Skocz do zawartości

BRNO 2006


BU?KA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

 

Fat napisal:

bilet wstępu: ok. 20 EUR na cały weekend. Trybuny A, B, G, E i D, czyli

trawiaste i bez telebimu. Trybuna z telebimem kosztuje już 50 euro i jej

jedyna zaletą jest podobno właśnie ten telebim, bo oprócz tego to podobno kicha.

 

Niespodzianka. W tym roku zamontowali telebimy naprzeciw trybun A i D ;)

Bylem w Brnie dwa razy w 1998 i 1999. Raz wlasnie na A a drugi na D. Z A widac dwa ciasne zakrety i odjazd w dol - w sumie fajne ale zawodnikow widac stosunkowo krotko. Bylo to moje pierwsze Grand Prix na zywo wiec wrazenie i tak bylo niezle. Trybuna D natomiast jest swietna, widac fajne zakrety i wyjscie na dluga prosta. W zasadzie jednego czego mi brakowalo to telebim. Teraz skoro juz takowy jest to trybuna naturalna D robi sie jedna z najciekawszych i wciaz pozostaje najnizszej w cenie (20 EURO). Dodatkowo z D jest blisko do B i E, G, a na to wszystko wchodzi sie z tym samym biletem. Mozna wiec sobie wybrac najlepsze miejsce, albo kazdy wyscig ogladac z innej perspektywy (dobre dla fotoamatorow). Ja juz zamowilem bilety na A+B+D+E+G i spodziewam sie swietnej zabawy. Milo bedzie po 7-miu latach posluchac na zywo ryku silnikow. Ruszam w piatek po poludniu zeby przed zmrokiem juz sie rozbic.

 

Nie wiem natomiast nic o kempingach bo poprzednio przyjezdzalem tylko na niedziele. Jak to wyglada na "Starcie"? Z tego co czytam to niezla imprezka. Duzo rodakow tam biwakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mala zmiana planow. Rezygnuje z kwatery i rozloze sie na polu namiotowym - przekonaly mnie impreski pelnym gwizdkiem!:bigrazz: No i troszke grosza zostanie na poznanie przemyslu browarniczego !!!

Nie moge sie doczekac wyjazdu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wrocka zbierze sie moze pare moto.. Ja lece na bank bilety juz kupione... Mozna sie ugadac gdzies podrodze.

 

-------------------------------------

Siema Mario

 

Właśnie się zastanawiam z moim kumplem z tym co byliśmy u was, czy by nie pojechać z wami. Chyba kupimy w tym tygodniu bilety i polecimy razem. Tylko musimy się zgadać w jakim jeszcze sektorze macie miejscówki. Daj znać jak to widzisz :flesje:

 

Bodzyn- my właśnie będziemy chcieli jechać z Wawy. Możemy się zgadać.

 

Pozdro

Qba

Edytowane przez kuba_gsxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy bilet na sektory. A,B,D,E,G za 20 E... Zatrzymujemy sie na polu namiotowym w celu zintegrowania sie z reszta :notworthy: :D

 

Kuba probke miales w michalkowej wiec zapowiada sie dobra impra...

 

pozdro

 

 

------------------

hehehehe, no właśnie to przemawia za tym żeby jechać :buttrock: to dzisiaj kupujemy bileciochy.

 

pozdro

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies info odnosnie campingow ... co jak gdzie i za ile?

Jesli chodzi o lokalizacje to wszystko jest swietnie rozrysowane na ulotce dolaczanej do biletow. Widac tam wyraznie polozenie trzech najblizszych kempingow. Jesli chodzi o ceny to ktos juz je chyba podawal w innym watku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

pytanie dla zorientowanych, czy warto doplacac do trybuny Starobrno czy spokojnie mozna isc na A B D E G.

 

Czym sie roznia te trybuny? W tym roku podobno na A i D bedzie telebim wiec sie powaznie zastanawiam bo planowalem kupic bilet na trybune C ale jesli wydam dwa razy wiecej kasy a bedzie praktycznie to samo jak na A B D E G to sie wkurze.

 

Prosze o rade.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...