Skocz do zawartości

..::21 MAJA 2006 DOM DZIECKA W-WA::..


Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może porozmawiać w DD aby dzieciaki miały poprzypinane jakieś kolorowe plakietki ?

U mojej córki w przedszkolu dzieciaki na takich imprezach mają wycięte z kolorowego papieru słoneczka z napisanymi imionami, przyklejone taśmą dwustronną do bluzek.

Dzięki temu rozwiazalibyśmy także problem zwracania się do dzieciaków po imieniu, co dla nich byłoby pewnie miłe.

 

One coś takiego na początku zawsze mają, ale potem w ferworze zabawy te serduszka, bo w tym DD mają serduszka, im odpadają i nic nie widać :icon_twisted: stąd pomysł na coś, co trudniej zgubić :icon_twisted:

 

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One coś takiego na początku zawsze mają, ale potem w ferworze zabawy te serduszka, bo w tym DD mają serduszka, im odpadają i nic nie widać :icon_twisted: stąd pomysł na coś, co trudniej zgubić :icon_twisted:

 

Nadiq

 

Kurde. Cos trzeba wymyślić. Kamizelki chyba za duże będą dla nich :icon_mrgreen:

A ile jest dzieciaków w DD ?

Może załatwię jakiś gadżety w firmie tylko muszę znać ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Cos trzeba wymyślić. Kamizelki chyba za duże będą dla nich :icon_twisted:

A ile jest dzieciaków w DD ?

Może załatwię jakiś gadżety w firmie tylko muszę znać ilość.

 

kolo 60 dzieciakow ale ile bedzie na imprezie to nie wiem

bo czasem sie zdaza tak ze te dzieci sa brane do "normalnych" domow...

 

ale ja w oficjalnym pismie od pani dyrektor dla sponsorow mam wpisane ze dzieciakow jest okolo 60 takze tyle trzeba by liczyc na wszelki wypadek zeby dla kogos nie zabraklo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Cos trzeba wymyślić. Kamizelki chyba za duże będą dla nich :icon_mrgreen:

A ile jest dzieciaków w DD ?

Może załatwię jakiś gadżety w firmie tylko muszę znać ilość.

 

To już pytanie raczej do Bartosza, ale myślę, że tak ze 40 :icon_twisted: Qrde, nie wiem, nie liczyłam ich nigdy :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelki forumowe odpadają, bo nie każdy je ma, np. ja :icon_mrgreen: . Jedyna rada to jakieś znaczki.

 

Oj, już nie dramatyzuj :icon_twisted: Patrząc na forumowiczów to jednak większość jakąś odblaskową szmatkę ma - np. ja mam ze 3 i żadna nie jest forumowa :icon_mrgreen: A poza tym zawsze można na BP podjechać i sobie zakupić na tę okazję :icon_twisted: Generalnie to tylko pomysł. Czasu coraz mniej, a coś wymyślić trzeba, bo z doświadczenia wiem, że będzie dramat.

 

Buziole,

Nadiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - ja ze swojej firmy wysępiłem:

10 zestawów do badmigtona

10 zestawów toreb na pierdoły do rowerów

10 T-shirtów firmowych

10 kamizelek odblaskowych

Powinienem mieć je do piątku.

 

Może jeszcze od mojego Klienta wysępię trochę lalek :)

 

A teraz pytania:

Wolałbym jechac na moto niz samochodem, więc potrzebuje kogoś kto częśc tego ode mnie zabierze, bo nie mam wózka bocznego :) :)

Czy jak będze kijowa pogoda, to i tak jest impreza czy przekładamy?

Bo jak jedziemy bez wględu na pogodę, to jak bedzie lało to mogę "z bólem" przyjechać katamaranem :)

 

Czekam na odp. Mieszkam na USNowie.

Poza tym w piątek lecę do Katowic i wracam w sobotę. Jeśliby mi coś wyskoczyło i dałbym rady wrócić, to prosiłbym jakiś tel. kontaktowy, żeby ewentualnie TEN (lub TA) KTOŚ ;) podjechał do mnie do domu i wziął te rzeczy.

 

Pozdro.

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w niedzielę będę miał samochód z kierowczynią :) ,tak więc możemy się spotkać jakoś w sobotni wieczór i wrzucić zabawki i inne graty do samochodu. Auto będzie stać na noc w garażu, więc będzie bezpieczny, przykryje się jeszcze ew. kocem i spoko. Chętni niech dzwonią, tel. podam w „karcie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:-)

Ja też postaram się być..

a w kwestii rozpoznawania dzieci - mogę spróbować załatwić 60 smyczy ze swojej firmy (na razie nie obiecuję - ale jak pouśmiecham się do kolegi z marketingu to może się uda :-D ) - smycze są takie same, więc jak rozda się je w DD, to będziemy wiedzieli, które to nasze dzieci?

 

Co o tym sądzicie?

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

A teraz pytania:

Wolałbym jechac na moto niz samochodem, więc potrzebuje kogoś kto częśc tego ode mnie zabierze, bo nie mam wózka bocznego :) :)

Czy jak będze kijowa pogoda, to i tak jest impreza czy przekładamy?

Bo jak jedziemy bez wględu na pogodę, to jak bedzie lało to mogę "z bólem" przyjechać katamaranem :)

 

Czekam na odp. Mieszkam na USNowie.

Poza tym w piątek lecę do Katowic i wracam w sobotę. Jeśliby mi coś wyskoczyło i dałbym rady wrócić, to prosiłbym jakiś tel. kontaktowy, żeby ewentualnie TEN (lub TA) KTOŚ :) podjechał do mnie do domu i wziął te rzeczy.

 

Pozdro.

Rob

Rob_Rocki

usilnie pracuję nad moim Dnieprem i wszystko wskazuje, że

do niedzieli będzie sprawny.

Więc jadąc z natolina mógłbym podrodze zabrać rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że smycze to b. dobry pomysł.

rob_rocki - super, że udało Ci się załatwić tyle gadżetów, tylko zastanawia mnie jedna sprawa. Mamy 40 zestawów, a dzieciaków jest 60. Może ktoś jeszcze może coś wykombinować, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony, jeżeli nie dostanie prezentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jeszcze od mojego Klienta 25 lalek. Mam nadzieję, że nie będzie więcej dziewczynek które chciałyby lalkę, bo trzeba będzie coś w naprędce skombinować.

 

A tak w ogółe to ile mniej więcej te dzieciaki mają lat?

 

Loluch, Galar - umawiamy sie na telefon w sobotę. Jeśli Dniepr ruszy, to weźmiemy to na moto, jesli sie nie uda, to ewent. dzwonię do Lolucha... z Tarchomina na Natolin będziesz miał kawałek :clap:

Edytowane przez rob_rocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...