Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i Piotrek Gadaj postanowiliśmy przeznaczyć swoje kamizelki instruktorskie na licytację.

Pomysł był Piotrka :icon_twisted:

Ja dorzucę jeszcze zakrętki od białoruskiej coca-coli, z AKCYZĄ.

Tego w normalnym kraju nie zabaczycie. Akcyza na coli.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musże odwołać mój przyjazd do DD - qrde - przeprowadzam Złotą do Warszawki w ten weekend i trzeba graty przewieźć - juz wiem że się z robotą nie wyrobię i nie zdążę do DD - szkoda qrde, szkoda

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smycze, koszulki, plecaki, inne gifty i duperele brać. Zostaną przekazane kierowniczce DD.

Przyda się wszystko co możecie wysępić z firm swoich i nieswoich.

Rzeczy dziwne, okazjonalne, specyficzne, nołnejm będą poddane licytacji, tak jak miniaturka motocykla którą w ostatniej chwili podrzuciłem Bartoszowi zeszłym razem.

Co prawda nie byłem na imprezie, lecz ucieszyłem się na wieść o zlicytowaniu motorka za około półtorej setki :icon_razz:

W tym roku wystawiam swoją kamizelkę instruktorską :clap:

Kasa idzie na DD.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku licytację motorka prowadził Łasic, szkoda, że w tym roku go nie będzie. Ja z Bartoszem robiliśmy za oprawę artystyczną :banghead: Wszystko super, ale gdyby nie obsługa techniczna to kiepsko byłoby z sprzedażą. No nic, mam nadzieję, że w tym roku pójdzie jakoś łatwiej.

 

Zastanawia mnie jedna kwestia. Jak w tym roku załatwić sprawę z kolejką krzyczących dzieci, któe koniecznie chcą się przejechać na motocyklu. Standartowo dzieci z DD jeżdża za darmo. Jak rozumiem również w tym roku zbieramy do kasu kase od rodziców innych dzieci? Pamiętajmy o żółtym baloniku, który w zesłym roku się spisał :buttrock:

 

Już się nie mogę doczekać :banghead:

 

Buziole,

Nadiq

 

p.s. mała wskazówka, dla osób, które jeszcze nie były z nami w DD - my też robimy zbiórkę kasy między sobą na DD, więc nie zapomnijcie wziąć portfeli :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja bede

mam kilka rzeczy do zlicytowania

niektorzy moga sie zdziwic

pozatym mam pytanie o ktorej zaczyna sie dokladnie ta imprezka

i czy spotykamy sie na miejscu czy gdzies na miescie

co do portfela zawsze mam jakas kase przy sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, problem wożenia dzieciarni jest nierozwiązany jeszcze....

Przy okazji festynu schodzą się tabuny dzieci 'z zewnątrz' i niestety skutecznie mieszają się z dziećmi z DD. Sugeruje sztywny podział i opłaty dla jednych a dla drugich ich brak i pierwszeństwo w kolejce oczekiwania ;):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dibra

chyba czas ustalic jakies szczegoly:)

 

moja propozycja jest taka:

 

ZBIÓRKA POD CENTRUM HANDLOWYM BEMOWO

(jadac od ul.górczewskiej ulica powstanców słaskich mija sie ul. radiową dalej prosto w strone chomiczowki i za chwil kilka jest po prawej stronie STACJA BP chwilke ze nia centrum handlowe bemowo, mala uliczka (bodajrze piastow slaskich...??) skreca sie w prawo i za hmmm 4metry w prawo w mała uliczke na parking)

 

ta mała uliczka o której mowa w moim opisie znajduje sie miedzy CENTRUM HANDLOWYM BEMOWO A CARFUREM!

 

dibra teraz godzina....

 

ja postaram sie byc tam w okolicach godziny 10:30 jak wszystko pojdzie dobrze bede JAWA 350 (taka czerwona ;) ) i bede oczekiwał na wszystkich zainteresowanych

hmmm

godzina jest miejsce jest .... czegos brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, problem wożenia dzieciarni jest nierozwiązany jeszcze....

Przy okazji festynu schodzą się tabuny dzieci 'z zewnątrz' i niestety skutecznie mieszają się z dziećmi z DD. Sugeruje sztywny podział i opłaty dla jednych a dla drugich ich brak i pierwszeństwo w kolejce oczekiwania :):):(

 

To może by tak te dzieciaki z DD ubrać nasze forumowe kamizelki? Wtedy z pewnością się nie pomylą i będzie po problemie ;)

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by tak te dzieciaki z DD ubrać nasze forumowe kamizelki?

 

A może porozmawiać w DD aby dzieciaki miały poprzypinane jakieś kolorowe plakietki ?

U mojej córki w przedszkolu dzieciaki na takich imprezach mają wycięte z kolorowego papieru słoneczka z napisanymi imionami, przyklejone taśmą dwustronną do bluzek.

Dzięki temu rozwiazalibyśmy także problem zwracania się do dzieciaków po imieniu, co dla nich byłoby pewnie miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, coś trzeba by zrobić, żeby te dzieciaki odróżnić, inaczej nie da się tego ogarnąć. Tak jak proponował zachtomasso, niech dzieci z DD zrobią sobie w ramach zabawy plakietki, mogą być poprzypinane agrafką lub na taśmę, ale wydaje mi się, że tak czy inaczej będą niezbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...