Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no mój licznki wskazywał 30 km :-) z tym, że ja śmigałem po parku i miałem jedną runde po mięście... ale i tak sie ujeździłem po błocku.

eh ta moja szantrapa (Florkowa) to sie wszędzie wciśnie :-p ale co ja bym bez niej zrobił ?

chyba zostanie panią przedszkolanką bo uwielba dzieci.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zapanowałam? hmm.. sama nie wiem.. ale jakoś tak mam od zawsze że dzieci po prostu sie mnie słuchają:)) na przyszłość to bedzie trzeba zorganizaować jakieś bramki zeby się w ładnej kolejce ustawiały:P

 

a co wy na to żeby poodwiedzać jeszce kilka domów dziecka i ich pouszczęśliwiać, mam kontakty do kilku takich placówek, więc jeśli byliby chętni to moge się wokół tego zakrecić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki szacun dla Bartka za rozpropagowanie wśród Nas imprezy :( dla Florkowej za zaprowadzenie porządku na linii startowej :D oraz dla wszystkich przybyłych na tak szczytną akcję.

 

Frekwencja według mnie była rewelacyjna.Cierpliwość i wyrozumiałość dla dzieciaczków była wielka a za to nagrodą były rozdawane Nam uśmiechy.Jakież One miały wielkie oczy kiedy nadchodziła ich kolej do przejażdżki.

 

Jak dla mnie impreza godna naśladowania i powtarzania.Jak tylko będę mógł to przyjadę ( tylko więcej takich wypasionych telefonów już nie mam :) )

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Florkowej naleza sie slowa uznania-za cierpliwosc, opanowanie i konsekwencje w dzialaniu :) .

Florek tez GS-a nie zalowal. Wogole inicjatywa godna pochwaly i wszystkim naleza sie slowa pochwaly :buttrock: :( (zwlaszcza ze pododa rano zachceala raczej do zostania w domu :D ). Chcialoby sie powiedziec-czemu nie czesciej. Jedyny minus to to, ze nie bylo zbyt duzo miejsca do motocyklowych przejazdzek z dziecmi.

PS Czekam na posta- "Operacja Guraszka" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla wszystkich, było świetnie. Przejażdzki aleją lipową wokół boiska znacznie podniosły moje umiejętności manewrowania moim GSiną :D . Dzieciaki były profesjonalnymi plecakami, na żadnego nie mogę narzekać :) . Chętnie pojawię się tam i w innych DD ponownie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyja pasażerka robiła fotki parady na Bitwy Warszawskiej ? Wydaje mi się ,żę załoga z SV1000. Czekamy na zdjęcia.

 

Załoga SV1000S melduje się w składzie Niunia i MLA, aparat należał do Andrzeja Gawiazdy, przepraszam jeżeli zdjęcia będą nieostre....troszeczkę się wierciliście wszyscy....ze mną włącznie...:)) jak tylko Gwiazda mam coś dostarczy możecie na nas liczyć:())

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza dla mnie mistrzostwo świata :( Po raz kolejny spisaliśmy się na medal :flesje:

Dzieciaki były uradowane, a o to przecież nam wszystkim chodziło :buttrock:

Nawet moja koza się dzielnie spisała :biggrin: A błotko to dla mojej kozy niemalże ulubione podłoże do jazdy :)

 

Ze swojej strony piszę się na kolejne wyjazdy również do innych domów dziecka :D

 

Dziękuję wszystkim za przybycie mimo pogody :flesje:

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany julek!! Ale mnie bolą łapska!! Manewrowanie dużym zygzakiem w błocku pośród drzew dostarcza niezatartych wrażeń, szczególnie jak się ma niemal połamane żebra od ściskania.

 

Jeden pasażer szczególnie w tym celował. Im bardziej odrkęcałem manetke, tym bardzie brakowało mi tchu :)

 

Super się bawiłem!!

Kiedy następna taka akcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...