mozna bylo szuflami zbierac ;) Wieczorem organizatorzy przygotowali nam niezle oberwanie chmury :D po ktorej przewidziany byl wystep grupy Lombard poprzedzony striptizem standardowo Ogólnie przez cały czas panowała przyjazna atmosfera W porównaniu do poprzednich lat bylo zdecydowanie wiecej uczestników-podobno Generalnie wszystko fajnie tylko ta pogoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opowiadań wiem, że podobno fajnie było :( :)

 

Świetna impreza, ale najbardziej z niej podobała mi się nasza wyprawa w sobotę na tor kartingowy koło Zielonej Góry, gdzie poćwiczyliśmy trochę przycieranie podnóżków :D A wieczorem znowu imprezka na terenie zlotowiska :buttrock:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:

w skrócie: fajny, typowy ogólny zlot, zero agresji, pogoda - lekka skucha...

in minus: pierwszy raz widziałem (a właściwie nie widziałem) striptiz, gdzie striptizerka była tak nieśmiała, że wstydziła sie rozbierać na scenie, w związku z tym rozebrała się wśród widowni - gdzie mogla to wydarzenie zobaczyć wąska, wyselekcjonowana grupa widzów pierwszego rzędu...

Na szczęście jak zwykle był wśród nich Gerard, więc fotki są!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...