Skocz do zawartości

SOKOL 600 RT


MOC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze ma rolgaz, te dwie manetki z lewej strony to o ile sie orientuje to jest dzwignia dekompresatora i przyspieszacza zaplonu a po prawej ssanie :)

Rzeczywiscie Lowy byly naprawde owocne :D

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za taka kase moglbys kupic niezlego plastika w idealnym stanie po wymianie plynow. :notworthy: - zartuje

gratulacje.

naprawde jest w miare kompletny.

a znasz jego historie kto i gdzie kupil itd, co sie dzialo z nim podczas wojny itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocu prawie 18 patoli za takiego sprzeta to sporo. Albo ja raczej mam zdezaktualizowany cennik :notworthy: . gdzie te czasy kiedy to tatko przywoził RT za 5 tysi dużo bardziej kompletnego :) ... minęły widze bezpowrotnie. ostatnio w ogóle 600 nie ma na rynku wiec ceny są zabójcze... z drugiej strony RT jest bezcenny, jeszcze raz gratulacje :D :wink: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz jak piszesz nie ma ich juz na rynku szczegolnie w takim stanie wiec i ceny ida wysoko, jednak jak dla mnei jest bezenny i jest naprawde w wysokim stopniu oryginalny. Wlasnie wrocilem i juz jest u mnie, teraz bede kompletowal czesci a pozniej restaurowanie i przywrocenie mu dawnej swietnosci:)

Co do historii to mam kontakt do wnuzka dziadka ktory posiadal go od dawien dawna wiec trzeba bedzie wybrac sie i uslyszec jego historie....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, bedziesz miał przy nim robótek. Jak dla mnie to ktoś inteligentny, całkiem niedawno machnął go farbą

( bo to nawet nie lakier ) po całości. Jak go rozmontujesz nie czyść śrutem ani piaskiem tylko pvc. Zdejmiesz wszystkie warstwy lakieru bez narażania stali i stopów. Swoją drogą, to szacunek dla ludzi, którzy poświęcają tyle energii dla odtworzenia reliktów przeszłości. I choć dla mnie wciąż jesteście Archeologami to bez względu na to : Szacunek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kupę kasy to mogłeś sobie nówke sztukę Urala kupić (parę tematow niżej) :-D

 

 

Od razu przypomina mi się artykuł ( w jakimś brukowcu ) sprzed 7-10 laty na temat ówczesnego Iża. Szczególnie w pamięci utkwiły mi zdjęcia spawanych felg z małym błędem w osi ok 2 mm na stronę i z łagodnym nadrobieniem ostrych krawędzi przy pomocy pilnika a później chromu.

 

pzdr

 

za taka kase moglbys kupic niezlego plastika w idealnym stanie po wymianie plynow. :) - zartuje

gratulacje.

naprawde jest w miare kompletny.

a znasz jego historie kto i gdzie kupil itd, co sie dzialo z nim podczas wojny itd.?

 

 

Taki fajny motoor, taką niefajną facjatą żeś człeku przysłonił. To powinno być zabronione i karalne chłostą.

Chociaż słyszałem że ludziska z Wawki lubią się prezentować na pierwym planisku, ale oczywiście mogę się mylić, to tylko pogłoski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...