Skocz do zawartości

URAL GEAR UP (RANGER)


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ze nie bedzie aż tak źle jak mówicie(chociaż przerazają mnie te felgi) a jak czechom sie udało to i mi powinno się udac... a pozatym ja nie mam zamiaru katować go do zdechu tylko jeździc koło20km. od miejsca zamieszkania i tylko czasami po mocniejszym terenie.... ale nie rozumiem po co oni sami dla siebie robią źle przecież to tylko na gwarancji co ma 24miesiące traca i tak muszą wszystko wymienic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu latałem Uralem M67 z 1982 roku. Miło wspominam ten motocykl. Mój kumpel miał wtedy Dniepra MT12. Postanowił zakupić dla swojego brata ładnego Urala. Pojechaliśmy do Gości pod wschodnia granice i udało nam się kupic Urala z 1996 roku z oryginalnym przebiegiem 300km. Stan po prostu rewelacyjny. Musze powiedzieć, że całkiem nieźle latał tem motorek. Mój Ural nigdy nie miał takiej kultury pracy silnika jat ten Cukiereczek (bo tak właśnie był nazywany). Małolat jednak sprzedał w niedługim czasie Uralka i zakupił Japonię.

Dzis dzwoniłem do Klientów, którzy ściągają takie motocykle i pytałem ile dziś taki Uralek, jak parę lat temu kupilismy? Powiedzieli mi że około 4500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec te uralce dla wewnątrz tez nie są takie złe. i znajomy wybiera się na ukraine do rodziny i ma wybadać temat odnosnie nowych uralów, po świetach wszystko powinno być dograne-ale zobaczymy Podbudowałeś mnie sąsiedzie(Bodzanów jest 25km. od Płocka) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam M. mógłbyś rozwinąć tą myśl?

 

Niech rozwijaja ci co siedza w temacie, ja po prostu przeczytalem kilka rzeczy na ten temat, sadze ze ludzie zajmujacy sie na stale ruskami moga sie wypowiedziec :smile:))

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak najbardziej do zarejestrowania :smile: . Pomylilo Ci sie Adamie z np. Niemcami, gdzie mimo kompletu dokumentow i oclenia, moto nie bedzie zarejestrowane ze wgledu na: emisje spalin, emisje dzwieku, wykonanie nieodpowiadajace zasadom bezpieczenstwa w De :banghead: . I dlatego wersja niemiecka musi byc dosyc doglebnie przerabiana, stad ta cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, ma tez ruska z koszem (K-750), tez po gruntownym remoncie, ale z chromem i lakierem na wysoki polysk - raczej nie militarny. Nie chodzilo mi o ten konkretny motocykl wystawiony na gieldzie, tylko o przyklad warsztatu. Jacek przyjmuje w ramach zlecenia dowolny motocykl radziecki i dokonuje gruntownego remontu silnika, ewntualnie calego motocykla. Po takim remoncie silnik wyglada jak fabrycznie nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj nie przesadzasz troszkę :P 100km/h przelotowa na dolniaku z wozem - no nie wiem, dla mnie to bajka.

Pozdrawiam

 

 

zatem musze chyba Ciebie przewieźć swoją dryndą ,mój rekord po długim rozpędzaniu na autostradzie w okolicach Krakowa to 110 km/h z dwoma pasażerkami i bagażem , ale co prawda wialo mi w plecy i było lekko z górki ;-) , przelotówka 100km na h z pustym wozem to żadna rewelacja, ja kdla mnie to standard, tylko to spalanie wtedy ..... ale w końcu pracuje na cpnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...