Skocz do zawartości

URAL GEAR UP (RANGER)


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz... nie od wczoraj bawię się w motocykle i jakoś w tą przelotową 100 trudno mi uwierzyć. Chwilowa- przy dobrym wietrze może i tak. A żeby się zatrzymac ze stówy Kaśką z wozem otwierasz spadochron i wyrzucasz kotwicę. :icon_rolleyes:

Nie gniewaj się za żarty- ale ja już nie kocham ruskich motocykli tak jak kiedyś...

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj Kolega ma K750 solo i stała prędkośc przelotowa rzędu 110 nie robi na nim i jego sprzęcie żadnego wrażenia :icon_rolleyes:

http://tartak-urszulewo.pl/szlif/galeria/z...005/tn_027.html

http://tartak-urszulewo.pl/szlif/galeria/o...n_p5080039.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś kupiłem giełde motocyklowa i zauwarzłem super ogłosznei URAL TURIST(czy jakoś tak) było napisane że nowy z fabryki itd. wiec niewiele mysląć zadzwoniłem i zapytałem się czy ten facet sprowadza też mojego wymarzonego RANGERA, mile mnie zaskoczył bo powiedział ze moze sprowadzic i nawiązałem i nim kontakt i jak dobrze pójdzie to już niedługo bede śmigał, narazie czekam na telefon od tego pana.... :) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do rozwijanych prędkości

przez rusy to na budziku 90 a na GPS-ie 70

i stąd te zawrotne predkości podawane

przez niektóre osoby

 

Chciałem też do pisać że owszem 110km/h po tuningu licznika, trochę mnie ubiegłeś :banghead: .

Inna sprawa że już 80-90 w zaprzęgu wydaje się kosmiczną szybkością tu kłanie się teoria względności :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GPS 100km/h co odpowiadalo licznikowym niecalym 115km/h. Zaprzeg na pusto, daloby sie jeszcze troche rozpedzic. Ogolnie na grubych kostkach(wszystkie 3) to juz niezly hardcore :) .

Edytowane przez dr.Big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi czy wierzycie czy nie, licznik mam okej, ślimak na skrzyni od dyfra 9 ,dyfer 9 ,do tego dawniej licznik rowerowy elektroniczny dla bajerów typu średnia, dystans itp

 

 

silnik po lekkim tuningu, kto czytal moje opracowanie ten wie o co chodzi , pompa oleju wydajniejsza, zapłon elektroniczny, itd ale podstawa to dobrze zrobiona mechanika,bajery można odpuscić sobie

 

nie wiem czym Wy pomykacie ,może czas wyremontować porządnie silnik ? co do opon kostek to faktycznie lekko spada prędkość,ja stosuję szosówki drobne kosteczki

 

jak ktoś nie chce wierzyc to niech nie wierzy, nie zależy mi na tym

siemka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No .. dobra, dobra ... wierzymy ...

Moje MW wyciąga max 70 ale jest zblokowane po remoncie ( na dotarciu ), ale i tak jazda ruskiem powyżej 90 na kostce to niepowtarzalen odczucie. A już w koszu to się można posrać z nadmiaru wrażeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu już 60km/h na kostce daje ładne po siedzeniu. Do do prędkości 110km/h jako prędkości utrzymywaniej na trasie to mi się chce średnio w to wierzyć. Fakt że wydajniejsza pompa to się nie zatrze, elektryczny zapłon poprawi specyfike niskich obrotów ale zeby ponad sete utrzymac przez dluzszy czas to troszkem przesadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mój tata miał kostkę w SHL M06T i nie dość ze zdarła mu sie bardzo szybko to jeszcze wiele razy by zaliczył glebe na mokrej trasie, ale na polnych drogach nikt nie miał szans, nie było nawet najmniejszego uślizgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem musze chyba Ciebie przewieźć swoją dryndą ,mój rekord po długim rozpędzaniu na autostradzie w okolicach Krakowa to 110 km/h z dwoma pasażerkami i bagażem , ale co prawda wialo mi w plecy i było lekko z górki ;-) , przelotówka 100km na h z pustym wozem to żadna rewelacja, ja kdla mnie to standard, tylko to spalanie wtedy ..... ale w końcu pracuje na cpnie ;-)

 

Karol jakbys juz nie mogl przejezdzic tej benzyny i nie mial gdzie jej skladowac to nie wylewaj jej do "kanalizacji" tylko daj znac :biggrin:

Pozdrawiam

 

Moj wujek opowiadal ze kiedys jechali z kumplem nad mozrze motocyklami : Jawa 350 i MZ 250. Akurat Jawa byla nowka ze sklepu i zaladowana z pasazerem 120km/h szla. Jeden koles na M72 solo (dokladniejsze dane techniczne nieznane) podczas gdy oni pociskali te 120- 130km/h przelecial tylko kolo nich i mogl miec na liczniku w granicach 140.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...