Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

My kiedyś jechaliśmy w pięciu chłopa na AGH z Katowic do Krakowa w Tico i zamknęliśmy licznik na A4 :flesje:

 

nie mogłem w to uwierzyć 5 osób z czego 3 kolesi po 40 lat waga ponad 80-90 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys do zakopanego cinquecento 2 osoby, wypakowane bagazami zamknelo licznik tam chyba 160km/h jest z tego co pamietam

 

 

ostatnio tvr tuscan s 270km/h po autostradzie poznan-warszawa bez dachu wiec halas jak skurczybyk

 

 

a na moto jeszcze nie osiagnalem ladnych predkosci

 

xj 600 diversion kolegi 160km/h i moim dr-em 150km/h

Edytowane przez osmul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220 km/h na gsxr1000 K2 mojego kolegi i to tylko 3 bieg był,4 juz nie wrzucałem bo drogi zabrakło :biggrin: Na swoim 150 km/h to juz chyba max był.

Edytowane przez Doozer

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 autem.

Lekko ponad 200 Bandziorem.

 

Ale i tak najlepsze sa zakrety :P Prosta to tylko tak zeby posluchac jak na zewnatrz szumi :lalag:

Rafał.

 

Oczarowany, zafascynowany, zaślepiony i ogłuszony motocyklizmem. Jak nie ugania się po krzakach, to wyciera beton, asfalt lub kostkę brukową. Instruktor z powołania i zamiłowania.

 

www.paramoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to auto ?

Waldek... a jak myslisz /> ? SZYBKIE. z duzym silnikiem .. zapewne...Ja sam miałem przyjemność być przewieziony w stanie wskazujacym S-klasa 4,2 silnik ? czy jakoś tak ten słabszy nie 5,0 po Wisłostradzie w nocy kiela 240-250 ... :icon_mrgreen: się ocknełem bo zaczeło coś bujac ... :evil: oczywiście jeszcze troche kontaktowałem i zjebałem kierowce kumpla ;) bo zdeka przesadził.

 

ja teraz na kumpla Cbr 1000 F śmignełem 200 ... eeee karwa poszła by jeszcze ale jak luknełem na zegary

to prawie sam ,,klocek" mi wyskoczył z tyłka... jak dla mnei za duże te predkości ..bleee

jakiś nie przyzwyczajony jestem wszystko co smiga dla mnie w okolicahc 140-160 to naprawde dużo i styka mi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na NSR 170km/h dosc z sporej gory.. hehe Kisiel w portkach. Czulem juz ze mi dupa woli zarzuca i motor za chwile odleci. Raczej nie polecam takich predkosci na 130kg motorze i to jeszcze na motorower :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja maluchem jechalem 140 i to z przyczepka wyladowana kartoflami :crossy: no ze z gorki bylo to nie przecze

 

 

My kiedyś jechaliśmy w pięciu chłopa na AGH z Katowic do Krakowa w Tico i zamknęliśmy licznik na A4 ;)

 

 

kiedys do zakopanego cinquecento 2 osoby, wypakowane bagazami zamknelo licznik tam chyba 160km/h jest z tego co pamietam

ostatnio tvr tuscan s 270km/h po autostradzie poznan-warszawa bez dachu wiec halas jak skurczybyk

a na moto jeszcze nie osiagnalem ladnych predkosci

 

 

260 autem.

 

 

Waldek... a jak myslisz /> ? SZYBKIE. z duzym silnikiem .. zapewne...Ja sam miałem przyjemność być przewieziony w stanie wskazujacym S-klasa 4,2 silnik ? czy jakoś tak ten słabszy nie 5,0 po Wisłostradzie w nocy kiela 240-250

 

 

Moja felicja 1,3 ma w danych katalogowych chyba 165 km/h a rozbujałem ją na autostradzie do 180 (tak pokazał prędkościomierz, droga lekko w dół).

 

Q..wa o czym wy piszecie??? Nie pomylily wam sie fora? Ja lecialem A320 870 km/h- fiknie ktos? :icon_rolleyes: Tu jest forum motocyklowe- pisanie o katamaranach to jak dla mnie wiocha, ale widac, ze niektorzy musza chyba leczyc jakies kompleksy ;)

 

Raz jechalem 160, wiem, pojdzie wiecej, ale tez wiem, ze nie bede probowal..na naszych drogach moze sie to szybko skonczyc :crossy: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak mialem ETZ 251E według licznika 140 (sam nie wiezylem ale kumpel mial 250, jak on mial maxa, czyli na jego budziku 130 ja go bez problemu wyprzedzalem,)

GS 550E max 170 wiecej juz nie dalo sie z niej wydusic.

No i długo nie moglem sie przelamac zeby sprawdzic ile idzie kawa GPZ 600R aż wkońcu polecialem na droge z nowej soli do lubina i licznik pokazal 230!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja moim Derbikiem 105 km/h przy wydechu MK i cylindrze 50cc . Ogólnie na moto max- 150 km/h Vxs Virago 1100. :buttrock: Nie szło wytrzymać bo słabo opływowy był xD ... jak to chop.

"Generalnie rzecz biorąc, zdejmuję linkę tylko w niedzielę jak idę do kościoła..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...